търся съвет как е по добре, или кой е правия

  • 2 454
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Аз пък и на една почивка в годината съм доволна.  Shocked Лятото. Повече не искам, предпочитам за друго да си харча парите.
Говоря за качествена почивка, а не някой друг уикенд.

# 16
  • Мнения: 7 474
Хубаво е човек да има някой спестен лев, особено в тези дни ooooh!
Четири почивки са доста  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм за четири почивки и да си извадите кредитни карти Wink

# 18
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за съветите,
страшно много ми помогнахте    smile3525

след дълъг разговор на чаша червено вино стигнахме да следния консенсус,
ще ходиме по два пъти на екскурзия в чужбина, и един път някъде в германия,само че когато е извън сезона, преполагам на остров рюген или сюлт,
защото са по евтини, миналата година нощувката във луксозен апартамент на остров рюген беше 15 евро общо за целия апартамент на ден.
иначе жена ми има общо 6 седмици отпуска в годината, всяка почивка по две седмици.

и като благодарност за вашата помощ ще ви разкажа за една игра, която можете да играете с любимите си.
значи когато ходите от кухнята до хола или обратно, човек винаги носи в едната посока нещо а в другата е с празни ръце,
например ние винаги се храниме в хола, защото е по романтично от кухнята, и винаги в едната посока носиме чинии когато сервираме или отсервираме, това го правиме винаги заедно. играта се играе в посоката, когато сме с празни ръце,
и се нарича “бузка до бузка“,  допирате си бузките на лицето една до друга и така ходите заедно из апартамента, внимавайте когато минавате през вратите, леко трябва да вървите на една страна. иначе играта е много смешна, и ще паднете от смях.

 smile3532      rotfImbo


има и малко по перверзен вариант, но ме е срам да го опиша и още не съм го предлагал, казва се “задна бузка до задна бузка“

 smile3533

лека вечер на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 0
специални поздрави за всички които ми отговориха или просто прочетоха темата   bouquet

http://de.youtube.com/watch?v=Su6vQhPkwbs

песента е на дрвен келтски диалект, и е много романтична

# 20
  • Мнения: 26
Древен келтски диалект друг път. Накво заклинание е това, за по продължителна ерекция.  Joy
Жени, сори ама пак сте пре...ни.  hahaha

# 21
  • Мнения: 0
 hahaha

прав си  Blush

сега сериозно, ако на някой му хареса песента да ми каже ще му я преведа на български,
имам превода за съжаление само на немски

# 22
  • Мнения: 0
това е текста на келтски, ако сте решили да си пеете под душа,
 преди аз пишех текста на лист и го лепфах с дъвка за стената,
а жената се чуди откъде знам толкова различни текстове,
ама ме разконспирира.   
 Blush

Gura mise tha fo éislean
Moch sa mhaduinn is mi g'éirigh

Sèist: Ò hì shiùbhlainn leat
Hì ri bhò hò ru bhì
Hì ri bhò hò rinn o ho
Ailein Duinn, ò hì shiùbhlainn leat

Ma 's e 'n cluasag dhuit a ghaineamh
Ma 's e leabaidh dhut an gheamainn

Ma 's e 'n t-iasg do choinlean geala
Ma 's e na ròin do luchd-faire

Dh'òlainn deoch ge b' oil le càch e
De dh'fhuil do choim 's tu 'n déidh do bhathadh


Translation

How sorrowful I am
Early in the morning rising

Chorus (after each verse): Ò hì, I would go with thee
Hì ri bhò hò ru bhì
Hì ri bhò hò rinn o ho
Brown-haired Alan, ò hì, I would go with thee

If it is thy pillow the sand
If it is thy bed the seaweed

If it is the fish thy candles bright
If it is the seals thy watchmen

I would drink, though all would abhor it
Of thy heart's blood after thy drowning

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз пък се чудя какво им става на някои мъже в този форум. Ден за хвалби, маскирани под "проблеми". Един се прави на свръхсексуален като уж се хвали със сексуалносттана жена си, а друг на много заможен като уж иска да свете 6-те почивки и глезотии до 2. Като пауни, които си разперват опашките пред чуждите женски. Чудно, как ли биха реагирали жените им, ако четат и си разпознаят съпрузите? newsm78

# 24
  • Мнения: 0
Andariel

нищо лично, но поне да поясня, за да не оставаш с грешна представа, не че има някакво значение,
все пак всеки си има собствено мнение.
съвсем обикновен човек съм, и въобще не съм заможен, ни най малко.
ходиме по сравнително евтини почивки, хотел не повече от 3 звезди, за нас е по важно количеството отколкото качеството,
така де нали става на въпрос да се сменят тапетите по често  Wink
живеем в момента в Германия и тук са доста евтини такива забавления.

малко инфо за други живеещи в Германия, ако все пак не сте се информирали вече– еър берлин са пуснали  самолетни билети за една евро,
човек си плаща само 29 евро  такси за керосин  , ние така ходихме до Палма , сутринта рано рано в 5 часа излетяхме и вечерта се прибрахме обратно към 23 часа, без приспиване, само да разгледаме де, иначе нищо не си купихме, ама се потопихме във водата.

 Hug

# 25
  • Мнения: 4 292


.....еър берлин са пуснали  самолетни билети за една евро,
човек си плаща само 29 евро  такси за керосин  , ние така ходихме до Палма , сутринта рано рано в 5 часа излетяхме и вечерта се прибрахме обратно към 23 часа, без приспиване, само да разгледаме де, иначе нищо не си купихме, ама се потопихме във водата.

 Hug
Баси кефа. И аз искам.  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 3 753
Парите са за това-да се харчат.3-4 пъти в годината на почивка-супер!

# 27
  • Мнения: 1 447
А аз се задоволявам с една почивка само  ooooh!

# 28
  • Мнения: 729
А аз се задоволявам с една почивка само  ooooh!

И аз  Thinking

# 29
Не е никак зле  3,4  пъти на почивка   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт