Кухни - 22ра тема

  • 47 291
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 185
правилно, широки шкафове, но с по две врати ! Simple Smile

# 226
  • Мнения: 20
ахааааа Simple Smile, ясно. Да така ще е по - добре.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте най накрая и аз да се включа в тази готина тема.следя ви още от тема 14.Имам следния въпрос: ако си поръчаме мивка но в момента нямам възможност да си купя мелачка за отпадъци а я купя след време, дали ще е проблем за монтирането й след време и дали диаметъра на сифона на мивката с този на машинката е еднакъв и някъкав стандарт ли има.Спомням си че преди време обсъждахте тези машинки и мн се запалих но тази подробоност тр да я помисля.Мога да ви покажа и проект на кухнята само че е не е мн добър, ако някой иска да я види.
става, но мивката трябва да е с отвор за голям сифон . ако е възможно, избягвайте врати, разположени под градус, че не седят много добре . Simple Smile
На мен пък ми харесват врати под градус,въпрос на вкус според мен  Naughty
Аз моя горен ъглов шкаф го направих точно така и то с ясната мисъл че така ще имам не само естетически за мен по добър шкаф,а и доста по голям,сега вътре побирам какво ли не,много ми е удобен и много си го ползвам.А и това пространство отгоре не ми трябваше да е празно   Hug
А за широките шкафове също съм за,аз например реших проблема си с широки но ниски горни шкафове,понеже и аз не съм расла направих ги на две,в долните ми седят всички ежедневно ползвани неща,а в по - горните-по-малко използвани Simple Smile

# 228
  • Мнения: 2 724
И аз харесвам такива вратички. Шкафът е доста голям/a на пръв поглед не изглежда така / и побира много неща  Peace.
 http://media.snimka.bg/2816/011886636.jpg

# 229
  • Мнения: 187
На мен пък ми харесват врати под градус,въпрос на вкус според мен  Naughty


Проблемът с ъгловите шкафове е че са малко капризни. Ако ъгълът между стените е 90о, няма никакъв проблем. Проблем възниква когато ъгълът е по-голям или по-малък (а това се случва много често!) и вероятно това е имал предвид raygram. А иначе кухнята ти изглежда чудесно  Peace

# 230
  • Мнения: 931
sis7 кухнята ти е страхотна и аз си мисля за нещо такова за горните шкафчета. Да те питам доволна ли от този сушилник за съдовете.На мен ми предлагат да е в шкафа над мивкта но аз отказах и сега мисля за др вариант.

# 231
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 753
сис7, супер кухня  Peace Много ми харесват иноксовите джиджавки по гърба на кухнята. От къде са?

# 232
  • Мнения: 127
Момичета , здравейте, и аз сега съм на тема кухни!  Whistling Уж се опитвам редовно да следя темата, но може и да съм пропуснала нещо.... Tired

Има ли някоя от вас висок шкаф с изтегящ се механизъм. Мисля си да е висок около 2 м., и вътре да има поне 4 чекмеджета. Какво е вашето мнение за тези високи шкафове? Дали ще са удобни за използване?

# 233
  • Мнения: 4 479
Изнамерих в нета няколко снимки на саморъчно направена кухня на балкон и много ми хареса решението за мивката и ъгловия шкаф под нея.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=366142&pid=11890135
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=366142&pid=11890134

# 234
  • Мнения: 560
[quote author=kr_kriska link=topic=388443.msg11052441#msg11052441
ами да на панта са, а от визуална гледна точка ли има на предвид, че са широки или че по - лесно ще се повредят. Шкафа под мивката ще е най - голям 60 см, а шкафовете над мивката например за по 54.5 см
[/quote]

Да знаеш, че вратичка с размер, примерно, 80 на 60 см. е ужасно грамадна. Много е тежка и с времето има реална възможност да провисне.
А и изглежда грубо, особено на горни шкафове.  Peace

# 235
  • Мнения: 721
абсолютно подкрепям мнението на Sigy, за горен ред ще е ужасно.представям си отворена вратичката, тя ще стърчи с 60см.напред.корпуса на шкафа нека е голям но с две вратички на по 30см

# 236
  • Мнения: 185
и аз така казвам . Simple Smile

# 237
  • Мнения: 1 309
Момичета, темата за кухните е твърде обширна, за да я проследя детайлно пък и ми е трудно да се ориентирам сред множеството производители на кухни.
Търся коректен, качествен производител на кухни, който да изработи 2.5м кухня за под 3000лв.
Ако някой има такъв опит, моля да ми пише на лични или тук.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Момичета, темата за кухните е твърде обширна, за да я проследя детайлно пък и ми е трудно да се ориентирам сред множеството производители на кухни.
Търся коректен, качествен производител на кухни, който да изработи 2.5м кухня за под 3000лв.
Ако някой има такъв опит, моля да ми пише на лични или тук.

Нашият майстор изработи 3 пъти по-голяма кухня за 2000 лв. с горни вратички МДФ лак, но е в Пловдив  Rolling Eyes
Другата седмица ще пусна снимки на завършената кухня, в началото на темата пуснах на долната част

# 239
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Даме, защо искаш да е поръчка? Моята е модулна - почти 6 м. и ми излезе 3800 без отстъпката. За да не правя реклама, ако си заинтересувана ще ти кажа къде я поръчах ( и само да вметна, че механизмите са Блум, а материала - мултиформинг и ПДЧ).

Общи условия

Активация на акаунт