VEGA TEST

  • 43 116
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 321
това е пълна глупост.Правиха ми преди известно време и съм страшно разочарована-нестига че дадох близо 100 лв. а и резултата ми беше-от всички същетвуващи храни немога да ям конско месо.  #Crazy  Че аз ако беше така щях да съм със супер тегло...  smile3532 НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ!!!!!

# 16
  • Мнения: 0


 Ивана ,какви са резултатите при теб? Аз още не съм се качвала на кантара.
Ходя в този кабинет на една гимнастика и се храня само с разрешените храни. Режимът не спазвам много стриктно.
След една седмица ще видя кантара какво показва.
Обух едни стари дънки и това много ме обнадеждава.

# 17
  • Мнения: 0
Да споделя, че при мен нещата тръгнаха перфектно. След 15 дни не много стриктно спазване на  изготвения ми хранителен режим и онази доста странна гимнастика , на която ходех в 7-ма поликлиника кантара ме разби с -3,800кг. Теглих се на един кантар ,който показва процентно съдържание на мазнините и те бяха намаляли, но не си спомням точните стойности. Следващият път ще ги вземе, че сега забравих. Продължавам напред!

# 18
  • Мнения: 9
Знаете ли дали вега тест е безопасен за бременни?

# 19
  • Мнения: 6
Не е позволен за бременни!Аз си го направих на 01.12.2008г. като ме убеждаваха че резултатите са до 3кг. на седмица.Тогава бях 76-77 кг. наистина за 3 седмици свалих 6 кг.,но след Коледните празници като се върнах към предишния режим на хранене си ги качих дори двойно  CryС една дума хванеш ли се на хорото,трябва да го играеш докрай!Надявам се да съм Ви била полезна и много минуси   bouquet

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
За този тест аз пък мога да ви споделя че моята майка пред мен отслабна с 12 кг за 2 месеца и 5 дни точно. Аз не вярвах на този тест и мислех че всичко е ала-бала но уви видях как тя се хранеше само с разрешените храни и спазваше препоръката на диетолога и резултата не закъсня сега го продължава режима и сваля на месец по 2-3 кг но в началото беше ударно. На път съм и аз да го направя но ми обясниха че докато кърмя няма да стане кърмачки бременни и тези които имат проблеми с щитовидна жлеза не се изследват.

Но пак четейки коментарите стигам до заключението че всеки организъм различно реагира на нещата и всеки човек различно сериозно приема теста и понеже сме песимистична нация..... има и песимисти. Simple Smile

А къде си прави теста майка ти?
и по-важното - колко кг беше преди да свали 12-те килограма?

# 21
  • София
  • Мнения: 606
И аз си направих теста. При мен резултатите ми ме впечатлиха. Част от нещата сама съм спряла, защото съм забелязала, че не ми понасят. Имам само един проблем и той е ред. Режима е обширен и много хубав, но кой да го спазва. Аз хич не мога да ям неща по програма. Не обичам и да закусвам, а в режима закуската е задължителна. Една приятелка спазва режима и смъкна много равномерно навсякъде, но тя е стриктна! Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
И аз да се изкажа каквото съм чула за този тест, като отзиви.
Мойта етърва ходи  и ето какво и казаха:
Може да яде - хляб (бял), шоколад, пълномаслено мляко, масло и мас, мръвки всякакви, а са и забранили - нискомасленото мляко, пълнозърнестия и черен хляб, плодовете и зеленчуците #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked Shocked
Познайте колко е отслабнала Rolling Eyes  Mr. Green
На една съседка, и казали абсолютно същото Shocked, а са си го правили на различни места и те самите двете не се познават.

Явно си имат стандартни схеми и групи храни, които препоръчват или забраняват. Не ми се вижда много индивидуална тази работа Thinking

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте!
Стандартни схеми няма! Твърдя го със сигурност, защото работя с диагностичен апарат, в който освен всичко друго има и тест за хранителна непоносимост. Искам само да внеса малко яснота по въпроса. Теста е създаден с цел, когато има здравословен проблем, решаването му да бъде по лесно и бързо. Изключвайки храните, към които даден организъм има непоносимост, имунната система се ангажира само с лечението на проблема и то става доста по-бързо и лесно. Това разбира се оказва влияние и върху килограмите, но не при всеки пациент.
Отслабването е процес, който включва изключително много неща, а не само храненето. Емоциите, наследствеността, физическата активност, наличието или не на хронични заболявания, полът, състоянието на енергийната система и т.н.
Би могло много да пише по въпроса за отслабването с тест за хранителна непоносимост, както и преодоляването на здравословни проблеми.
Бъдете усмихнати и обичайте себе си!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте,аз също съм заинтересована от този тест,принципно гледам да се храня със здравословни неща и в никакъв случай няма да ми е във вреда ако ми кажат какво ми понася да ям и какво не.Но доста противоречиви мнения виждам.Ако някой е имал или има също запитване и може да сподели опит по въпроса ще ми е интересно да разбера.Реално ако се казват нещата 100 лв. е добра инвестиция за да се храниш добре за бъдеще.

# 25
  • Мнения: 6
Да добра инвестиция е несъмнено,НО...след 3 месеца трябва пак да се повтори този тест,защото дава други резултати след като 3 месеца си ял определени храни,след още 3 месеца пак така и...колелото се върти,после цял живот се лишаваш от дадени храни!Според мен най-голямо влияние от този тест оказва топлата вода 30 мин. преди всяко хранене,разделното хранене(защото Гастроентероложката ми ми каза че организма се нуждае от всякакъв вид храна) и разтоварващия ден,който е препоръчително да съвпада с Лунната диета newsm03

# 26
  • Мнения: 0
Наистина е необходимо повтарянето на теста. Имало и случаи да го правя и по 3-4 пъти. Организмът се променя непрекъснато. Идва момент, в който - когато става дума само за отслабване - килограмите се стабилизират и ако се промени отношението към храната, физическата активност и ред други фактори които влияят, може да се постигне и задържи едно оптимално тегло. А разделното хранене е начин, който може да се практикува и без да се прави тест за хранителна непоносимост. В работата си не препоръчвам храненето по този начин. Пиенето на вода  е хубаво, но ако има ахилия, тази вода преди хранене може да се окаже не толкова добър избор. Денят за разтоварване е полезен за всички - слаби, дебели, здрави, болни, млади и стари. Той всъщност е начина да се поочистим не само от храната, но и от негативните си мисли. Всичко е изключително индивидуално и комплексно.
Ако имате конкретни въпроси свързани с теста питайте.
Темата е интересна и обширна.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте!
Стандартни схеми няма! Твърдя го със сигурност, защото работя с диагностичен апарат, в който освен всичко друго има и тест за хранителна непоносимост. ...............................
Наистина е необходимо повтарянето на теста. ..........

Извинете, но Вие явно си правите реклама тук и се мъчите да ни убедите колко е хубаво през 3 месеца да дава човек по 100лв ooooh!, за да му кажат стандартни глупости - естествено, че ако се спре газирано, сладкиши и тестени изделия, ще се отслабне, ако правиш гимнастика - също.
 Постовете Ви са, като преписани от учебник. Всеки човек занимаващ се с медицина може да напише това, което Вие ни казвате  (всъщност нищо ново - емоции, наследственост и т.н, здравословно хранене и хоп чудесни резултати) - това и без да давам 100лв, мога да го постигна.
А, че схемите които са дали на моите близки са едно към едно еднакви - видях ги с очите си - та не знам колко са индивидуални Wink
Който има излишни пари, нека ги дава Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
О, не, не съжалявам. Исках само да обясня. А за резултатите на вашите близки - не мога да коментирам, защото не съм ги правила. Извинете! Пожелам ви успех!

# 29
  • Мнения: 103
Здравейте, аз си направих теста преди 1 месец с една приятелка, като тя започна да спазва режима и ядеше само позволените храни и за 2 седмици свали 5 кг.  Shocked, а аз понеже до тогава все отлагах, като видях този впечатляващ резултат реших да се пробвам и за 10 дни свалих 3.5 кг, което си е доста добре, а и най-важното - не съм гладна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт