за т.нар. тапа

  • 4 516
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 137
Да това е тапата, на мен ми падна на 17 и на 18 родих.Моята тапа представляваше бяло с червени нишки Simple Smile
Леко раждане   Hug
и при мене представлява6е това и след 3 дена родих пожелавам ти да има6 най-лекото раждане не се страхувай за6тото страха е по гаден и от раждането от личен опит знам Peace успех

# 46
  • Мнения: 177
Да ви кажа аз какво прочетох от една мама някъде по форумите.
Тя разказваше за тази тапа, но при нея не било тапа. Защото "паднала в 6 месец". Не обърнала внимание защото не знаела какво е, но го описва така " беше нещо гъсто и  слузесто и доста повече от нормалното бяло течение". Притеснила се малко защото имала полов контакт с мъжа си.... Така след време пак (месец) същото голяма бяло слузесто нещо, пак след контакт (само тези двата пъти до тогава е била интимно с мъжа си).  И в крайна сметка се оказало, че е  сп****та на мъжа и, защото той свършвал в нея. Имали акт пак след време и пак същото.
Вие имали ли сте нещо подобно  newsm78

# 47
  • Мнения: 168
да мисля че е тапата желая ти успех и леко раждане

# 48
  • Мнения: 30
да ви споделя за моята тапа : в 8 месец един прекрасенден имах леки болки реших че са подготвителни контракции, същия ден имах такова слузесто течение и бвечерта отидох на преглед ............... познайте с 6 см разкритие и родих за час. Знам че след като падне тапата най много след няколко дни 2-3 настъпва раждане

# 49
  • Мнения: 4 070
И от мен успех, отиди на преглед....но ако започне раждането така или иначе ще разбереш- казва ти го човек, който изписа доста тук преди момента на раждането от страх да не го изпусна случайно- е бях убедена,че раждам като започнаха изтинските контракцйи.

# 50
  • Мнения: 9 776
Когато отидох да раждам, с мен имаше едно момиче, на което тапата беше паднала преди седмица. Аз родих, тя остана да си доражда. При мен падна с първите леки контракции. След 12 часа родих. Успех!

# 51
  • Мнения: 2 111
Отидох в болницата 12-13 часа след падането на тапата,имах вече контракции на 10-15 минути.
Родих след 6 часа.
Леко раждане ти желая   bouquet

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пожелавам ти леко раждане и тези дни да се похвалиш с хубава новина!

# 53
  • Мнения: 2 172
Аз родих около 12  часа след падането на съвсеем малка част от тапата.А около 2 часа след падането на тапата започнаха и първите контракции  Peace

Успех   bouquet

# 54
  • Мнения: 204
Аз родих пет дни след като ми падна тапата.

# 55
  • Мнения: 145
Моята падна 30-40 мин преди да родя /цялото раждане беше 12 часа/ На цвят беше червеникаво-кафява.
Успех и леко раждане!

# 56
  • Мнения: 1 981
Моята тапа падаше в продължение на седмица и така и не дочаках да разбера колко още щеше да пада, защото преносвах и ми предизвикаха раждането! Леко и безпроблемно раждане!

# 57
  • Мнения: 1 725
Аз пък така и не разбрах що е туй тапа. Сигурно не съм забелязала като е паднала.  Embarassed
От това, което описваш и съм чела, тя трябва да е, но не винаги е сигнал, че скоро ще родиш.

# 58
  • Мнения: 1 715
При втората бременност родих пет дни след като ми падна тапата

# 59
  • където има любов
  • Мнения: 307
Първо ми започнаха контракциите ,а след това падна тапата.Беше лозово ,кафеникава.ТРи часа след това родих!

Общи условия

Активация на акаунт