Отчет на набор 2003 - 44!

  • 11 501
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 042
Добро утро, малчо цъфти и вържи Laughing голямо пъпчасване тази нощ. Засега го сърби само по някоя пъпка инцидентно. Само върни и повтаря - Баба Шарка дойде преди Баба Марта.
В групата има още 4 болни от варицела.
Бързо оздравяване на останалите болни!

# 46
  • Мнения: 1 690
Добро утро и от нас. Свалихме вече маските.  Grinning
Памполина дано по бързо се оправи.  Praynig Не му давай да се чеши. Вики преди две години я изкара, но имаше една пъпчица точно на челото над нослето. Сега стои като трапчинка (така и не се махна) В началото беше доста дълбока.
Всички болни да оздравяват, че баба Марта трябва да се посрещне само от здрави деца.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 80
Здравейте мами нека и аз се запиша във вашата тема. Казвам се Силвия на 25 год. съм имам дъщеря на 6 год. родена на13.02.2003год. Надявам се че ще ни приемете тук с вас да споделяме радостите и болките на нашите деца Hug
Пожелавам ви година без болести и много усмивки на вас и вашите деца newsm51

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Как сте мили майки на любимия ми набор Laughing.Дано и вие и децата са много здрави.Моите момчета нещо в последно време пак ги е хванало непослушанието,а при мен нервите се изчерпаха,а проблемите много,но да не ви занимавам.Желая ви приятен ден  bouquet
silvenka_2 welcome,а как се казва детенце Grinning

# 49
  • Мнения: 7 201
Добре дошла на мама Сиси и сладураната Габи. Hug Heart Eyes
Приятни мигове в темичката ни.  bouquet Радвам се,че се присъедини! Flutter
Дани от днес е на ДГ.Още малко подкашляше,но личната каза,че е добре за градинката.Само дано не прихване нещо,че е много уязвим  все още... Praynig
Памполина,Иринка и останалите болни дечица -скорошно оздравяване и на вас! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


silvenka_2 welcome,а как се казва детенце Grinning
В подписа пише,Роси. Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Мда,права си Мамче,ама кой да ти чете  Embarassed

# 51
  • Мнения: 80
Да от притеснение забравих да спомена името и казва се Габриела. И едно бих казала доста будно дете. Благодаря ви за посрещането много сте мили  Hug
Дано болните дечица по- бързо оздравяват.
И като идва пролетта да ни се разминават вече тези болести, че аман от тях тази зима. Praynig

# 52
  • Мнения: 343
Silvenka_2  добре дошла и от мен.  Hug  На Габи също.  bouquet

За съжаление навсякъде върлува тая варицела.
Вики преди две години я изкара, но имаше една пъпчица точно на челото над нослето. Сега стои като трапчинка (така и не се махна) В началото беше доста дълбока.

И при нас е същата работа.

Бързо оздравяване на болните наборчета.

# 53
  • Мнения: 14 133
Добре дошла на мама Сиси и сладураната Габи. Hug Heart Eyes
Приятни мигове в темичката ни.  bouquet
  welcome и от нас със Сашко!!!  Heart Eyes  bouquet

# 54
  • Мнения: 85
Добре дошла, Силве! Чаровни дечица имаш.  bouquet

Навсякъде само за болести чета, направо не ми се отваря. Добре че, не се пренасят по интернет.  Joy

 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart на всички!

# 55
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте!

Нашият човек кашля и му падна гласа, та веднага го командировах при баба му и дядо му - да се оправя бързо и да е здрав за тържеството.
Варицелата преди две години я изкара цялата група и сега поне с това нямаме проблем.

Вчера мъжът ми му е събирал багажа - снощи като го видях - в насипно състояние - каквото съм му диктувала по телефона от списъка е сложено, но просто е изсипано - няма бельо, няма чорапи, няма пуловери - всичко наедно.
Аз като подреждам багаж - деля нещата на видове, в пликове, подреждам - а той просто изсипвал ooooh!

Бързо оздравяване на всички!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 11:07 от Етиа

# 56
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Добре дошла на новата мама и наборчето  Hug

Пак тия болести.  #Cussing out
Пу-пу, Алекс тая година само два пъти пусна сополи. Дори настинка не хвана. Явно санаториума си каза тежката дума. Като си спомня
предната година колко бронхита и пневмонии направи  ooooh! Дано така да задържи  Praynig
Стискам палци на всички болни да оздравяват бързо  Praynig Hug

# 57
  • Мнения: 14 133
Етиа, бързо оздравяване на малчо.  Praynig
А за събирането на багажа му - мъжка им работа.  hahaha

# 58
  • Мнения: 80
Благодаря ти Melany HugГледам че две еднакви наборчета имаме Wink

# 59
  • Мнения: 7 201
Аз като подреждам багаж - деля нещата на видове, в пликове, подреждам - а той просто изсипвал ooooh!
Joy Пак го е събрал човека,ама толкова могат.
Бързо оздравяване и на Люби. Praynig


Пу-пу, Алекс тая година само два пъти пусна сополи. Дори настинка не хвана. Явно санаториума си каза тежката дума.
Радвам се за Алекс,но не всеки може да си позволи санаториум... ConfusedСъдба! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт