Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 436
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Малко странна тема ми хрумна, но мисля, че ще е интересна. Всички си имаме форумни любимци, които четем, защото пишат  хубаво или интересно или  защото ценим мнението им и се интересуваме от него. Не става дума за хора, които лично познаваме и четем просто от любопитство понеже е наш познат или пък за хора, които не харесваме и ги четем с единствената цел цел да ги захапем.  
Аз лично много не обръщам внимание на никове, но май ще трябва да почна.
В момента не се сещам за много, но като ми хрумват ще ги дописвам. За сега  oceanid, КЛОНКА, pasinet, Seltakis ...

# 1
  • Мнения: 419
Странно, аз нямам форумски любимци.
Темата прилича на задигане на форумски чували, имаше скоро такава, завърши с ключ  Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 4 892
Странно, аз нямам форумски любимци.
Темата прилича на задигане на форумски чували, имаше скоро такава, завърши с ключ  Laughing Laughing

Ами ако само си напишете списък и пропуснете дълги обяснения, може и да не приключи с ключ.
Без четки, без заяждане.
Аз например не пропускам да чета мнения на "никове", които 99% имат мнение различно от моето, но пък са интелигентни и приятни според моите критерии.

Тва за насока.
Не ми благодарете.  bowuu

За сега няма да пиша по същество, не ми се правят списъци днес. Ако темата е жива до утре, може да се включа.

# 3
  • Мнения: 2 196
Много са.
На прима виста се сещам за КЛОНКА и Аzzy, защото са по-активни напоследък.
Утре ще допълвам, ако не заключат темата. Laughing

# 4
  • Мнения: 453
Имаше едно време Лиска, ама вече я няма... Беше свежа!

# 5
  • Мнения: 2 448
Обръщам внимание на никове и то на доста. Има теми, които заради заглавието не бих влязла да прочета, но като видя от кого са и влизам.
Ето сега например реших да проверя на кого този път е ядосана НикиФин, и хоп приятна изненада, темата била позитивна.  Laughing
Няма да изреждам поименно , защото са доста и не са ми само любимци заради това, че имат сходно мнение с моето, дори много често харесвам и чета хора , които мислят по доста различен начин от мен, но го поднасят по интересен начин. На други пък чувството за хумор и ирония ме заразява. Е, имам и някои лични любимци, които са ми слабост и познавам и на живо и тях ги чета по съвсем различен начин.

# 6
  • Мнения: 5 710
Crazy Chick предимно, има и други.

# 7
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Чета тези,които са ми направили впечатление!
Марадона теб днес те четох "из основи"..намерих аватар,като твоя във Фейсбука и ми стана интересно!

# 8
  • Мнения: 1 217
Olimpia, Buttinsky, Хапка, майките от " яслената тема ", Селтакис-то се знае Grinning, Клонка ме зариби откакто на въпроса ми дали мога да я цитирам ми отвърна: " Ако си с подходящи обувки всичко може ! " Joy

# 9
  • Мнения: 6 443
Руска.Кара ме да се смея със сълзи.  Hug

И Фринка  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 298
Оооо,всички си ги обичкам,всички си ги чета  Hug  Wink

# 11
  • Мнения: 2 196
Щом не си като Вълка, всичко е ОК  Peace   Hug
Мен тя ме чете, та не разчитай много на това. Mr. Green

Как'Сийка, зло да я забрави. Захласвам се от смях с нея.

# 12
  • Мнения: 4 892
Не е лошо да се пусне една тема "кои никове ви се налага да четете"...Веднага от тая тема номинирам един, "един" можете да го разбирате както си искате, включително и буквално. Нема отърване братко.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 01:31 от NinoTino

# 13
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Инак...чела съм:Хули,Бианка,Вълчо,Мънки,Пали,Аз съм си,Хайдут Велко,Татти,Лемон Деси,ЗаФса,Зната,Катюша,Кейси,Пали,Рони,Пети,ФиатаджиятаДжулиана,Дором,Синеоч..Дуци май съм я чела..и Лиска...и Василиса ooooh! ТиноНино(аз така и викам)...и още...ма ся е късно и .... Whistling

# 14
  • Мнения: 298
Не е лошо да се пусне една тема "кои никове ви се налага да четете"...Веднага от тая тема номинирам един, един можете да го разбирате както си искате, включително и буквално. Нема отърване братко.

Съгласна  Peace. Включително и теб те чета  Wink

# 15
  • Мнения: 1 217
Деси, ти Лиска ли си-признай Simple Smile Тя навремето ме насоса да уважавам свекървата, но иначе наистина не беше лоша и " черпеше " с вълшебни парчета. По местожителството съдя, че може ти да си тя Simple Smile
Nino, кое налага да ги четеш ?
Zolla , и ти с този подпис ме " грабна "-помислих, че свеки пише във форума Mr. Green, а и с тези аватари... Heart Eyes
Марадона го чета, когато не се опитва да влезе в образа на " Аз съм пътят, и истината, и животът ! ", с марковите си пликчета за играчки и обувките за 1000 евро. Зарежда ме позитивно, еле с култувото: " нама муна " на Императора Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Преди четях Лиса с голям кеф  Hug Липсва ми  Sad

Имам предложение към модераторите: има аватари, които е редно да бъдат извадени от употреба.
ПО аналогия с NBA. Чикаго Булс примерно, извади 23-ти номер завинаги. Защото е свещен...


Подкрепям с 2 ръце  Peace

Мина също ме кефи, но и тя се изгуби  Sad
Марадона и Сопранов ъфкорс  Flutter
Спама като цяло няма как да не чета  Mr. Green
Всеки пост на Татт при заключване на тема  Peace
КЛОНКА, Кейс и Дона. Последните две пишат малко,
но казват много  Hug
Тортуна пиле жопан има невероятен изказ  Peace
Охххх, знам, че има и още, но утрото е по-мъдро от вечерта  ooooh! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 298
Не случайно казах,че хайдут велко ме кефи. Най-вече с определението си за ивонска и за някои другия мнения,разбира се  Laughing

# 18
  • Мнения: 298
хайдут велко,забравих да отговоря на въпроса ти относно Лиска. Мислиш ли,че Лиска изглежда като мен-затлъстяла,с дебел задник,проскубана блондинка тежаща 105 кг,която поглъща всичко което й се изпречи на пътя  Wink? Боже,божеее колко наивни са някои хора-приемат казаното за чиста монета  Laughing. Е,поне се позабавлявах с тези хорица в някои теми,за съжаление вече заключени   Whistling

# 19
  • Мнения: 1 217
Деси, дано не е само с това, защото не се гордея с това си определение и мисля, че във всеки човек има по нещо добро. Просто ми писна да ме хапят без никаква причина и изневиделица, това е. А на определения по чужд адрес не вярвам, особено ако определящите не познават човека, който категоризират.
Добавям Magesta  Hug

# 20
  • Мнения: 298
Деси, дано не е само с това, защото не се гордея с това си определение и мисля, че във всеки човек има по нещо добро. Просто ми писна да ме хапят без никаква причина и изневиделица, това е. А на определения по чужд адрес не вярвам, особено ако определящите не познават човека, който категоризират.
Добавям Magesta  Hug

хайдут велко,точно заради това написах,че не само заради определението за ивонска те харесвам. Допадат ми и други твои мнения. И точно заради тези безпричинни заяждания към някой си,реших и аз малко да се позаям  Wink

# 21
  • Мнения: 2 829
много са,имам си любимки Laughing
КЛОНКА,Бианка,разбира се Heart EyesПалавата монахиня,
АЗИ ,Как Сийка...НиноТино....
на Селтакис постовете ми харесват,Марадона
сутрешните обзори на Сопрано- Laughing
Калин@,
ще добавям

# 22
  • Мнения: 5 462
Марадона разбира се  . PeaceСпецифично и страхотно чувство за хумор  .  Crazy
Има и други разбира се , ще пиша по късно .

# 23
  • Мнения: 5 370
Това поредната тема "с кого обичам да играя в пясъчника" ли е? Mr. Green
Ако е така-да споделя, че обичам да чета Ази и Ивонска.
Обичам и diary формАта на "Споделете".

# 24
  • Мнения: 1 849
Кака Сийка, Вълка и  Labrador, никога не ги пропускам... Но като цяло чета всички.  Hug

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 09:05 от migito

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
На Как'Сийка  bouquet Винаги знае какво да каже и то на място и навреме.

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 253
ППП Пу деба  сега трябва да си отворя още една бира.

 Joy Спал ли си тази нощ?

Любов от пръв постинг ми е Как`Сийка. Heart
Любов от пръв ник нейм  е Хули. Heart
Никога не пропускам Пасинет, Марадона, Вълка,
Палавата монахиня, Бутински, Руска Яйцеочева,
Олимпия, Клонка, Бианка, Минзухар  cheers

# 27
  • Мнения: 24
Никога не пропускам да прочета собствените си постове. Препрочитам ги по няколко пъти и им се любувам!...Е, няма толкова смислени постове, просто и това си е!  Peace

Иначе обичам да чета и КЛОНКА  Hug

# 28
  • Мнения: 593
Руска и NikiFin най-вече.  Laughing (това съм го писала и в другата тема за целуване на задници)
Също обичам да чета К-А-М, Как' Сийка, azaf.

Не пропускам: foreplay, firebird, palavata monahinq, Малката госпожица Мърморана, ЕлиТ, Val;
Andariel и xenia - винаги ми е интересно какво ще напишат.

Умишлено не споменавам никовете на момичетата, с които се познаваме лично - техни публикации също не пропускам.

# 29
  • Мнения: 6 029
Експрес...
И Татти. Но след него не мога да пиша.
И Сопрано, разбира се.  newsm20

# 30
  • Мнения: 6 155
Ню, Мю, Калин@, Кейси, Татти, Дона, Никол, Лизбет, Дренка, Сладка хапка, Мамица, ДеянаЗ, Сопрано, Джули, Ерика, Дафодил, Блонди, Бу и още много други.

За съжаление голяма част от изброените не съм чела скоро.  Confused

# 31
  • Мнения: 3 634
Не тази вечер, Жозефина!, passined, Кейси и всички, които познавам лично или сме общували по-често на ЛС.
От мъжете Labrador и Вълкът.

Списъкът ми с тези, които не чета е значително по-дълъг.

# 32
  • Мнения: 2 757
Темата няма кой знае какъв дълбок смисъл. Толкова много народ пишат и е ясно, че всичко не може да се изчете, а не е и нужно. Но си има хора, които си заслужава да се прочетат и ми беше интересно кои са те според вас, за да им обърна по специално внимание.

# 33
  • Мнения: 2 011
ААА..определено  много ме кефи кака Сийка , Dioni, палавата  монахиня , cybercat...Блонди  и още  други ...   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 829
Загрявате ли за номинациите?  Mr. Green

няма да бъдеш пропуснат,то се знае Laughing Mr. Green


Лиска и на мен ми харесваше

# 35
  • Мнения: 1 008
Лиска много, ама много ми липсва.
Марадона.
ivonska.
Тати.
Дренка.

# 36
  • Мнения: 4 585
Танцуваща с вълци   Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 533
Поименно няма да споменавам никого с лошо, правила съм тази грешка.

Сопрано е ненадминат за мен. Каквото и да каже, все е хубаво, мъдро и смешно! Хубав човек (не е, да кажеш, някой разбран).

Селтакис ме радва. Опитва се да се прави на простак, но грамотността и чувството му за хумор го издават. Свестен пич е. (Клонка ли е жена му?!)

От тези, с които никога не съм влизала в пряка комуникация, ме радват лизбет, crazy chic, Алиса...

Има няколко, които настървено чета с онзи мазохизъм, с който гледах Къци Вапцаров по телевизията - до болка предсказуеми, велики единствено в собствените си очи, тясно скроени и ограничени, но все се напъват да блеснат.

Има някои короновани форумски величия, които изобщо не ме докосват и са ми твърде прехвалени.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:51 от Калин@

# 38
  • Мнения: 2 196
Ще пропусна някой, ама здраве да е:
Ellyst, Имелда и Калин@,
Монахинчето, Флор и Анджелина.
После Флор неповторима,
както и мъжката дружина,
за жените тъй неустоима.
/е, като изключим двама, трима/.

# 39
  • Мнения: X
Открих за себе си Клонка миналата година в темата за Иван Ангелов /помните ли го, най-големият!  Mr. Green/  Не помня четенето на други коментари във форума да са ми доставяли толкова голямо хедонистично удоволствие!  15
Клонка приличаше на жизнерадостен бултериер, весело заръфал обувка. Обувка, не човек, защото лично аз не усещам жестокост в хъса, с който води страховити битки из форума.
Някак си ми се струва, че Клонка обича каузите. На Лиска това й липсваше.

# 40
  • Мнения: 24
Кофтито е, че това се превърна в поредната тема за четки и обясняване в любов...хубавото е, обаче, че ме споменавате  Hug ...Продължавайте, аз никога не забравям и никога не се скръндзя за една ракия за хората, които ме уважават!  Peace
И моля, по-бързичко, преди да е дошъл татти!

# 41
  • Мнения: 2 829
 Селтакис,,нали си водиш записки,да не остане някой пропуснат накрая Mr. Green

 добавям Ellyst, Имелда,Дона

# 42
  • Мнения: 593
Кофтито е, че това се превърна в поредната тема за четки и обясняване в любов...

Не е така, Seltakis, "не пропускате да прочетете" не значи непременно "харесвате".  Peace

Някои от хората, които съм споменала, рядко публикуват мнение, което съвпада с моето, но все пак ми е интересно да чета и различна гледна точка по даден въпрос.

# 43
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Гил Грисъм и Edi   Blush

И на две дами, които са ми особено симпатични Как Сийка и Минзухар Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 7 202
Обичам да чета Бу.
Но по-скоро блога и.
Ужасно хубави неща има там.
Понякога направо умирам от смях.

# 45
  • Мнения: 24
Кофтито е, че това се превърна в поредната тема за четки и обясняване в любов...

Не е така, Seltakis, "не пропускате да прочетете" не значи непременно "харесвате".  Peace

Някои от хората, които съм споменала, рядко публикуват мнение, което съвпада с моето, но все пак ми е интересно да чета и различна гледна точка по даден въпрос.

На теория си права, ама аз говоря какво става на практика...Предусещам, че следобед, след като повечето форумки се върнат от обяд, пийнали чашка две бяло вино или просто цапнали по някоя потна бира с кебапче в офиса, ще им се поотвържат езиците, ще станат по-прями и ще си кажат истината в "очите" на тези, които не могат да понасят (тъничко, по женски, с недвусмислена ирония), ще стане караница, леко скубане на коси и някъде до към вечерта ще има ключ  Peace ...Звездите ми го говорят.

# 46
  • Мнения: 2 757
Seltakis , то почти всяка тема може да се превърне в бойно поле. Да не викаме дявола зорлям. Все още цари мир и любов.
За сега не ми се налага да допълвам списъка си, защото гледам вече сте споменали някои от моите любимци и да не ги повтарям. Все пак идеята не е да се направят четки и да се направи колекция от интересни юзери

# 47
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Seltakis , то почти всяка тема може да се превърне в бойно поле. Да не викаме дявола зорлям. Все още цари мир и любов.
Подкрепям, темата дори е много забавна, но някой побайва за онзи с големия катинар  Sad

# 48
  • Мнения: 4 585
Гил има такава хубана жена, че това със смяната на резбата ми се струва невъзможно.
Постингите на Елист са с приоритет пред служебните мейли.

# 49
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гил има такава хубана жена, че това със смяната на резбата ми се струва невъзможно.


Мариянкаа?  Rolling Eyes

Кака Сийка, Пасинет, Елист, Блонди. Нино Тино, на която тайно се възхищавам.
И на Вълка чета постовете с интерес.

Три пъти редактирвам, вероятно няма да е за последно...Напоследък с удоволствие чета Burdsflu

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:58 от Erica

# 50
  • Мнения: 419
Благодаря  Laughing. Би ми било приятно, да танцуваме заедно в някоя тема  Peace.

# 51
  • Мнения: 572
На Estellia.

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хора, които и да ви напиша - не ще ви говорят нещо определено
инак от известните джадаи обичам Бу и Реза - стила им е готин
Вълчо ми е любим, но той го знае...стар сталкер е той!
и винаги когато се сблъскам, чета мама и тати - пишат в много готин стил...особено мъжката ирония винаги ме кефи....
а има и хора, които чета щото са ме впечатлили...но не непременно положително....
апропо - и аз се зачудих на темата....очаквах или Ники да се оплаква за здравето на децата си или о тживота и мъжа си....странна идея, но забавна...да се преброим в пясъчника и тези отвън

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 704
много са да ги изреждам ли Wink
но са предимно на старозагорци Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 11:03 от Йовета

# 54
  • София
  • Мнения: 8 348
десетина човека чета постоянно, останалите - според темата
и себе си чета, понякога, и се изненадвам колко глупости може да напише човек
кога ще има второ издание на темата - Кого не четете никога?

# 55
  • Мнения: 33
Чета отдавна. Предимно това правя. А с удоволствие чета смислените и граматически правилно формулирани мнения.
В изпълнение на двете условия - Василиса Умница (и най-вече историите й за троловете, разсмиват ме винаги), Ивонска, Минзухар, Пасинет.

# 56
  • Мнения: 4 294
Няколко майки от кърмачския чета с удоволствие. Постовете на Ескарина винаги са ми били интересни. Обикновено си правя труда да чета и писанията на Андариел, както и на Кати и после се наслаждавам на верижната реакция.  Laughing
Преди четях Шанел задължително, но отдавна не съм я засичала. И други има, някои от тях са писали в тази тема, но ме мързи поименно да ги споменавам.
И подчертавам, че тези, които чета, не е задължително да ги харесвам.

# 57
  • Мнения: 6 997
Като изключим любимите ми хора от Споделете,

Еди - винаги ме кефи какво пише, жалко, че е рядко.
Ескарина - понеже в много неща си приличаме, обикновено ми е любопитно дали е отразила и моята гледна точка в някоя тема.
Пасинет и Клонка също са ми интересни Grinning

# 58
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Нино Тино, Buttinsky, Бижу, Василица Умница, ...Жозефина..., Как' Сийка, КЛОНКА, Аzzy, Pasinet, Малката госпожица Мърморана, Andariel
има и други, на първо четене за тези никове се сещам.

# 59
  • Мнения: 516
Е, не очаквах да съм лирически герой в стихотворение , Бианка.  Laughing
Аз съм мазохист. Чета почти всичко. Има няколко оптребителя, които изобщо не чета, защото съм се убедила в тяхната глупост. Разбира се, имам и симпатии... Големи симпатии.  Simple Smile

# 60
  • Мнения: 15 619
Чета с удоволствие постингите на някои потребители, поднесени с щипка ирония. Няма да изброявам.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Чета предимно постове на потребители, които се ограничават до 3 реда. (С малки изключения на доказани заслужили артисти)

# 62
  • Мнения: 17
Xenia - винаги с огромно удоволствие, Bebolina, Labrador, Как Сийка..

# 63
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ударил ви е хормона ли?
През ден се сваляте.

# 64
  • Мнения: 620
Чета теми, не никове. Но теб не пропускам да те прочета, колоритна си.

# 65
  • Мнения: 5 370
Я?
Жозефина....днес не я подмина.... Mr. Green

Все си мислех, че такъв идЕот (да се чете като човек, пълен с идеи  Mr. Green) едва ли някой му обръща внимание.

# 66
  • Мнения: 817
Чета само кратки постове, в които има доза хумор. Останалите, само ако много ме интересува дадена тема.

# 67
  • Мнения: 194
Чета почти..да не кажа всичко.

Ако написанато ме впечатли, тогава обръщам внимание на ника.

Имам си и фаворити.

# 68
  • Мнения: X
По-скоро има никове,които пропускам.
Бързо разбрах,че нищо интересно не могат да предложат.
Логично е защо не ги споменавам...   

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
В определени под форуми чета различни неща-когато видя,че естер се е записала в "Обичате ли стихове"никога не подминавам.
Харесва ми чувството за хумор на Как Сийка,ненадмината е. С Маркрит се засичаме в последно време в едни и същи теми,усещам,че сме от една порода.Също така и 10-цента,винаги е интересно да прочета какво е написала.Да не пропусна мъжката банда-винаги цветущи изказвания на Вълкът с дълъг ник,на Марадона. Татти е ненадминат когато реши да ни разхвърля и да удари катанеца на някоя тема.

# 70
  • Мнения: 3 405
Чета постингите на почти всички, с които се засичам. Когато чета, де  Laughing
Има няколко потребителя, които са ми трудни за четене и ги прескачам. Опитвала съм се да ги чета, но не мога. Но те са по-малко от пръстите на едната ми ръка.

# 71
  • Мнения: 3 268
Ако някой се изразява многословно и пише дълги постове,не го чета.Иначе уважавам мнението на всички.Любимка ми е ivonska

# 72
  • София
  • Мнения: 2 430
О доста любимци си имам.
Вълкът с дългият ник ,той ми е сред фаворитите по толерантност и остроумие
Как' Сийка  и Трещерица(или Мадам Х)  са много забавни ДиС,особено в темите за свекървите
buttinsky и много,много.
В последно време Лого5ка ми е сред любимките,дали заради аватара или коментарите не мога да определя Mr. Green
А когато се заформя скандал с нетърпение чакам включването на Andariel,Алиса и Нино Тино

# 73
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 779
Руска.Кара ме да се смея със сълзи.  Hug

 


И мен Laughingстрахотно чувство за хумор и начин на изразяване  bouquet Hug
Еди също много ме кефи.

# 74
  • Мнения: 7 474
Заглеждам постовете на тези, които познавам лично
или, ако нещо конкретно ме е заитригувало в даден пост поглеждам автора.

# 75
  • Мнения: 1 923
От тези които не познавам харесвам Василиса, Анда, Баибиби, Дафодил, Дона Флор , Де Ваня,
Дона ми е любимка, но напоследък не я засичам, има и още.

# 76
  • Мнения: 6 443
Гил има такава хубана жена, че това със смяната на резбата ми се струва невъзможно.


Мариянкаа?  Rolling Eyes

Не!На теб не ти ли казах или друг мод беше?  newsm78

# 77
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Чета написаното, не никовете...
Но като ми хареса мнението, поглеждам чие е.
Кефят ме - Небесната красТавица (нещо ми се губи напоследък?), Как' Сийка, Вълкът с дълъг ник, Василиса, [desi],  Kezaja, и още много, много други...

# 78
  • Мнения: 3 268
Забравих да кажа,че много ме кефи остроумното и свежо перо на Тати.Винаги точен,винаги на място.

# 79
  • Мнения: 3 459
Татман, разбира се води класацията Mr. Green
Другите, които не пропускам са: Анджелина, Клото, Не тази вечер Жозефина, Вълкът.
Много обичам да чета постовете на ellyst и Василиса
  Grinning

# 80
  • Мнения: 22 462
Нямам форумни любимци и не виждам нужда да имам.
Чета всички мнения без изключения и без симпатии.
В едни случаи споделям мнението на едни хора, в други случаи на други.
Никога не съм била почитател на затворени групички от "посветени" хора, "любимци" и т.н., които в изобилие има тук.
А какво означава да цениш мнението на някого, когато дори не го познаваш на живо. Само по мненията тук не мисля, че може да се съди за един човек.

# 81
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Чета предимно постове на потребители, които се ограничават до 3 реда. (С малки изключения на доказани заслужили артисти)
Ех, винаги съм мислила, че е голяма минавка да видиш нов отговор и да заредиш страницата, за да прочетеш трите думи на някоя кака. То не че мойто е за четене, ама като тъй и тъй е заредена страницата...

Иначе, чета хора, които познавам (а те все повече стават) или нови отговори по теми, които ме интересуват.

Четвърти ред  Rolling Eyes, специално за Дафодил  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 24
А какво означава да цениш мнението на някого, когато дори не го познаваш на живо. Само по мненията тук не мисля, че може да се съди за един човек.

То да ти кажа и по познаването на живо не можеш да съдиш...някога се получавам много кофти изненади от хора, които мислиш, че познаваш Confused

# 83
  • София
  • Мнения: 3 064
Чета наред, ако темата ми е интересна.
Поименно няма да изброявам.
Естествено, някои потребители са по-колоритни, някои - по-умни, имам си фаворити.
Има, обаче, постове, които не чета - тези на латиница, без пунктуация, или цяла страница без параграфи, това просто не мога да смеля и прескачам.

# 84
  • Мнения: 4 585
От тия с дългите постове - Бояна Ламбер.

# 85
  • Мнения: 2 070
Dona, Как'Сийка, Василиса Умница,Пасинет,Клонка...тези са ми любимите
не пропускам и постовете на потребители, които не харесвам,
сигурно съм мазохистка Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 16:45 от Пали

# 86
  • Мнения: 24 467
Не чета по никовете, интересуват ме само и единствено темите и то в определени подфоруми.
Попадала съм на изключително интересна, добре написана и полезна информация от най- различни хора.

# 87
  • Мнения: 2 716
Василиса
Елист - само постовете, започващи с "братчета прасенца"  Joy
Татти - само заключващите постове. Яд ме когато няма стихче.
Споделете и Спама - всичко.
Това е мазохизъм

# 88
  • София
  • Мнения: 1 735
По тема,по която взимам отношение чета всички постове.Не обичам многословието.Интересни са ми постовете на valerie,juliana/извинявам се ако не са изписани правилно/,не се сърди човече и pasinet.Иначе съм на мнение,че от всеки мога да науча нещо интересно и полезно/с много малки изклюния Mr. Green/.

# 89
  • Мнения: X
Как' Сийка и Лиска са номер едно. Жалко, че втората се загуби - беше много свежа.
Много харесвам на Бу темите и в блога има готини неща.

Селтакис ме радва много, а Татти просто кърти миФки, ама неговите постове са все кратки и някак заключващи.  Thinking

# 90
  • Мнения: 3 034
много са, в различните подфоруми са различни, но веднага се сещам за Василиса Умница, Как' Сийка, Не се сърди човече, ЧеКа, valerie, Блонди, buttinsky, Chanel, и сега забравих още поне 10 ника, които ми бяха в главата, но пък се подсетих за 10 cent's.  Crazy

# 91
  • Мнения: 862
От доста време съм във форума. Понякога съм активна е един подфорум, после в друг (май зависи от настроението ми Crazy).
Не подминавам постове на КЛОНКА и Как' Сийка.  Ако темата обаче е активна, чета наред.

# 92
  • Мнения: X
Зависи от гледната точка. Ако ми дотрябва точна информация за нещо бих предпочела едни "никове",защото винаги са много добре подготвени по всички въпроси от кърменето, та чак до това как се произвеждат любимите ни кремове за лице, но има такива форумски персонажи, чиито постове чисто и просто радват душата- за мен като типчен въздухар и  форумски будала, те може би са по-ценни, ето защо винаги ми е приятно да срещна учтивата форма на НиноТино, да прочета някой от обзорите на Тони Сопрано, заливайки се от смях, или пък мъдростите на Бабилия и живописните пътувания на simplyaven в друго време в друг свят. Кефи ме светът, погледнат през детските и непредубедени очи на maraidara и valerie, както и дръзкият младежко-майчински почерк на Как'Сийка и естественото звучене на 10' cent.

# 93
  • Мнения: 78
Мен пък ме кефят постове, които са провокативни, хумористични, сатирични, дори саркастични.

Кефи ме Вълкът, много мисъл има в тая тиква, ей!

Руска - мнооого свежо чувство за хумор.

Селтакис - също, страхотен хумор

Нуки - няма такъв идиот, честно

Доцента - пак същото, уникално чувство за хумор

Татти - до едно време си събирах негови заключвания, за да ги ползвам и аз в един друг много голям форум

Как'Сийка - много сарказъм, но не винаги съвсем на място


Още много има, ама микровълновата ми издрънча и ше хода да ям

# 94
  • София
  • Мнения: 606
На мен ми е любима Malenna - с идеите си! Харесвам Mona - дава ценни съвети за козметика. И още много в различните тематики...

# 95
  • Мнения: 2 133
Руска, Как'Сийка, Марадона(май четем една преса), Паси, Маленна(страшно лъчезарно лапе има), Блонди(егати готвачката), Вълкът и Шанел(някъде в Париж май заби)...Има и други, но много стана.

# 96
  • Мнения: 1 547
Абсолютно ми е невъзможно да помня никове, много съм зле. Тези, които със сила са преборили деменцията ми обаче, до един се мъдрят в личното ми ЛС пространство - монолитна гаранция, че няма да пропусна да ги прочета.  Mr. Green

Впрочем всички са ми интересни и си ги сканирам старателно. И старите, и новите. И краснописците, и неграмотните. И готвачките, и без токчетата. Стига да се пише по същество, чета. Само за отвлечени иносказания, мерена реч и спам-притчи нямам нерви.

# 97
  • Мнения: 247
Как Сийка е фаворит/ката ми.

# 98
  • Мнения: 34
"Labrador", "Не тази вечер, Жозефина", "Вълкът с дълъг ник", "Селтакис®" и особено като стил ми допада "Лизбет"! И ти ме кефиш де!   bouquet

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:43 от Beauty1

# 99
  • Мнения: 34
Crazy Chick предимно, има и други.

Разбира се, дъ бест ми е 10cent's!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А я пропуснах. Итс вери хат! Ша ма извинити...

# 100
  • Мнения: 2 907
Оргазмувам в екстаз от някъде година четейки възможно често Холограма.  Laughing
Питам се как ли изглежда този пич наживо...

# 101
  • Мнения: 4 806
Напоследък в Клюто чета всички. Защото отдавна не съм се навъртала тук, има нови хора, които си струва да се прочетат. А тези, които задължително НЕ пропускам са доста, изброяването им би ви уморило повече, отколкото мен самата. А себе си не обичам да чета - трудно се разбирам.

# 102
  • Мнения: 4 434
Вълкът,Имелда,Руска,Блонди,Луна.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 18:44 от Sis*4e

# 103
  • София
  • Мнения: 1 115
Как' Сийка, Не се сърди човече, Шанел, Минзухар, Клонка, Крейзи шик, Рокси, Клонка, Лиска /макар че изчезна/,  Холограма, Ивонска, Isa, baibibi,
+ всички със синя стреличка  (от интерес към мъжката гледна точка)

# 104
  • Мнения: 4 892
Как' Сийка, Не се сърди човече, Шанел, Минзухар, Клонка, Крейзи шик, Рокси, Клонка, Лиска /макар че изчезна/,  Холограма, Ивонска, Isa, baibibi,
+ всички със синя стреличка  (от интерес към мъжката гледна точка)

Пропуснахте да споменете КЛОНКА  Mr. Green

# 105
  • Мнения: 2 759
                           По темите, които ме интересуват - чета и уважавам всеки пост. По темите, които не ме интересуват не чета никого. Колкото и да харесвам някого не мога да чета непременно какво мисли той за неща, които не ме интересуват и няма да ме интересуват. Ако темата ми е интересна, чета внимателно постовете дори и на малкото ми несимпатични потребители. И ми е приятно да дискутирам с тях.
                           Ако темата беше за любими потребители, щях да цитирам имена. Различни от миналогодишните. В по-голямата си част.

# 106
  • Мнения: 4 555
Напоследък много ми харесва да чета valerie и ЧеКа. Връщат ми вярата в майчиното съсловие  Laughing
Клото внася силно необходимия здрав разум в Майките  Laughing
Еовин и ДеЩо са ми от задължителния списък за преглед, но адски, адски рядко пишем в едни и същи теми. По-рядко от веднъж на сто теми, груба сметка.
Василиса също обичам да я чета, както и Вълкът.
Кати може просто да те скъса от смях (не го казвам с ирония, има си чувство за хумор момичето) и темите, в които взима отношение, придобиват интересен развой и си струват четенето.
baibibi също я чета. Обикновено не съм съгласна с нея, но ми е интересно какво ще каже. Чета и за Как' Сийка.
Много ми е интересна и Фър-р-р Бъз-з-з или както се пише, нямам време да търся точен правопис Laughing
Блонди пропуснах.
Има и други, ще дописвам по-нататък Simple Smile
Ето, присетих се за Анда.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 22:41 от Ескарина

# 107
  • София
  • Мнения: 2 430

Ух за малко да забравя луда фенка съм на Бабилия..
Бабилия страшна си !Особено в темите са свекървищата Mr. Green дерзай Peace

# 108
  • Мнения: 372
Чета с огромен интерес Монда.

# 109
  • Мнения: 157
Kak' Сийка ми е любимка. Винаги е една крачка напред. Харесва ми й pasinet, защото намира точните думи за всичко.

# 110
  • Мнения: 157
забравих Блонди. Много е дипломатична, добронамерена и позитивна.

# 111
  • Мнения: 743
                           По темите, които ме интересуват - чета и уважавам всеки пост. По темите, които не ме интересуват не чета никого. Колкото и да харесвам някого не мога да чета непременно какво мисли той за неща, които не ме интересуват и няма да ме интересуват. Ако темата ми е интересна, чета внимателно постовете дори и на малкото ми несимпатични потребители. И ми е приятно да дискутирам с тях.
                       

 Peace Това е и моето мнение.

# 112
  • Мнения: 2 478
Има потребители, чийто пост пропускам. Знам, че са ми скучни и не ги чета. Но имам и много фаворити, които винаги предлагат нещо интересно за четене. Сред тях има такива, чиито мнения са на другият полюс, но въпреки всичко ги харесвам заради стила, изказа, интерпретацията.
Не пропускам valerie, crazy chic, Дренка, палавата монахиня, Sedada, pasinet, Василиса, Лу, минзухар, Жозефина, Вълкът, Никол, Дона, Флор и всички мацки от кежуал темата  Wink

# 113
  • София
  • Мнения: 2 623
Искам да си призная обаче, че не пропускам
никога да прочета и съфорумци, които .....
абе същото заради, което гледам проф. Вучков  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
демек, за да се кефя на простотията им  Wink

# 114
  • Мнения: 2 757
Аааа не съм съгласна че Вучков говори простотии. Това че е интересен и се изразява перфектно като ми това, че говори много не значи че са простотии. Той за мен уникум. Жорж Ганчев е малко от неговия тип, само дето оня наистина простее на моменти.

# 115
  • Мнения: 1 181
не се бях замисляла кои са ми любимци... може би обръщам повече внимание на постовете на Не се сърди, човече (Никол ми е фаворитка от едно време  Simple Smile ) и на Фър-р-р Бъз-з-з

# 116
  • Мнения: 1 192
И аз в повечето случаи обръщам внимание на смисъла и хумора в постовете,всеки пишещ понякога има просветления...Но фаворитите ми имат кодова дума- поне по веднъж са използвали паролата " чукчаWink

# 117
# 118
  • Мнения: X
не пиша много, но четях наталина с рецептите
тая жена ме срива с готварските си умения  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 5 370
не пиша много, но четях наталина с рецептите
тая жена ме срива с готварските си умения  Simple Smile
Офф топик- Наталина и като човек е страхотна!
Имам удоволствието да я познавам лично.

# 120
  • Мнения: X
Офф топик- Наталина и като човек е страхотна!
Имам удоволствието да я познавам лично.
[/quote]
(винаги съм се питала тайно успява ли да поддържа фигура с всички тия Хапсольтно съблазнителни сладкиши дето прави)

# 121
  • Мнения: 5 370
Ами.....храни другите. Mr. Green
А тя само се радва на апетита им.
Това също офф.

П.С. Не фигурата е най-важното,за мене винаги е бил по-важен Човекът.

# 122
  • Мнения: 5 710
наталина беше с френския сладкиш с круши, нали? перлата в короната на моите сладкарски умения  Grinning жалко, че сме на диета, по едно време го правех през ден този сладкиш... мъжът ми беше пристрастен направо.

# 123
  • Мнения: 5 940
Много са, в различните подфоруми, различни хора. Някои харесвам, защото чувствам близки, други, защото са толкова различни. Има такива, които писанията им ме стигат, вълнуват, карат ме да се връщам отново и отново към този текст, те ползват думите така, както ми харесва, докосват ме по някакъв начин. Други ги чета, защото все ми се иска да разбера защо стигат толкова много от останалите потребителиq пък аз не мога да ги харесам.  Има такива, от които получавам много ценна информация.
И все пак .
Приятелки са ми Sedada и Le Soleil , тях не пропускам.
От подфорумите за деца и майчинство, любими са ми Ескарина, ЧеКа, simplyaven /нея обичам да я чета и тук/, Judy, Не се сърди, човече ,Andariel, anette, baibibi и много още, които сега откривам
за хранене и захранване - Косе Босе, Vivi, Не се сърди, човече, Блонди, Биляна и pandora
В ДиС най-честната, съпреживяваща и наистина помагаща на потребителите по мое мнение е pasinet
Там и теб, Ники, не пропускам.
Тук обичам да чета освен някои от гореизброените, Dona, buttinsky,  Nino Tino,  Флор, Рокси и  10cent's   /последните две са ми много различни от мен самата и винаги са ми любопитни/, maraidara, Umbra, Имелда, Летящата и  dodo dodo Buba Mara gall Клонка/като пишеха/
Еовин ми е някак вдъхновяващо млада. Всъщност почти всички чета. И все пак, ако не бях пред монитора, книга бих прочела от Umbra, simplyaven, buttinsky и Liska /много ми липсва/.
Искам да пия кафе с Дренка, Ulia и ДеЩоВиди ,с децата да сме заедно. Те са толкова подкупващо естествени, лишени от всякаква суета.
И естествено Бабилия.  Както и римуващите, всички си ги обичам.

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 09:45 от valerie

# 124
  • Мнения: 998
Не бих искала да пропусна пост на Evil Simple Smile
Уникален стил на писане има ,невероятно зареждащо чувство за хумор.
От постовете й блика позитивизъм.

# 125
  • Мнения: 2 022
Темата не е списък кого харесвам и кого не, нали? Харесвам страшно много хора, но има няколко ника, които дори мнението им да не съвпада с моето, ми е интересно да прочета и не го пропускам: Как Сийка, Вълка, Холограма, Нино Тино, 10-те цента, Ксения - сигурно има и други, но това ми идва на акъла в момента Simple Smile

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 14:38 от Cygnus

# 126
  • Мнения: 1 568
Liska,абе къде е Liska?

# 127
  • Мнения: 8 917
Chanel винаги успява да привлече вниманието ми - харесва ми стилът и чувството й за хумор.

# 128
  • Мнения: 2 161
Chanel винаги успява да привлече вниманието ми - харесва ми стилът и чувството й за хумор.
И аз съм на същото мнение.

# 129
  • Мнения: 2 401
О, Шанел! Ореваха орталъка тука за тебе. Добре дошла.
Сега, ако и лисицата, рече да си врътне опашката насам.. еееех.

# 130
  • Мнения: 2 386
Няма да го направи.

Без да отчитам симпатиите или антипатиите си, чета редовно ДеЩоВиди, Вълкът с дълъг ник, Кака Сийка, Хапка, Монда, Хиър Ъгейн,10 цента, Анда, Ксения, Никифин и Василиса. Сигурно има и още, но не се сещам.

# 131
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
tatman forever & Reza - обичам, когато се сетя 1 път в месеца, да им изчета творчеството за някакво изминало време назад

ivonska & как`Сийка  - чета ги с кеф винаги, щом им фиксирам ника

блогът на Бу е страхотен  Flutter

# 132
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз това се питам от известно време ?

# 133
  • Мнения: 110
не ми се иска да пропусна някой, но от потребителите, които пишат тук, с удоволствие чета: Гюлфия, Василиса, Жозефина, Вълкът с дълъг ник, Дона Флор, морска пяна, бз, ангелина.бкг  - много интересни и интелигентно мнения имат! 
по своему интересни и забавни са Марадона, Дона, бабилия и 10`сентс
Имам "фаворити" от другите теми, но дълъг списък ще стане!

# 134
  • Мнения: 179
Лиска много, ама много ми липсва.

  Е, тая клюка съм я изпуснала...Що е изчезнала ЛИСКА? Малко беше крайна, но и с това интересна.

 Иначе моя отговор е  как`Сийка . Споделяла съм с нея тези свои чувства на ЛС.

# 135
  • Мнения: 1 938
Със сигурност ще пропусна някой, но:

Xeдра;
Бу;
Холограма;
xenia;
Дренка;
Летящата крава;
Вълкът с дълъг ник;
как` Сийка;
Dona;
Лиска;
Кейси;
Бърди;
Дона Флор;
ivonskа;
Chanel;


# 136
  • Мнения: 1
Гил Грисъм и Бояна Ламбер

# 137
# 138
  • Мнения: 3 826
е , той не пише тук от много време ...

# 139
  • Мнения: 59
Аз чета абсолютно всички мнения,едно след друго.
Никой не ми се е набил сериозно на очи,за да
обръщам специално внимание на мнението му.
Просто има никове,които са интересни и запомнящи
се и за тях вече съм си изградила някаква представа. Peace

# 140
  • Мнения: 674
Много са няма да ми стигне мястото....
Обичам Ви всички!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 141
  • Мнения: 4 585
 Embarassed И ние.

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 4 589
Ей на този преди мен - мноо ме кефи!

# 143
  • Мнения: 5 710
е , той не пише тук от много време ...

наистина ли ... Grinning

# 144
  • Мнения: 9 451
Много често започнаха да ми правят впечатлиение постовете на Клото!
Винаги са добре обмислени!

# 145
  • Мнения: 3 826
да , според мен ,
 кой е той , според теб ?Simple Smile

# 146
  • Мнения: 1 008
Хора, кой изрови тази тема?
Не е ли много ретро? newsm78

# 147
  • Мнения: 1 210
За ретро не зная, за его съм сигурна.

# 148
  • Мнения: 6 029
е , той не пише тук от много време ...

наистина ли ... Grinning

Айде бе, верно ли, Ана Каренина?

Мъка  Sad

# 149
  • Мнения: 2 175
Хм..доста са..
на първо "четене" веднага ми изникват: Пасинет, Жозефина, Бърди, Азаф, Аргун, малкото мишле, Ванили, Третия, Немо и Вълкът - за забава.. newsm78

# 150
  • София
  • Мнения: 255
На Belinda,Eta- допада  ми чувството за хумор Grinning

# 151
  • Мнения: 5 370
Хм..доста са..
на първо "четене" веднага ми изникват: Пасинет, Жозефина, Бърди, Азаф, Аргун, малкото мишле, Ванили, Третия, Немо и Вълкът - за забава.. newsm78
Чувствата са взаимни, Магар.
На мене ми харесва твоето усещане за живота-или поне написаното от тебе тук-както и умереността ти.  bouquet

# 152
# 153
  • Мнения: 2 716
Ето.
Знаех си, че никой не ме чете  newsm45

Отиде ми и егото, и самочувствието, и ентусиазмът.

# 154
  • Мнения: 9 451
Знаток,прочетох те  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 2 829
и аз,,,,,и аз,,, Mr. Green Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 185
Добро утро.

Най-много обичах да чета Селтакис. Сега най обичам да чета Ази.

Айде няма да казвам кого не обичам да чета, че не съм наясно с форумските правила за дължината на постовете.  Tired

# 157
  • Мнения: 181
Блонди, Буба, Ав4е и Монда  bouquet

# 158
  • Мнения: 1 394
Не пропускам никога Кака ви Сийка,Руска,Нино Тино,Ксения,Филаделфия,Крейзи чик,Кейси,Марадона/този тип направо ме разбива ,особено в една тема,дето се беше изказал ни в клин ни в ръкав за аватара ми,се пукнах от смях   Joy /,Тайна,Бабилия,Дона,Вери,Ерика,Мигито и Монда.Тези всичките ,задължително,ама задължително ги чета!  Peace

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 09:48 от dodyniki

# 159
  • Мнения: 6 303
Руска, Магаренце, Монда, Малена, Ази, Бижу    bouquet

# 160
  • Мнения: 3 655
Бижу и инфантилна

# 161
# 162
  • Мнения: 11 607
Много са....Не мога да изброявам поименно, ще пропусна някой......

Но...никога не пропускам да прочета как Реза заключва дадена тема - кефи! Peace

# 163
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, Реза липсва, особено в религиозните теми  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт