ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 11 993
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4
Явно днес сме малко по-изнервени - вероятно от предстоящото за всички събитие се изнервяме повече от обикновено. Дано на всички ни се оправи настроението, че нали чакама това събитие от цели 9 месеца - не е хубаво накрая да се сдухваме и да се караме! Я на всички личица да видя по една усмивчица?

# 91
  • Мнения: 24
Явно днес сме малко по-изнервени - вероятно от предстоящото за всички събитие се изнервяме повече от обикновено. Дано на всички ни се оправи настроението, че нали чакама това събитие от цели 9 месеца - не е хубаво накрая да се сдухваме и да се караме! Я на всички личица да видя по една усмивчица?
По този повод и аз ти дължа едно голямо извинявай  Hug   bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 1 978
 Hug Нали се разбрахме.
Аз затова много се нервирам на интернет комуникациите понякога,защото е трудно да покажеш емоция било то негативна или положителна само с букви и някакви си човечета,доста често стават грешки,когато човек не чува интонацията на гласа и не вижда изражението на лицето на другия.
Както и да е минало.
Отново всички ви  Hug , сега ще полегна малко!

# 93
  • София/Център
  • Мнения: 136
Лекарката не се появи, била на някакво обучение и нямало да смогне да дойде, само дето се разхождахме до там. Малкия заспа по пътя и мъжа ми го носи на ръце, а пък не дават да се влиза с кола до самата болница, а е бая път и вътре е един лабиринт, нагоре , надолу, че са съединявали на няколко пъти болницата и накрая добре че момичетата дето чакаха ми казаха че нямало да дойде. Звънях й и ще ходя на 3ти, милото вика: тя не те е видяла как изглеждаш, затова е толкова спокойна....
И аз нещо много съм се изнервила напоследък, хем ми се ще вече да раждам, хем ме е хванало бъзето и хормоните си казват думата...пък и в последния момент се хванахме нещо да освежим вкъщи, чакаме да ни станат едни мебели и съвсем лудвам...

# 94
  • Мнения: 57
Деската   Hug

Момичета, много мина, малко остана  Hug за всички

# 95
  • Мнения: 171
Фоски,ами добре,нямам против да си моята мама вестителка:)Ами ако искаш прати ми телефонати на лични Crazy

# 96
  • Мнения: 67
честити ни нови бебчета и бързо възстановяване на майчетата.
Аз сноши ходих за първи път да ми мерят тоновете и май секциото за 03.02 се отменя.Доктора каза че няма никакви признаци за скорошно раждане и ,че не трябва да бързаме защото  бебо щял да се адаптира по-трудно след това.Изписа ми магнерот 3*1 и в понеделник отново ще ходим за мерене на тоновете.Не можете да си представите в какви филми се вкарвам в момента, въпреки че нито доки, нито акушерките които бяха до мен по време на меренето казаха ,че има нещо обезпокоително,дори напротив ,че всичко е наред.Възможно ли е само заради това ,че бебето няма никакви намерения да излиза да отлага секциото newsm78В главата ми се въртят хиляди въпроси и хиляди притеснения
Абе май всички ни тресат нервите вече ,колкото по-малко време остава ,толкова по-вече  Crazy.....

# 97
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте всички! Hug

Честито на новите мами, много здрави и силни дечица!

Момичета, при мен май моментът настъпи. Тази сутрин ме приеха в Рискова бременност и съвсем навреме, защото почнаха контракции (които убийте ме не усещам!) и леко прокървих. След преглед докторът каза: "Ще издържи до утре, но не за дълго..." и май утре ще ми е секциото. Стискайте палци!!! Малко ме е шубе, защото е доста рано - 17 дена по-рано, ама като е тръгнало само диването... Hug

 Praynig Praynig Praynig всичко да е наред. Wink Нямам търпение!

# 98
  • Мнения: 4
Явно днес сме малко по-изнервени - вероятно от предстоящото за всички събитие се изнервяме повече от обикновено. Дано на всички ни се оправи настроението, че нали чакама това събитие от цели 9 месеца - не е хубаво накрая да се сдухваме и да се караме! Я на всички личица да видя по една усмивчица?
По този повод и аз ти дължа едно голямо извинявай  Hug   bouquet
Въобще не ми дължиш никакво извинение, аз просто не разбрах дали аз самата не съм объркала нещо. Честно казано не знам как точчно е протекло раждането на Мартеничка, но поне идеята й беше да е естествено. Не се сърдя въобще, стават грешки, случва се  bouquet
autumnsphere стискам палци всичко да е наред!
Тонита 6 щом докторът казва, че е по-добре още малко да изчакате, вероятно е по-добре за бебока. Ако пък на теб не ти се чака - действай, ние ще стискаме палци всичко да е наред!

# 99
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, можете ли да ми кажете какви са нормалните граници на тоновете?

# 100
  • Мнения: 89
Autumnsphere,успех!Моментът настъпи!!!  bouquet Къде си ти?В Майчин дом ли?

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Гърли,не се изнервяйте.Аз к`во да кажа,като съм последна в списъка.Всички ще сте се обебили,а аз още ще си влача корема.Поне на вас ви остава малко.

autumnsphere ,чакаме новини от теб Laughing

# 102
  • София
  • Мнения: 1 978
autumnsphere, успех,дано всичко мине безпроблемно!!!

TONITA 6, това,че са го отложили според мен не е притеснително,ако имаше нещо притеснително по-скоро щяха да побързат да извадят бебето.

# 103
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, можете ли да ми кажете какви са нормалните граници на тоновете?
мисля, че между 120 и 160, но нека ме поправи някой ако се бъркам

# 104
  • Мнения: 0
Здравейте и за днес..

Минавам само на отчет и да честитя на Матреничка..пожелавам здраве и всичко най....

С най-голяма готвност ставам вестителка на всички

Фокси, а ти  нали знаеш че си ми слабост, за теб от родилния стол ставам и тръгвам да търся интернет.

Общи условия

Активация на акаунт