Мъчно ми е за едно бебенце

  • 4 682
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Още едно ангелче... smile3518

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Честно казано не ми се вярва. Да отиде жена и да поиска раждане в 32 г.с. и лекарите веднага се съгласяват ooooh!
Жената отива да ражда, защото решава, че не иска да доносва болно дете.Подписва документация, че иска да роди преждевременно, като всички смятат, че бебето е толкова болно, че няма да живее много. Освен хидроцефалия се оказа, че има и хидронефроза, както и хромозомни проблеми.

Днес ходихме да го видиме в кое отделение е, но не го намерихме. Отидохме едва днес, защото ни трябваше нужната информация.
После разбрах, че е починало. Cry Преживяло е 23 дни. Било е момченце.
Лека му пръст!
Тази история ме грабна, защото въпреки всичко детенцето е имало жажда за живот и се е преборило в началото, освен това нещата не са били непоправими от гледна точка на здравословното му състояние. Тук обаче се е намесила хромозомната аномалия и така се е стигнало до трагичния му край.

Имам думата от въпросната акушерка, че ако се появи бебе с проблеми и ако няма кой да се погрижи за него/роднини/ или нямат възможност/бедни, неуки/, да ни викне и да ни запознае на място с проблема и тогава Лавендър официално да поеме случая.


mnogo mi e machno za bebentzeto,a vsashnost ne napravihme nishto da pomognem( niamashe kak).Taka i ne go otkrihme kadeto ni kazaha.Bilo si e v MD s mnojestvo uvrejdania, a ne samo s edno leko(kakto znaehme).
za sajalenie ne e moglo da jivee poveche.
Mnogo se nadiavam tezi sluchai da namaliavat.
Mejduvremenno se sblaskahme s drug i ako ima nujda ot pomosht shte vi pishem s binito.

 Sad

# 32
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Уви, понякога природата е безпощадна!  smile3518

# 33
  • Мнения: 7 263
Мир на невинната му душица! 
 bouquet  bouquet  bouquet Cry Cry Cry Cry Cry
Нека се опитаме в негова памет и в паметта на още много такива невинни душици да предотвратяваме такива събития или да помагаме на такива деца до колкото е възможно. Момичета пишете тук за такива случаи - давайте информация и подробности - ще се опитваме да помагаме да се облекчи съдбата на тези дечица.

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мир на невинната му душица! 
 bouquet  bouquet  bouquet Cry Cry Cry Cry Cry
Нека се опитаме в негова памет и в паметта на още много такива невинни душици да предотвратяваме такива събития или да помагаме на такива деца до колкото е възможно. Момичета пишете тук за такива случаи - давайте информация и подробности - ще се опитваме да помагаме да се облекчи съдбата на тези дечица.

Lennhy,
ot bolnitzite(po printzip) mogat da davat info(na men ili drug chovek,niama znachenie) samo i edinstveno za detza s otkaz!!!!!!Nikoi ne bi dal info na vanshen chovek osven ako deteto ne e ostaveno.

nakratko.........binito shte me doplava ako e nujno.
tarseiki v edna bolnitza vaprosnoto bebentze i poluchavaiki otkaz za info,zashtoto vsashtnost neznaehme kakvo tochno tarsim i niamashe kak da ni kajat(bez ima na miaka i t.n.) ni kazaha:"ami,eto pomognete na edno bebentze sas spina bifida. :cry:Triabvat mu marlichki"

zanesohme vchera marlichki ,no dotolkova,poneje ne bilo nujno.
Obeshtavam (veche me poznavat,i binito sashto)che periodichno shte proveriavame kak stoiat neshtata tam.Umishleno ne ostavih koordinati,vizitka i t.n.
Te ima kak po drug kanal da ni otkriat i ne barzam da se natrapvam.Zatova za sega shte hodim periodichno da nosim marlichki za bebeto...........I se nadiavam da ni se doveriat i ako imat nujda ot pomosht da kajat.

tova za sega Sad

# 35
  • Мнения: 4 212
Мир на праха му  Praynig.
Дано в следващият си живот намери майка и татко, които да го оби4ат  Cry

Общи условия

Активация на акаунт