Как да се справим с пигментните петна (акне, хиперпигментации и др.) - 2 тема

  • 63 156
  • 434
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629
 smile3508 ооо много е добре ... даже по-малко от това, което дадох за избелващата серия, но тогава не съм ги видяла тези пилинг продукти.

# 46
  • Мнения: 32
Включвам се, за да Ви докладвам за ефекта от маската с мая и лосиона от 1вата стр. на темата. Преди около две седмици попаднах на тази тема и я прочетох с интерес, защото и аз от както се помня се боря да постигна хубава кожа. Ефектът е страхотен, лицето ми сякаш светна и порите ми се позатвориха, кожата ми е доста гладка и се опъна. Пъпчиците много бързо завяхват и не виждам да остават петна. Препоръчвам Ви да пробвате и се надявам и при Вас да има резултат, който обаче няма да дойде от едно намазване  Laughing.. Успех! Ще следя темата! За Вас дами   bouquet

# 47
  • Благоевград
  • Мнения: 61
*Mademoiselle* Тези пилинги май са нови, защото преди не съм ги срещала. Имаш ли идея цените им какви са? Може би и аз ще се заредя с един за зимата ... от сега започвам да си ги събирам Mr. Green

Night peel е към 60 лв., Comfort peel - около 75 лв. Ще видим кой от двата ще е. Нощният е по-силен, а някъде четох, че съчетание от двата заедно (в смисъл единия сутрин, другия вечер) се препоръчва само при мазна и позагрубяла кожа, явно комбинацията е доста силничка  Rolling Eyes

И то за домашен пилинг? Не е опасно нали?

# 48
  • Мнения: 37
записвам се и аз
но кога сварихте написахте толкова много Shocked

# 49
  • Мнения: 37
Момичета,вече два пъти правя маската с маята-не виждам все още резултат,а се чудя как някои писаха ,че от първият път имало разлика на лицето им newsm78
От лосиона май ,че по има видим ефект при мен
Добре,привас маската има ли ефект-заличиха ли ви се някои петна? Rolling Eyes
Лосиона като го слагате -щипе ли ви ?
Някой ползвал ли е серията на Clinique  за проблемна кожа?


не се притеснявай аз видях резултат чак след 3-4 ти път имай търпение

# 50
  • Мнения: 1 629

не е опасно. Пропорциите са такива, че да не можеш а си навредиш. Това не означава да си го излееш изведнъж на лицето. Като спазваш начин на употреба няма проблеми Peace

# 51
  • Благоевград
  • Мнения: 61

не е опасно. Пропорциите са такива, че да не можеш а си навредиш. Това не означава да си го излееш изведнъж на лицето. Като спазваш начин на употреба няма проблеми Peace
Чудесно е това бавно но сигурно-без да си навредиш Simple Smile

А какво ще кажете за "красотата е от вътре" - колкото и маски да си правим всичко идва от вътре!
Някои ако знае хапчета за бързо регенериране на кожата ?

# 52
  • Мнения: 1 629
Харесвам Мерц special за регенериране  Peace  Естествено, че и от вътре може да се поднови красотата на кожата. Аз лично в момента пия вит. Е и Калмацин. Знам, че цинка много влияе на кожата.

# 53
  • Мнения: 49
Аз използвам избелващо кремче Pally. Питах козметичката ми да ми препоръча нещо за петната и тя ми каза за него. Безкрайно съм доволна. На мен ми оставят петна след пъпките и всяка вечер се мажа с него и ми прави впечатление, че за  няма и седмица и вече са значително избелели, да не кажа и незабележими. Само не трябва да се маже през деня, защото може да стане реакция със слънцето. Даже и майка ми го е ползвала много отдаван и каза , че и на нея й е помогнал Simple Smile)

# 54
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Аз използвам избелващо кремче Pally. Питах козметичката ми да ми препоръча нещо за петната и тя ми каза за него. Безкрайно съм доволна. На мен ми оставят петна след пъпките и всяка вечер се мажа с него и ми прави впечатление, че за  няма и седмица и вече са значително избелели, да не кажа и незабележими. Само не трябва да се маже през деня, защото може да стане реакция със слънцето. Даже и майка ми го е ползвала много отдаван и каза , че и на нея й е помогнал Simple Smile)
Да така е но не се ли говореше едно време че съдържа живак и не  е подходящо за млада кожа?

# 55
  • Мнения: 49
Аз използвам избелващо кремче Pally. Питах козметичката ми да ми препоръча нещо за петната и тя ми каза за него. Безкрайно съм доволна. На мен ми оставят петна след пъпките и всяка вечер се мажа с него и ми прави впечатление, че за  няма и седмица и вече са значително избелели, да не кажа и незабележими. Само не трябва да се маже през деня, защото може да стане реакция със слънцето. Даже и майка ми го е ползвала много отдаван и каза , че и на нея й е помогнал Simple Smile)
Да така е но не се ли говореше едно време че съдържа живак и не  е подходящо за млада кожа?

Да ти кажа не съм чула.. newsm78 Дано не е вреден наистина, защото за сега е едно от малкото неща, които ми действат на петната Praynig

# 56
  • Мнения: 1 629
Ако не се лъжа някъде четох за него, че няма съдържание и вероятно съдържа нещо много вредно и за това не пише съдържанието newsm78

# 57
  • Мнения: 5 647
Аз използвам избелващо кремче Pally. Питах козметичката ми да ми препоръча нещо за петната и тя ми каза за него. Безкрайно съм доволна. На мен ми оставят петна след пъпките и всяка вечер се мажа с него и ми прави впечатление, че за  няма и седмица и вече са значително избелели, да не кажа и незабележими. Само не трябва да се маже през деня, защото може да стане реакция със слънцето. Даже и майка ми го е ползвала много отдаван и каза , че и на нея й е помогнал Simple Smile)
Да така е но не се ли говореше едно време че съдържа живак и не  е подходящо за млада кожа?

Да ти кажа не съм чула.. newsm78 Дано не е вреден наистина, защото за сега е едно от малкото неща, които ми действат на петната Praynig

Този крем не го ли спряха преди много години именно заради наличието на живак??? Вреден е, как да не е вреден.  Прочети тук

# 58
  • Мнения: 49
Еее това е много неприятно......а ми действа безотказно  ooooh! Явно ще го довърша и го спирам тцтцтц много ме е яд Tired

# 59
  • Мнения: 5 647
Хич не чакай да го свършиш. Аз не мога да си обясня защо са позволили вноса му отново. Да не забравим, че е тайландско производство, а те не се славят с каквото и да било качество и контрол. А и представи си как се постига крайна цена 2 лв.........

Общи условия

Активация на акаунт