Кога родихте?

  • 6 326
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Родих 2 дена преди термин Peace

# 16
  • Мнения: 2 013
Моето бебе слезе,чак на контракциите малко преди да се роди.А аз преносих... Laughing
Хич не и се излизаше на мишката. Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 44 103
ами моят беше ниско 9 месец горе-долу от началото му, преносих 3 дни....
та може и утре...може и по-натам Wink

# 18
  • Мнения: 2 111
Бебето беше слязло ниско долу още в началото на 8 месец и се очакваше да се роди по-рано.
С много лежане и хапчета родих 4 дни преди термин.
Няма причина да искаш да се роди по-рано,колкото по-близо до термин толкова по-добре  Peace

# 19
  • Мнения: 129
Моят гинеколог ми беше казал, че ако бебето рано слезе долу по принцип  раждането минава леко. При мен стана точно така-началото на 9 месец ми каза че е слезнало, родих точно на термина, много лесно (само 30 мин) и почти без разкъсвания. Така че спокойно и леко раждане!

# 20
  • Мнения: 9 973
10 дни преди термин и 10 дни след смъкването на корема

# 21
  • Мнения: 54
Само 1 ден преди термина - корема си ми беше високо

# 22
  • Мнения: 529
Седмица преди термина.

# 23
  • Мнения: 1 305
Два дена след термина родих със секцио по спешност, точно защото бебето не беше слезнало.

# 24
  • Мнения: 1 085
Бебето беше слязло ниско в края но 8 месец. Родих в първият ден от 9 месец.

# 25
  • Мнения: 1 763
Родих 6 дена след термин, бебето слезе в таза по време на раждането. Беше ми паднала тапата, по-скоро ми я свалиха при преглед за разкритие, 10 дена по-рано.

# 26
  • Мнения: 651
Моят гинеколог ми беше казал, че ако бебето рано слезе долу по принцип  раждането минава леко. При мен стана точно така-началото на 9 месец ми каза че е слезнало, родих точно на термина, много лесно (само 30 мин) и почти без разкъсвания. Така че спокойно и леко раждане!
Дано да е така!  newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
Моята лекарка уж беше видяла бебето ниско в таза, на следващата консултация го изкара по-високо!
Ниско-високо, бебето ще се роди, когато си му дойде времето. А на теб съдейки по лентичката още ти е рано. Аз на твое място бих се молела да не е преди 36 седмица  Peace
Иначе от голямо нетърпение родих 2 седмици по-рано  Grinning

# 28
  • Мнения: 651
Моята лекарка уж беше видяла бебето ниско в таза, на следващата консултация го изкара по-високо!
Ниско-високо, бебето ще се роди, когато си му дойде времето. А на теб съдейки по лентичката още ти е рано. Аз на твое място бих се молела да не е преди 36 седмица  Peace
Иначе от голямо нетърпение родих 2 седмици по-рано  Grinning
Не си мислете,че искам да родя по-рано.Наистина ми е рано.Бях се шашнала много.Пия и магме B6 и лежа,но като пуснах темата и прочетох постовете Ви се успокоих малко!Благодаря Ви!   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 453
  Почивай се и се наслаждавай на последните моменти от бременноста ти!Моли се само да е живо и здраво, пък какво ако се роди и след термин?!
  Аз родих 13 дни преди термин, изтекоха ми водите и имах 2см разкритие.Наложи се секцио защото формата на таза ми не позволяваше да родя нормално.Всичко си мина добре и се въстанових много бързо.Не се бях настроила кога ще родя и не мислех за това.Все си виках че има време и това много ми помогна.Дори много се изненадах като ми изтекоха водите понеже нямах и болки и му викам на мъжа ми :"Брех, ей го на реши си и тва е.Ич не пита спи ли ми се, не ли?! Joy"  Та, така.Развличай се с нещо и се опитай да не го мислиш.Като си реши ще си излезе.Леко раждане  bouquet

  П.С Преди време не ме ли питаше за някой гинеколог?Не помня кой точно беше..

Общи условия

Активация на акаунт