Как да разбера дали има бременост след овулация

  • 27 602
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 65
добро утро,прегледахте ли графиката ми ,можете ли да си дадете мнението ooooh! ooooh! ooooh!

# 46
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
добро утро,прегледахте ли графиката ми ,можете ли да си дадете мнението ooooh! ooooh! ooooh!
Пусни си графиката тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356085.new;topicseen#new

Възможно е на 13 ден да ти е овуто.

# 47
  • Мнения: 609
добро утро,прегледахте ли графиката ми ,можете ли да си дадете мнението ooooh! ooooh! ooooh!
Пусни си графиката тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356085.new;topicseen#new

Възможно е на 13 ден да ти е овуто.
подкрепям

# 48
  • Мнения: 65
поработихме доста усилено сега остава да чакаме Praynig Praynig Praynigблагодаря ви много за вашите съвети и напътствия Peace Peace Hug Hug Hugбаз вас нямаше да се справя със цялата тази бъркотия Laughing Laughingще чакате ли заедно с мен Peace Peace

# 49
  • Мнения: 65
момичета току що видях,че точно на този ден не сме правели секс,а правихме предния и по следващия ден тоест в деня на овулацията не ,пропуснах ли шанса си Cry Cry

# 50
  • Мнения: 568
VTD, айде стига вече! Сто пъти ти казаха вече да си задаваш въпросите за БТ в темата за графиките... По-горе момичетата са ти дали линка. Като кликнеш на него, ще ти се отвори нов прозорец с темата...  Rolling Eyes

# 51
# 52
  • Мнения: 65
бихте ли ме посавъветвали как да го направя,както вече ви казах не съм много компетентна в тези новости, Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 53
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
бихте ли ме посавъветвали как да го направя,както вече ви казах не съм много компетентна в тези новости, Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
За кое по точно питаш?
Прочети закованите теми,там има много информация. Peace

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 11:11 от ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊

# 54
  • София
  • Мнения: 10 703
 #Shocked

# 55
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
newsm62  Милата nuclearbaby пак се облещи. Heart Eyes

# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 5
Здравейте на всички мили дами!
Аз съм доста нова в тази тема, и по-конкретно в сайта.
Имам опасения, ше съм бременна. Дано да е така..  Praynig
Закъсняша ми 3 дена, лека температура и налитам на сладко.  Simple Smile
Имах болки в кръста, акар и само за ден, иначе за разлика от ПМС...никакви бокли в гърдите или ниско в корема, което е доста необичайно за мен.
Мисля да почакам още само 2 дена и да направя едно тестче. Стискайте ми плаци 
Вие какво мислите?

# 59
  • София
  • Мнения: 10 703
мисля че е твърде рано за бременни симптоми както и предпочитани храни:сладки или солени.
температурата не е показател дали има бременност освен ако: трябва да е мерена Базалната Температура от началото на МЦ преди ставане от леглото сутрин и ако има бременност то тази температура 37,37 и 1,2 се задържа минимум 14,15,16 дни след Овулация.
при закъснение ден,два,три може да се направи домашен тест за бременност,но най-сигурен е кръвния. след около 9,10 дни закъснение на преглед може да се види плодния сак.
успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт