ЯНУАРЧЕТАТА СЛАДКИ БЪРЗО РАСТАТ,МАМИТЕ СЕ ЧУДЯТ КАКВИ ДРЕШКИ ДА ИМ ИЗБЕРАТ

  • 16 662
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 774
Здравейте! bye
Аз отдавна ви чета поти редовно... newsm56 Още от преди да се родят бебенцата ви...  Grinning
И май е време да се включа и аз във вашата темичка..., ако може... Grinning
Свалям шапка за чувството ви за хумор  (понякога се смея с глас  Laughing) newsm20, много ви се кефя всеки път... И толкова много неща научих от вас в аванс  Blush, които доста ми помагат!

Моето момиченце се роди на 28.01. и се казва Ивайла. Имам и 11-годишен син. Grinning

# 61
  • Мнения: 0
Момичета,помагайте  smile3511 smile3511 smile3511
 дойде ми МЦ и кърмата ми почти спря. Пия лактогонния на Хип имауж някакъв резултат ама аз и преди да мидойде си го пиех, освен това и хомеопатичните си ги вземам и се храняуж самос неща дето усилват кърмата, та вече незнамкакво още да направя  Banghead Не мога обаче да намеря българския лактогонен чай.Вие от къде си го взимате? В аптеките го няма.
Стела днес е много крива. Сигурно заради кърмата.Тя е свикнала само на кърма. Много рядко я дохранвам с Аптамил Конфорт, който епротив запек, колики и повръщане, но от него пие вечер.
Хайде   Hug за всички

# 62
  • Мнения: 3 861
от аптеките го купувам българският лактогонен, но рядко се среща. Има го в аптеката на 20-та п-ка ако ти е наблизо

Сис, задръж малко, ще попрегледам какво има в този сайт и може и аз да се включа

# 63
  • Мнения: 3 861
уффф ти си от Бургас..

аз като ви казвам, че съм кукуруку...

Ягодка, ха добре дошла в отбора  Hug

# 64
  • Варна
  • Мнения: 389
Сега и аз се зачудих за този "Фризовом"  newsm78 , защото и на Делян му е много сложна голямата работа ...

Аз ги меша - слагам по 1 лъжичка Фризовом и другото Фризолак, но питай педи пак....

# 65
  • софия
  • Мнения: 30
Доника поздравления за темата.  bouquet

Сиси аз също съм харесала някой неща и ще съм ти благодарна да ме включиш и мен.Аз незнам англ. език и трябваше да моля мъжа ми и да се съобразявам с ненго,а той все ще намери довод ,че даденото нещо не ни трябва.

# 66
  • Мнения: 656
Лили, споко, задържам - така и така ще чакам Митко, довечера ще изберем дъ бест ъф дъ бест и тогава или пък утре даже ще поръчвам..  Peace

# 67
  • Мнения: 61
 Клуб "Мисъл" набира членове. Месечна такса - 2 кутии адаптирано мляко (консултирайте се с главния секретар за вида). Ако имате желание да помогнете на децата в нужда, може и 4 да дадете, няма да ги върнем.

 Бубче, те са гъзарки, не са като нас заблудени души. Но пък ние сме златни спонсори на съответните производители. Един пакет Памперт - 31 лева, една кутия адаптирано мляко - 11 лева, усмивката на чистото и нахранено бебе - безценна (защото не мога да броя до толкова, пък и не искам, банката да брои вместо мене)

pepina_t, ми като гледам си от Бургас, иначе аз от вече споменатата аптека си купих. Сега обаче си имам цяла опаковка (ако някой я иска ще я подаря на драго сърце).

 Ягодка, добре дошла... Много съм алергична към ягоди, всяка година си казвам, че няма да ям. После си купувам алергозан почвам да нагъвам, докато и алергозана не спре да действа. Един вид провеждам извънклинично тестване на максималните дози.

# 68
  • Мнения: 925
Ягодка добре дошла! И аз от скоро пиша във форума, но тук всички са много мили - само да свърши "1001 нощ" и всички ще те поздравят за добре дошла   Hug
Иники щом е така, глав сек- а вдига таксата - 2 кутии АМ и един джъмбо пак памперси   Naughty
Мим това за смесването и от други майки съм го чувала. Ще си питам педито все пак, ама ще изчакам ден - два, че напоследък я побърквам  Wink

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 16:06 от bubchenceto

# 69
  • София
  • Мнения: 3 249
Ягодка,  welcome, както и на астралната близначка Ивайла. Я сподели подробности, за да ви впиша на първа страничка...Но до края на деня, че после ще остане за другата тема - форумски правила...
Ей, стига с това пазаруване бре хора - криза е...И мен ме сърбят ръцете, но дребния има дрехи 3 деца да изгледам...Батко му и той достатъчно...Нещо съм станала много голяма скръндза напоследък. ама ако правите кооперация за поръчки, може и да размисля. Видях едни костюмчета ризка с панталонче летни, че сме на 2 сватби през лятото и да нагиздя шаферите Simple Smile
Пепина, и Голяма уста ревешв по време на цикъла ми - давай да суче по-начесто и ще се регулират нещата.
Мини, за тоз Превенар и аз съм в чуденка - за големите хайде е един прием, но за дребните са 3 по 138 лв множко ми идват, ако съм схванала правилно схемата

# 70
  • Мнения: 3 861
Мацки, най-накрая се организирах и качих на Анчето снимките от погачата
Ето, на който му се гледа, да гледа
Не съм ги надписвала защото ме домързя, пък и едва ли ви вълнува кой, кой е, важното е нас с Анчето да разпознаете  Blush

http://doniakopriva.multiply.com/photos/album/3/Pogachata_na_Anna

# 71
  • Мнения: 0
Благодаря за бързите отговори  Hug ще помоля една приятелка да ми го купи и да го прати насам.
До преди няколко месаца като си живеех в София  и не вярвах, че има такова нещо да не можеш да намериш нещо в такъв голям град като Бургас, ама ей на! Аз едвам и хомеопатичните намерих, но поне ги намерих, а за този чай мегледат като кану каяк за трима в аптеките!!!
Хайде лек ви ден   bouquet

# 72
  • Мнения: 429
моя мъж хич не ги долюбва - изкуствени му били и аз изобщо не купувам.
И моят мъж не си пада по "малките тайни", аз преди ги използвах, но сега се справям и без тях:о) А иначе пиле с картофки и зеленчуци, мммм вкусно.... Доня Коприва, аз използвам пликовете за печене на Fino, много са удобни!
Онзи ден майка ми ми каза "трябва да престанеш да казваш ммм вкусно и ще видиш, че ще си върнеш старите кг #Crazy". Аз когато съм  навън не се сещам за ядене, но вкъщи все ми се яде, а и все още не съм се отказала от готвенето, използвам всяка удобна възможност Embarassed
Лено, много е сладък Виктор на аватара ти, какви сладки бузки  Hug
Мюрвет, ти ще ме откажеш пт този сериал....те тъкмо се събраха, пак ли ще се развеждат  newsm78 Много го харесвам, защото ми се струва, че не е типичната сапунка, но  май ще се окаже, че и той ще има серии докато Петя навърши осемнайсет  newsm78
Сиси и аз ще огледам и може да се възползвам от предложението ти...както казва Мечо Пух "колкото повече, толкова повече"  Laughing Мен супер много неща ми харесват, а Петя има толкова много дрехи, та се чудя какво да ги правя...
yagodka , добре дошла  Hug
pepina_t  , съставът на БГ лактогонен чай е :
плодове от копър 20%
плодове от анасон 10%
плодове от резене 30%
плодове от кориандър 40%
Опитай да си намериш билките поотделно и да си го смесиш сама. Аз вече съм решила така да процедирам, защото не винаги го има в нашата аптека...ненаситни кърмачки ей  hahaha

# 73
  • Мнения: 30
yagodka, добре си дошла! welcome

pepina_t, споко щом е от цикъла, тя ще ти се върне. Хедра, от кърмаческия спомена, че за да не намалява кърмата всеки месец преди цикъл, втората част от цикъла да се пие калций и магнезий. Пий и Витамин С и витамини от групата В и двете също ги дават за увеличаване на кърмата, а и по-бързо да ти премине кръвотечението. Ако искаш питай и някой от кърмаческия.

Аз пак да ви се оплача, сега му махнах лепенката на Никола от ваксинацията, че му бях сложила непромокаема да не се намокри мястото, и познайте мястото е яко зачервено и подуто  Sad. Много ми е странно защо предния месец я понесе прекасно, а сега... Май верно с тия ваксини само ни повреждат децата  #2gunfire.
Звъннах и на леля ми, която е педиатър в Павликени и тя ми обясни, че Пентаксима е още нова ваксина и не е напълно известно действието й. Демек нашите деца са опитните зайчета в момента  #Cussing out. Ама трябваше аз по-рано да поразпитам ама нали съм овца.

Иники, май и аз ще взема да членувам в клуб "Мисъл"  Laughing Laughing Laughing

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора. Лелеееее, кво правите бе

# 74
  • Мнения: 2 888
yagodka, добре дошла!

Искам да питам някоя от вас давала ли е на бебето си чай от шипки?

Общи условия

Активация на акаунт