Клуб "Парфюмен Ценител" 11 - Любими аромати Dior

  • 39 246
  • 377
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 326
Този път анкетата ще е посветена на Dior.
Добре дошли на всички заинтересовани и пленени от красивите аромати.  bouquet
Гласувайте, обсъждайте често и по-много. Grinning

Имате право на 20 гласа, защото тук парфюмите са изключително много и все ваши големи любимци. Този път в анкетата присъстват и мъжки парфюми от бранда защото са много харесвани и популярни.
Приятни могове в парфюмна компания!  bouquet
устав на клуба
старата тема






















Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 13:55 от densi

# 1
# 2
  • Мнения: 338
И аз съм тук. Харесвам парфюмите на Диор, ползвала съм доста от тях, но голямата ми любов, както вече съм споменавала, си остава Dolce vita Peace.

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз гласувах за Miss Dior Cherie  Heart Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Дадох само един глас - Dior Homme Intense. Обожавам аромата му на луксозна кожа, върху мъж естествено  Simple Smile
Не са мои Диор. Хайде, от мен да мине - и Hypnitic Poison, въпреки че не ми е съвсем на сърце.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 956
Гласувах за J`Adore L`Absolu  Heart Eyes и отровите, без зелената  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 806
Диор, най-вече в класическите си аромати, са мои фаворити. Може би е в наследство от ... да не казвам все пак "далечно", но определено "детство".

На първо място - "Мис Диор".
На второ място - "Диорела", "Диорисценсе" и "Диорисимо".
На трето място - "Долче Вита" и "О'де Долче Вита".
Това и гласувах.

Не ми е ден. Ако ми се пишеше - щеше да има един предълъг пост по темата "Диор".
Във всички тези аромати разпознавам една и съща основа, по - скоро един стил - изтънченост, без капчица претенциозност. Един вид визитна картичка. Изразителни, разпознаваеми, запомнящи се. За мен са "класически" (красиви за всички времена), без да са "ретро".

# 7
  • Мнения: 17 546
Гласувах както следва: Midnight Poison, Addict, Diorissimo и J`adore Eau de Parfume. Не познавам доста аромати на  Dior, но тези наистина харесвам! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 651
Мис Диор Шери, Дюн, двата Адикт-а, Долче Вита и Жадор - явно обичам ДИОР Wink

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 240
Извинявам се, че не съм в крак с темата Embarassed, но си прехвърлям питането от предишната тема:
Цитат
Току що получих 50 мл строг, стилен, делови аромат - Kelly Caleche Heart Eyes
На всички картинки обаче е показан като розова течност, а това което получих е по-скоро бледо-жълтеникаво Rolling Eyes Иначе аромата ми се струва същия... Дали имам основания за притеснение? Thinking
Ето така изглежда това, което получих:
Сега като гледам снимката... с малко фантазия би могло да мине и за бледо розово, ама...  newsm78

Вече гласувах и по темата, макар да не познавам много от ароматите на Диор! Embarassed Харесвам Хипнотичната отрова, но много рядко бих я носила, твърде тежко ми е това тъмно червено кадифе... твърде кралско...

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 14:45 от Deli_s

# 10
  • Мнения: 17 546
Точно такова е и твоето си е абсолютно розово, и каквото трябва! Peace Пръскай си го с кеф, истинко е! Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 956
Deli_s, същото е  Peace
Аз го виждам и на снимката розово  Wink
Може би защото е по-малка разфасовка /моето е 100мл./ изглежда по-бледо.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 270
Оххх Диор , обичам Miss Dior Cherie  , което ме посеща , че скоро не съм си го купувала Simple Smile. Харесвам и Адиктите.

# 13
  • Мнения: 1 243
Гласувах за Адикт, Диорисимо, Пюър Пойзън Еликсир, Хипнотик Пойзън Еликсир, Х.П. едп., Жадор и Дюн, като последния не мога да го нося, но го харесвам/х.  Peace Не са много любимците ми на фона на големия избор, който ни предлага Диор, но пък всичките, които съм изброила, ги харесвам дотолкова, че ако трябва да избера само един, няма да мога.  Mr. Green

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 240
Поничка (с крем), Бижу, Амар, благодаря ви!  bouquet Успокоихте ме, обещавам да го ползвам с огромно удоволствие! Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт