какво дава(х)те при никнене на зъбки?

  • 9 092
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 155
Давах Калпъл сироп и Панадол, когато положението ставаше нетърпимо. Иначе мажех венчетата с Генгигел

# 31
  • София
  • Мнения: 1 185
Мажа с генгигел и ако много го боли давам панадол!

# 32
  • София
  • Мнения: 869
добре де а как ги давате тези хомеопатичните неща?
аз пробвах да разтворя Хамомила и в топла и в студена вода. е почти не стана.
да отбележа че аз пробвах да го разтворя в супена лъжица а не в шишето с вода т.като вода пиеме супер малко

# 33
  • Мнения: 153
Дентинокс. Но най- много се успокоява като го кърмя.

# 34
  • Мнения: 2 314
Давах Панадол.
Бях купила и разни гелчета да мажа венците,но изобщо не ми даваше да й бръкна в устата.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 079
Мажех с Пансорал. Много ефективно и можеш да мажеш неограничен брой пъти. При много силни болки - свещички Вибуркол Н...
И двете са хомеопатични.

# 36
  • Мнения: 2 521
За мазане Калгел и Дентинокс,но веднага го облизва,и ефект особено не виждам.Давам и Дентокинд когато мрънка повече-3пъти на ден по 1 хапче.

# 37
  • Мнения: 7 723
Мажех с Калгел и Дентинокс.
Панадола не е много препоръчителен.

# 38
  • Мнения: 150
Не занам до колко ще съм от полза-детето си го лекувам само с хомеопатия-другото са отрови , които не мисля , че бих си простила да давам. Давах Calcarea Phosphorica 9 CH , Dentokind, a pri powi[ena temperatura Belladonna.  Избиха си зъбките и съм доволна , че не послушах педи, който реши , че трябва да се тъпчем с Парацетамол/ Ефералган , Панадол../

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
добре де а как ги давате тези хомеопатичните неща?
аз пробвах да разтворя Хамомила и в топла и в студена вода. е почти не стана.
да отбележа че аз пробвах да го разтворя в супена лъжица а не в шишето с вода т.като вода пиеме супер малко

При нас беше отдавна, но хамомилата я слагах в шишенцето с водичката и разбивах добре, след няколко минути се разтваря. В лъжичка ще стане доста по трудно мисля  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 869
е да де ама ако разтворя хапченцата в шише тя няма да изпие водата и ефекта ще е нула.
освен това в колко вода да ги разтворя?
айде ще пробвам поне с лъжичка да й давам водичката

# 41
  • Мнения: 3 431
аз също, 2*3 зрънца. 10 минути преди да му ги дам, ги слагах в чашка с малко вод аи се разтварят за няколко минути.
снощи майка ми видя, че долните му два зъба са почти избили, венчето вече е сцепено. изобщо не съм разбрала кога са започнали да му никнат зъби, нито се лигави, нито е неспокоен.

# 42
  • Мнения: 3 431
е да де ама ако разтворя хапченцата в шише тя няма да изпие водата и ефекта ще е нула.
освен това в колко вода да ги разтворя?
айде ще пробвам поне с лъжичка да й давам водичката
сложи 5-6 капки вода в малка чашка и за няколко минути се разтварят. отначало ги давах водата с лъжичка, после направо от чашката.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Ползвам хомеопатичните Pansoral Gel за бебета (че го има и във вариант за мазане на венците на възрастни) и Calcarea Phosphorica 9 CH. Много съм доволна от тях!

# 44
  • Мнения: 73
Ползвам хомеопатичните Pansoral Gel за бебета (че го има и във вариант за мазане на венците на възрастни) и Calcarea Phosphorica 9 CH. Много съм доволна от тях!
Peace
Разтварям сутрин и вечер по 3 зрънца в 15 - 20 мл вода. Слагам ги в шишенцето за водичка и той си я изпива.

Общи условия

Активация на акаунт