Гоблени-45

  • 47 284
  • 454
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 439
Добро утро
заповядайте Heart Eyes



Бела браво на свекито много ми хареса одеалцето. Много ми е интересно каква материя са. Ако имам друго детенце непременно ще си поръчам, дано до тогава ми дойде акъла dohи да се престраша да поръчвам от и-бей.

неличка,плата е памучен...хасе,незнам дали има много тънък слой вата,трябва да питам свеки newsm78
Manzhelka  Hug Heart Eyes
...само някой да ми покаже снимка на "Мелницата на Буше",че изобщо не се сещам как изглежда...още не съм прибрала лупата и с удоволствие ще се огледам и за нея Grinning

 
Желая ви усмихнат ден!Heart Eyes

# 151
  • Мнения: 86
Добро утро на всички! Страхотно кафенце Hug

Аз вчера не си бях у дома целия ден почти, а вие колко много сте изписали, сега ви прочетох, че снощи малката ми изгаси компютъра Mr. Green, а сега още спят

silvanapei, за мен орхидейките ти стават страхотни Peaceаз тъкмо заради панамата реших да си купя готови, а ето това е било добър вариант, ама де го акъла newsm78

и накрая да ви се похваля и оплача - вчера си купих най-накрая черна панама за калиите, ама сега чакам да ми преведат инструкцията за шиене, таквоз нещо не съм шила и нямам никаква представа как става

а междувременно започнах ето това, благодарение на вас, благодаря ви, че ви има  bouquet

http://media.snimka.bg/2190/010636068-big.jpg

толкова ми хереса, а даже на знам как се казва Thinking

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Здравейте!
Аз малко да ви се оплача. Уших минзухарите за свекърва ми. Обаче май няма да ги подарявам. Не ми харесват особено. Както вече писах, ших ги на Аида 14 и станаха много големи. Май ще отидат към графа "несполучливи". Кажете си мнението вие, защото много се чудя дали въобще да ги подарявам. Ето ги

dianjeli3, това е Ланартенско мъниче. В моите бъдещи планове е, заедно с още 3 такива подобни, които са като цяла серия.
 
А между другото да ви питам, дали ще се намерят схемичките на едни други мъници, само че са на Вервако:

# 153
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
MamaGeri, на мен минзухарите ми харесват. От снимката не става ясно колко големи са, но според мен изглеждат чудесно. Аз бих ги подарила  Hug

# 154
  • Мнения: 338
MamaGeri, минзухарите са разкошни, няма за какво да се колебаеш!

хора, привет. сами се досещате, че не съм изчела всичко, за да ви поименя, но вече не издържам да не влизам и не се сдържах, та реших да ви драсна няколко реда.

първо лично исках да ви благодаря за поздравленията, които съм получила и да ви почерпя малко късничко, но все пак...


второ, да ви почерпя за здравето на дъщеря ми, щото щеше да остане на място точно докато си празнувахме рд-то


нкарая да ви се похваля и аз какви съм ги сътворила (за съжаление без снимки, защото съм на работа, но пък довечера ще мога да снимам): свърших буквите на кърпата на малката и по този повод се прочух в детската градина  hahaha; продължавам зайчето, дето беше за коледа, а сега е за великден  Embarassed, малко бавничко ми върви; започнах апостолската градина; започнах и втората кърпа на малката, този път буквите са на мечо пух.

много ви обичам  Hug Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 155
  • Мнения: 439
MamaGeri и на мен много ми харесват минзухарите Peace
dianjeli3 много красиво начало!
tarzanka,добре завърнала се Hug,изтръпнах като те прочетох...желая здраве на твоето момиченце! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 09:31 от bella_

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 552
28 на 22 см са минзухарите. За толкова нежни цветя са направо огромни.

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ами, аз май съм съгласна със MamaGeri  защото това са си нежни цветя и малко грубичко ще стои предполагам newsm78
Но пък много са хубавки Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 338
bella, благодаря!
всъщност ние с мъжа ми бяхме в шок няколко дена - ходехме като някакви сомнамбули, но най-важното е, че малката така и не разбра какво щеше да се случи и няма травми (нито психически, нито физически) - благодарихме на Бога, ходихме на църква, направихме й молитва, помазахме я и така.

# 159
  • Мнения: 86
благодаря за милите думи   bouquet, наистина е мъниче, ама е толкова сладко, да го изядеш направо, току що си свалих още едно

MamaGeri, то и аз май не мога добре да се ориентирам, от близо ми е, ама и аз моите лилии ги ших на 14, пък много си ми харесват, мине, не мине, все си ги гледам, а кой са другите ти мъничета

# 160
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
bella, благодаря!
всъщност ние с мъжа ми бяхме в шок няколко дена - ходехме като някакви сомнамбули, но най-важното е, че малката така и не разбра какво щеше да се случи и няма травми (нито психически, нито физически) - благодарихме на Бога, ходихме на църква, направихме й молитва, помазахме я и така.
Всичко е добре ,когато свършва добре.
Радвам се ,че детенце е добре,но я кажи ,какво ще ше да се случи.
Малко като клюкарките ,ама.. Blush

# 161
  • София
  • Мнения: 618
MamaGeri  минзухарите са много красиви, може и големички да идват, но са си наречени и лично аз не бих ги сложила в шкафа  Peace
tarzanka много здраве на цялото семейство и дано повече не ви се случват такива неща  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Реших да ги рамкирам и тогава да реша. И без това има време.

tarzanka, и аз желая здраве на всички ви.  Hug

dianjeli3,

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 552
И тези двете към тях:

# 164
  • Мнения: 86
MamaGeri, алейките преди си ги свалих, остава да намеря другите, да, рамкирай, тогава ще се прецени най-точно
  bouquet


намерих го  Peace

Общи условия

Активация на акаунт