Гоблени-45

  • 47 242
  • 454
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета  Hug
Благодаря за кафенцето, Бела   bouquet
Тарзанка, стискам палци всичко лошо да остане зад гърба ви!  Peace
Отново виждам много красоти, браво на всички smile3501
И да ви се похваля - аз съм първата, която си получи подаръчето    newsm44 newsm44
Звъни се рано сутринта и... що да видя - пощальонката с пакетче  smile3521
Много благодаря на ........ (ами сега - не знам на кого да благодаря   newsm78 ) - ВИКИ!!! (не си написала ника си във форума)
Много ме зарадва, благодаря  newsm51
ето го и него:

# 166
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Аз, като една черна станция, веднага да издам кой ти го е подарил - Писето. Подаръкът е чудесен. С кеф да си го ушиеш.

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Лелее  ooooh! някои вече получават подаръци, аз моя още не съм го изпратила   Blush
Билкова, честито ти подаръче
Тарзанка, живи и здрави да сте цялото семейство   bouquet

# 168
  • Мнения: 59
Здравейте, виртуални приятелчета! smile3525
Първо да благодаря на Венипух за схемичката Heart EyesЩе преобразувам конците да видя дали има едни и същи с Кетревото ангелче и ще скачам в боя. Дано се справя с всички бодове. Ако има нещо ще ви питам Embarassed
Билкова браво честито ти получи подаръчето аз още чакам да пристигне подаръчето за моето момиче от Аксиома, чакам от понеделник Sad
Размятате тук някакви красоти, та ме блазните, но ще се сдържа Outta Joint
Мама Гери на мен ми харесват минзухарчетата както казва Бадем щом са наречени за свекито ги подари. Сигурна съм че като ги рамкираш ще са още по-красиви.
Тарзанка  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Бела благодаря за кафенцата да се чуди човек кое да изпие  food010
Silvanapei страхотни са орхидейте, а за панамата smile3501
Въпреки отвратителното време Wear Umbrella, аз ви желая да е   Nature Sun With Faceв душите ви!  love001

# 169
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Подаръчето е чудесно.
Аз на моята жертвичка ще го изпратя по-близо до празника.

# 170
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Билкова, да ти е честит подаръка. Като цяло идеята много ми допада, но фирмата не ми се нрави изобщо. Дано не се обиди някой, но определено не харесвам тази Миленка  Blush

Аз от няколко дена съм в творчески застой, не ми остава време и сили и нещо не съм в кондиция изобщо. Надъхвам се при вас и после като стана ми минава и вдъхновението.  Tired

Катенце, страхотна е ангелинка, да свърша китките и я подхващам.

# 171
  • Мнения: 542
здравейте на всички!
Bilkova -радвам се че ти е харесало!аэ съвсем забравих да напиша коя съм! Grinning но бях с децата като го пращах и за това! newsm03

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 610
Честито ти подаръче Билкова да си го шиеш със радост
MamaGeri  във рамка ще стоят добре не се притеснявай Wink
Белл тенк ю за кафенцето  bouquet както винаги се грижиш за нас

# 173
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Поздравления за творбите, които сте показали и непрекъснатото желание да търсите и създавате все по-красиви и по-красиви неща. От както открих форума уших доста по ваши схеми, а бях престанала от две три години. Ето да покажа още няколко рамкирани от мен, защото тук в тоя град няма сястно ателие. Извинявам се за лошите снимки, но нямам друга възможност за сега да показвам. Рамките си купих от фотоателие на Кодак, пък ако се случи мога и да ги прерамкирам някой ден:
ето нощната ВАЕНЕЦИЯ:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321133&pid=10637589
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321133&pid=10637586
ето калиите
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321133&pid=10637577
eто един рошльо за подарък
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321133&pid=10637583
ето боядисана и рамкирана кафеджийката
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321133&pid=10637580

Страхотни сте в този форум, много ви благодаря за идеите, схемите и цялата информация, която има във форума. Хубав ден на всички

# 174
  • Мнения: 144
  Здравейте , бързам да се похваля , че получих бистрото smile3521 , вече се бях отчаяла .
Сега ще бързам още повече с коня .
poepie , благодаря ти за загрижеността. smile3525
zhanka , много са хубави гобленчетата и рамките са сполучлви , особено на калите и кончето.
Bilkova , честито подаръче , да си го ушиеш с кеф , че и на нас да показваш.
Лек ден на всички .

# 175
Nqkoi moje li da mi pomogne s shema i koncite na goblen za Barbie ili Winx.6te vi byda mnogo blagodaren.
 

# 176
  • Мнения: 7 106
МамаГери, на мен минзухарите също много ми допадат и на твое място бих ги подарила  Peace.

От малките Верваковчета имам това :




това :



и това :



Дано ти свършат работа  Peace!


Bilkova , честито ти подаръче, да си го шиеш със здраве!

Тарзанка, дано всичко лошо бяга вече далеч от вас   bouquet!

zhanka , на мен много ми харесва как си се справила с рамкирането, а и с подбора на самите рамки! Браво, и гобленчетата са чудесни  Simple Smile!

# 177
  • Мнения: 86
Зори, мнооого са сладки Flutter

# 178
  • Мнения: 439
Зори,искам да те помоля за схемата на разкошното торбенце  Blush
zhanka,поздравления...много са хубави рамките!
Bilkova,честито подаръче...с кеф да си го ушиеш!

# 179
  • Мнения: 338
Всичко е добре ,когато свършва добре.
Радвам се ,че детенце е добре,но я кажи ,какво ще ше да се случи.
Малко като клюкарките ,ама.. Blush

ходихме на ски - понеже за първи път я качваме, взехме и шейната. караме, караме, уча я, и като се умори - сяда на шейната да се пързаля под надзора на баща си, пък аз се качвам нагоре по върховете и аз да покарам малко. един път като се спускам, гледам ги катерят се нагоре двамата, след което той я пуска надолу. после обаче мина машината! (за не-скиорите обяснявам - това е машина, която обира снега и го заглажда - при планинските температури се получава и леко заледяване - след машината пързалката става като стъкло хлъзгава) да, обаче мъжът ми не е скиор и не се е качвал на планина зимно време и не знае. и пак така я пуска, та като се засили тая шейна, той тича след нея, но не може да я хване - щеше да се удари централно (имам предвид челно, т.е. с глава) в стълба, който върти лифта и щеше да остане на място от удара - много голяма скорост разви. в последния момент пред стълба изскочи един мъж и я хвана - да е жив и здрав човека! аз обвинявах себе си, че със ските можех да я стигна, но не се сетих да се засиля. пък мъжа ми горкия беше много зле, мисля, че още не си е простил. не знам как да му помогна, но поне не го обвинявам, мисля, че грешката му е от незнание и го оправдавам и обвинявам себе си, че не съм му разказала за снега и за планините зимно време...

пфу, минало... въздъх

вие за коледните подаръци ли се хвалите?
marulke, да ти е всичко наред с второто шушенце пожелавам (понеже чак сега виждам...) Embarassed

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 13:55 от tarzanka

Общи условия

Активация на акаунт