90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №35

  • 18 863
  • 393
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 488
Drunvala, добре си се завърнала. Желая ти успех и да пребориш килцата.  Hug Беше ми много домъчняло за теб, но знам че си заета доста и гледам да не ти досаждам.  Blush
При мен нищо ново - застой пак, даже след вчера (ПЗ) имам и +. Освен това световъртежа продължава да ме мъчи и като че ли имам леко странен дъх. След празниците ще отида да си проверя кетоните. Държа се на положение и съм режимна, но започвам да се отчайвам вече. Втори месец почти става откакто съм на Дюкан, а за периода му съм свалила само 2-3 кг. Твърде малко ми се струва за месец, при положение че имам да свалям още поне 30.  newsm78
Незнам вече какво да правя, но ще трая още малко.
Stelxen Hug И на мен ми е домъчняло! Не съм ти казала, но изобщо не съм ангажирана, защото по странни обстоятелства - останах без работа! Това така ме депресира, че каквото бях посмъкнала го наваксах. Така че, не си ми досаждала изобщо! Какво чета... не се ли чувстваш добре? И какви 2-3 кг? Аз мернах някъде, че много си отслабнала! Толкова се зарадвах, че поне при теб действа!
janeta Hug  bouquet Благодаря ти, мила! Знам, че не сте ме забравили, аз се изпокрих! Благодаря ви, че пак ме приемате тук... ама какво да направя като съм такъв скитник - странник! Знам, че се питахте къде съм зачезнала - тук съм, наблизо съм, но се объркаха нещата. Не мога да кажа "диетата на Дюкан не работи - отслабнах само 6 кг за 2 месеца и почти ги върнах напоследък..."  Някак си кофти звучи!  Laughing Затова - нищо не казвам!  Sunglasses
кокона  Hug Честито начало! И аз започвам днес!

# 391
  • Мнения: 2 123


 Май подсъзнателно не искам да слабея, иначе как да си обясня този неадекватен избор всеки път Tired
Според мен често пъти проблемите с теглото, мотивацията, че ако щеш дори постоянството в даден хранителен режим се дължи на неосъзнати проблеми или стереотипи. Казват, че когато човек се чувства несигурен се обгражда, "барикадира" се от външните фактори /човек, ситуация, мисъл.../ чрез килцата, които натрупва. Тлъстинките сякаш изграждат предпазна стена, с която тялото ти мисли, че ще те предпази. Та така, може би наистина всяка то нас е добре първо да си даде равносметка защо е напълняла /нямам предвид напълняване от бременност, или отговор от типа: "защото ям много"/, да се опита да изчисти проблема в себе си и тогава с нови сили още по-успешно да поеме по пътя на външната промяна.  Peace

# 392
  • София
  • Мнения: 6 011
Честита баба Марта и от мен! бъдете много здрави!
Жанетка, да ти е жив и здрав съпруга!
Загорка, за първите 7-8 дни и аз имах свалени 2 кг., а на 13-ия ден вече бяха станали -5кг. Обаче аз не се меря често и го правя след плодов ден само.
Днес ми е въглехидратен ден, ще си направя пица с готов блат /ръжен/ със зеленчуци, никакви глезотии, торти и шоколад на корем повече. Забравих да си купя черен шоколад, та може и без него да мина днес.

Добре дошли на завърналите се фиданки, успех ви желая този път!

# 393
  • Мнения: 99
Момичета благодаря за поздравите за съпругът ми Hug
И понеже след малко ще ми дойдат гости и ще поостанат...та няма да имам време повече днес и утре за темата и за това пускам сега:
НОВА ТЕМА

Обещавам ако имам време до утре наобяд да редактирам още неща по темата....но както се очертава ще ми е невъзножно...нали няма да ми се сърдите ако темата сега остане така и следващия път редактирам по нея Wink

Общи условия

Активация на акаунт