ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 11 964
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24
Привет на всички! Имам само един въпрос относно раждането на Мартеничка - някой е разбрал, че е родила секцио или аз нещо грешно съм написала. Наистина ва смс не пишеше начина, но само да попита, нищо лично?
И ние сме си още в комплект, дано скоро да станем отделни електрони, че вече #Crazy
Много късмет утре на трите ни планувани мамчета, а и на другите, които ще са извън график!
Ами тя си беше с планирано секцио за тази дата не ми се вярва да е родила по случайност нормално в деня с насрочена операция

# 76
  • Мнения: 95
Момичета относно Мартеничка,аз разбрах че раждането е било нормално..тя е взела някакво хапче за предизвикване на раждането....така разбрах аз,дано да не се окаже че глупости говоря newsm78

# 77
  • Мнения: 24
Момичета относно Мартеничка,аз разбрах че раждането е било нормално..тя е взела някакво хапче за предизвикване на раждането....така разбрах аз,дано да не се окаже че глупости говоря newsm78
Не аз не съм разбрала права си
Заблудила съм се от многото предварителни пожелания, точно нейния пост с обясненията съм го пропуснала и понеже аз я добавих с данните за бебето за това пише секцио

# 78
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте пак от мен:)

За Мартеничка и аз разбрах, че с вагинално хапче ще й предизвикат раждане, защото пътува от Велико Търново за Плевен и е тъпо да тръгне като й започнат контракциите, затова са й предизвикали нормално раждане, поне такава беше идеята до последно:)

Аз преди малко се прибирам от ТК, ходих на тонове, засякохме се с Надето и Десика, Надето нали сега е всеки ден, та няма начин и утре да не се видите с нея, които ще ходите де:), добре са си, с Деси си поговорихме, пие си хапчета, правят й изследвания, всичко с бебчо е наред, а понеделник ще решава комисия да й предизвикат ли раждане и най-вероятно тези дни понеделник, вторник ще бъде, стискайте палци:) Тя беше в добро настроение, с мама, каза, че видяла и Инчето и че тя е О.К.

Аз имам някакви леки контракции, на тоновете ги засякоха, ама не са нищо особено, моята доки е в отпуска до понеделник и понеже батко има рожден ден в събота (става на 35, то си е кръгла годишнина:) ), та си викам да изчакам и доки и бебчо да се появява след 3ти:) , ама аз така казвам, пък той какво си мисли е друга работа Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 1 979
Момичета,да дам един бърз отчет.Сега се прибирам от ТК,взех си изследванията,говорих с анестезиолога,всичко е супер чувствам се доста по-спокойна,докато чаках изплакаха две бебочета,изобщо много съм развълнувана...
Там се засякох с Ивето и Надето  Simple Smile
Но те са редовни тук,по-важното е,че видях пак Десика и каза,че е добре Simple Smile
Изпращам ви на всички много  Hug

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 13:58 от hetera

# 80
  • София
  • Мнения: 216
Хехе, здрасти пак Веси, бързаме да дадем отчет за Деси, че всички я мислят, ама е добре, тя и бебока, това е най-важното:)

# 81
  • Мнения: 30
Много интерсно..а кои са Ивето и Надето???

# 82
  • София
  • Мнения: 1 979
Ивето е писала точно преди теб и преди това преди мен  Joy
А Надето е Карбо.Съжалявам за имената,но май ми е по-лесно за някои отколкото с никове  Simple Smile
Иве, и аз затова бързах да напиша,че Деси е добре,защото нали все някой пита...

П.П. Дарима,леко заяждане ли усещам в поста ти?Това,което съм написала за себе си да го четат само хора,които ги интересува как съм било то познати лично или не,защото аз например дори да не познавам Фокси или Албенчето или Деси и още мн.др. се интересувам от тях и се радвам като опишат как е минал даден преглед. Както и това,което съм написала за Десика,просто знам,че има хора тук,които се вълнуват как е тя и затова споделям,че съм я видяла.
Ти явно си нервна от бременността,но не е редно да си го изкарваш със сарказъм на мен...

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 14:02 от hetera

# 83
  • Мнения: 30
 LaughingХетера,особено пък днес хич не съм нервна,пък и защо да бъда?!!Аз съм толкова щастлива,колкото и всички тук,предполагам.Не бъди подозрителна,просто попитах ,за да знам,понеже не разбрах по имената!
п.п и само да добавя:моят пост нямаше нищо общо с твоя,имам предвид не коментирах,това,което ти си написала,а това кои са никовете на момичетата,които споменаваш,това е.И въобще защо си вадиш такива заключение от едни въпрос?

# 84
  • Мнения: 242
hetera не се ядосвайте,де.Аз например знам личните имена на почти всички от вас,защото редовно разглеждам снимките в албумчето,а нали на някои от тях има имена...Пък и в края на краищата аз също се интересувам примерно в момента от Десика,защото знам,че тя много се страхуваше.Радвам се,че сега е спокойна.
А иначе аз също понякога пиша директно имената на тези от вас,на които ги знам,така че смятам,че когато някой не знае някое име може просто да попита,както е направила Дарима...Може би тя не е искала постинга й да прозвучи така..Няма смисъл да спорим точно сега за такива неща.Всички сме достатъчно въодушевени,изнервени,емоционални и т.н.,за да си усложняваме допълнително положението Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 216
Ей, мацки,  Hug ,   HugHug Mr. Green

# 86
  • Мнения: 30
Фокси,точно това имах предвид,понеже не разпознах по имената. Peace
Ок,аз отивам да гледам 3-ия епизод на Lost,че става интересно!!!

# 87
  • Мнения: 80
Здравейте, сладурки.
Честито на всички мами, да са им живи и здрави бебчетата, много да ги радват и слушкат.
Добре са си дошли мамитата с бебчета.
Аз от онзи ден съм в едно такова настроение, много ми е кофти, като бях в болницата-разбрах че има свиждане само по 1 час на ден и докато чакахме изкараха от операционната едно момиче-хич не изглеждаше добре-а и как да е, ама аз от тогава немога да забравя.
Също така ме притеснява и близката дата до термина, официално док ме е писал на 18.02, но на мен цикъла ми е по-кратък и идва на дата 13-14.02 а  и ехографа дава тази дата, секциото е на 10.02-ужас, сигурно ще тръгна да раждам до тогава, всеки ден очаквам да иска да излезне бебка-толкова ниско я усещам, сякаш си е подала ръчичките  Laughing.
Но я стига съм се оплаквала, иначе сме добре, опитвам се да лежа, но нещо не ми става номера, все нещо измислям да правя, че да може всичко да е готово, докато влезна в болницата.
Съжалявам, за кофтия пост, но знам че ще ме разберете.
 Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 1 979
Съжалявам,може аз да съм станала много чувствителна,но многоточието след репликата "много интересно" ми се стори като намек,че пиша глупости,едва ли не кой го интересува.
Както и да е,сигурно съм подозрителна и в такова състояние от факта,че съсвсем скоро ще извадят бебо.По този повод стискайте ми палци,нищо,че днес се показах като лошата... Wink

# 89
  • Мнения: 30
Хетера,съжалявам... EmbarassedКато си прочетох поста отново,наистина това "много интересно"-звучи гадно,сякаш се отнася за теб и твоят постинг...Наистина нямах това предвид,отнасяше се за имената на момичетата...Още веднъж се извинявам,грешката е в израза.Разбира се,че ти стискаме палци,и аз съм много изнервена от чакането и въобще всичко,но трябва да се крепим Hug Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт