Април почуква на вратата,на бебчетата вече хич не им се чака!

  • 19 414
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Здравейте,щастливи коремчета!!!
Пиша в новата тема,с огромната надежда и вяра,че в нея ще има само добри новини и щастливи постове от вас!!!Надявам се в нея да прочетем,че нашите талисманчета са вече изписани и се радват на прегръдките на мама и тате!Да са ни живи и здрави,те са нашата гордост!Двете мами ще помоля да си ги гушнат силно и да ги нацелуват от мен!
На останалите бебчета им желая да си постоят още малко в топлите коремчета на мама,има време и те да изпълнят с радост сърцата ни,но засега е по-добре да си чакат  Laughing
Относно имената-така ме радва вашия ентусиазъм,обичта и трепета,с който ги подбирате...Мнения относно имената няма да давам,защото мисля,че както няма грозно бебе,така няма и грозно име.Всяко бебе е уникално и най-красиво,за родителите си и името му ще е най-хубавото и милото за тях.Да се родят живи и здрави бебчетата ви,а аз съм сигурна,че те ще носят най-красивите и звучни имена!!!
Мили,приятелки,прегръщам силно всяка от вас!Желая ви спокойствие и щастливо изживяване на последните прекрасни дни от бременността ви!Радвайте се на всяка минутка с коремчетата си,независимо от болежките,защото след това ви предстои най-великото и щастливо събитие в живота ви!!!Обичам ви с цялото си сърце и също с трепет очаквам появата на вашите съкровища,защото появата на всяко едно от тях ще изпълни с радост и моето сърце!!!
Обичам ви!!!

Няма какво да кажа,след този велик пост.
Мила,ksd_g , като те чета понякога се чуствам толкова малка.Ти си истински силна жена,достойна за пример.
Адски много ме разчуства  newsm45
Заслужаваш много щастие и любов и силно вярвам,че Бог скоро ще те възнагради за преживяната мъка...
Не знам какво да напиша,много се развълнувах.

# 31
  • not found
  • Мнения: 581
За имената кой беше писал - Калоян , на мен също много ми харесва едно от любимите ми имена, но какво галено на Калоян ? Кала  Rolling Eyes друго не се сещам  newsm78 .
Снощи на вечеря пак стана въпрос за името , на шега и на майтап приятеля ми обяви , че няма да се казва Атанас . 
А и много се чудя какво да е името понеже таткото се казва Светослав следователно презимето на детето ще е Светославов  #Crazy хубаво име , но за презиме нещо много не звучи добре  Rolling Eyes
Засега друго не се сещам да пиша , като се присетя пак .

# 32
  • Мнения: 581
Добър ден на всички и весело изкарване на празниците.


Дано само с хубави неща да се похвалим.

 newsm51 smile3525  bigdance2

# 33
  • Мнения: 2 090
Jylieta ,аз бях писала че единия ми брат е Калоян,казваме му КокоКоки Grinning Peace

Жабче,картичките ти са много хубави smile3501!

ksd_g,чувствата са взаимни .
Благодарим ти за силните думи,и хубавите пожелания Hug.Нека ти се връщат стократно Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover!

# 34
  • Мнения: 568
Добро утро момичета!
Аз поспах пак обилно.И сега ставам и с вас ще си пия еликсира ,майка ми прави всеки ден фреш от-червено цвекло,моркови,лимон и ябълка Simple Smile
*dessi* аз не мисля ,че техниката е проблем ,а специалиста.Дори в нета съм чела ,че за добра ФМ не е нужен 3Д или 4Д ,а добър специалист.А добрите имат повече пациенти ,от там повече средства и по-добра апаратура Simple Smile
рони да все по-често се вижда числото.Аз другата седмица влизам в 9-ти ,а нали казват ,че като го прекрачиш и вече си в очакване.Уж вървим по-едрички и можело по-рано от термин та да видим,дали момъка ще е по-бърз от кака си или ще си трае.
ksd_g благодаря ти за благородството и милите думи към нас .За да ги притежаваш в този труденмомент значи наистина си изключително силен и позитивен човек .Благодаря ти!
Жабче още веднъж идеята ви е супер.Майка ти може да е традиционалист ама каква е тази традиция и двете на мъжката страна тук по-нашия край се смята ,че първото  само.Мартеничките са страхотни ,аз винаги съм ценяла повече собственоръчно направените неща,но в момента съм се нагърбила да шия снимка на мъжо и правя разни нещица за благотворителния базар ,и затова мартеничките ги купих.
Jylieta на Калоян му казват галено  и Коки Simple Smile
Хубав ден и усмивки Wink

# 35
  • Мнения: 494
Ksd_d,поклон мила  bouquet Толкова хубаво си го написала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Атлантика,ти верно си им хвърлила супеееер бомба Mr. Green Не знам за родата,но мъжо,как реагира?

Жабче
,страхотни картички,браво на теб  bouquet Мен ме върнаха във времето на детската градина,когато там правехме подобни Heart Eyes Сещате ли се? И сега някак си ,си представих,когато моята дъщеря ЖЗ порасне,ще правим заедно такива картички,ще рисуваме,боядисваме,печем сладкиши....... Ох,много ми стана хубаво Heart Eyes
а Жабче,много пъти съм чувала да казват,че като видиш детето,ше знаеш,кое име му пасва!Мисля,че и при вас ше стане съшито!

Кремчето на Авент
за съжаление, не го намерих по тукашните аптеки. Благодаря на всички за информация  bouquet Аз сега пак погледнах опаковката. Оказа се,че не е 75,а 56 гр   Shocked (къде пак съм гледала ooooh!) Както и да е! Важното е да свърши работа!

Не знаех,че Себа Мед си имат баш бебешка серия. Досега съм виждала само "нормалната". Трябва значи да я потърся! Сега съм в голяма чуденка,коя козметика да ползвам?   Бюбхен,Себа Мед,Хипп или Веледа newsm78 А от мокрите кърпички,кои бихте ми препоръчали?

И още един въпрос! В албумчето за покупки видях,че доста мами са купили въртящата се играчка за легло на Фишер Прайс с мечетата-пеперудки. Вчера и аз взех. Знаете ли,дали може да се направи да работи на ток? Ходих да купувам батерии,защото нали не са вътре и за батерии дадох почти на половината на играчката. А то е ясно,че тези батерии не са вечни и ще трябва да се купуват нови!
 

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 13:39 от Mара Подробната

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас с бебината Grinning Ние сме добре, преди два дни ходихме на преглед и всичко ни е наред Peace само, където не можах да разбера колко тежи, но лекарката претупа прегледа заради натоварения си график и на въпроса ми дали може да каже колко е голямо бебчето, тя ми отговори, че с обикновения апарат не може... Thinking Иначе много ми е притеснено, момичета, дали ще успеем с ремонта... ooooh! уж имам време, ама знам ли... като ми даде списъка за болницата лекарката и аз доста се стреснах, дори тя забеляза, че съм "угрижена" и "посърнала" ooooh!

# 37
  • Мнения: 8
Здравейте пак и от нас !
Дея   bouquet ,страхотна темичка с много насторение.
very nice, много си права за обикновените ехографи.И аз им нямам вяра.А и наистина смятам,че тези размери са много относителни.Последната инфо ми е точно от такъв апарат, но по принцип през цялата ми бременност ,и на ФМ и на всякъде се потвърждава,че си вървим по-големи.Аз уж гледам да не се настройвам много ,защото може би ще се окаже едно нормално бебе.

Имам една чуденка Simple Smile навсякъде ли се продаватсамо  много ярки и адски орнаментирани бебешки чаршафчета.
Не ми се иска да купувам изцяло бели ,че  ми е малко като в болница, но освен тях се натъквам само на ярки щампи.
Някак ми се струват агресивни и много напргащи.Още повече,като се има предвид,че бебче вижда на не повече от 20 см,ми се струва не много добра идея да го натоварвам всекидневно с тази гледка.Ще ми се да мога да намеря нежни цветове ,без щампи - най-много бих се зарадвала на  много светла резида  или бледо жълто.
Ако някоя мама може да ми подскаже къде мога да намеря ще съм много благодарна и щастлива.
Предварително благодаря.

Относно имената - разбира се ,това е много отговорна задача.То остава за цял живот.
Аз също не одобрявам чуждите имена в коминация с БГ презимена и фамилии.
Има много красиви и адекватни на времето ни БГ имена .но пък всеки си решава Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile:
Хубав и усмихнат ден:)

# 38
  • Мнения: 83
Здравейте априлски мами  Hug
Аз съм от майските ,но съм в началото и затова и вас си ви следя  Heart Eyes
Надявам се да бъда полезна на magdalena.savova, тук има малко по-добри цветове!
http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?cPath=100&products_id=1358
Лек ден на всички и много  Grinning

# 39
  • Мнения: 343
Атлантика,ти верно си им хвърлила супеееер бомба Mr. Green Не знам за родата,но мъжо,как реагира?

Mара Подробната  не питай . smile3515 Той добре, че се съобразява с моето мнение и не е придирчив. И сега ми казва, каквото име измислиш. Аз мисля да ползвам козметиката на Бюбхен.

Здравей plami213, пък и нищо не се знае, може и април да родиш детенцето. Живо и здраво да е.  bouquet

# 40
  • Мнения: 75
magdalena.savova , преди време купувах спален комплект в "Вис виталис", много нежен и ненатрапчив. Имаше тогава в розово и светло-синьо. Иначе ,имам късмет с майка и свекърва ми, и двете са супер-шивачки, затова те ми шият какво-то пожелая. Heart Eyes

ksd_g, много ме разчуства! Hug

За имената повече не повдигаме вопроса, ако е момче (случайно), то на баща ми Александър, ако е момиче ще имаме тогава диалог, живот и здраве! Вярвам, че името ще дойде на мястото си, веднага като си гушна мъничето ми!!!

Между другото, много ми харесва Сиянна! Никога не съм чувала преди това име.  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3
Здравейте коремчета Hug

Дея, благодарности за страхотната темичка  bouquet
Ksd_g Hug

Отбивам се само да кажа, че аз и бебка сме добре.
Пожелавам ви хубави почивни дни, изпълнени с много любов и положителни емоции Simple Smile

# 42
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Магдалена, виж тези на бертони: http://www.bertoni-bg.com/8.php Има ги почти по всички бебешки магазини, в Комо съм ги виждала по 20 лв. От хасе са, на мен лично ми е рехаво като плат, но пък може на теб да ти хареса.  Hug Може да погледнеш и в магазина на Чиполино, както и в Дибо и в Айко.

Аз днес съм по-добре, ходих и до Дока по спешност, че се изпопритесних. Той ме успокои, че не съм тръгнала да раждам още.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 8
plami213,Мамочка,Жабче, много ви благодаря.
Със сигурност ще отскоча до Чипилино ,там ми се виждат най-ненатрапчиви.

 Hug Hug Hug благодаря момичета!
Жабче, стискай още малко ....раничко е още:) радвам се ,че е било фалшива тревога.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 347
ksd_gHug благодаря ти за силата, надеждата и позитивизма, които ни даваш   bouquet Надявам се, че и ние ти ги даваме  Hug

Благодаря на авторката и кръстницата на темата   bouquet Страхотни сте маминки Simple Smile

Бебо вчера почти не се обади през деня..., но от снощи до сега е много активен  Heart Eyes Много ми е миличко.... Hug Heart Eyes

Маминки, сега са прошки, знаете ли за някакъв по-специален обичай за случая... Те свършват утре всъщност, но все пак, ако мога да направя нещо ще се радвам... Няма как да отида на прошки..., майка нали тя дойде, но... има ли нещо, което мога да направя?... Все пак да я уважа...

Минаваме с нея тези дни през бебишорски магазини и е много зареждащо...  Heart Eyes
Малко ми е притеснено, че все още не съм си осигурила нещата от списъка (списъците  Crazy), но за съжаление няма какво да направя... дано устискаме до към средата на март поне за тогава съм решила всичко да съм си набавила... независимо какво ми говорят нон-стоп  Mr. Green

Маминки, не казахте нищо за моите именца... не ви ли харесват?  Blush

Zelenoto oko, би ли пуснала списъка за болницата, тук или в нашата си темичка ( на мамите от Бс) или е същия като на Деси?

ЖабчеPraynig Hug

Мислите ли, че е нормално срамната кост да ви боли непрекъснато... хайде като сме прави.. гравитация, бебо... нормално е, но да лежиш и пак да е така...чудя се...

При мен започна да надделява секциото..., колкото и да ми се щеше, май сама се убеждавам, че ще е по-добре така... каквато съм грацилна и немощна (все ме проверяват за анемия), бързо се уморявам... пък и при майка ми не са били силни контракциите и ми се струва, че и при мен може да е така и да не мога сама да си родя бебо... в чуденка съм...

Много  Hug и за талисманчетата ни и техните мами... си мисля доста за тях...  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт