Новите ви книги - 3 част

  • 18 637
  • 366
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 6 277

По темата - мъча сега последния Пауло Куелю (подарък ми е, да не помислите че съм я купила) и хич не ми върви, въпреки че този път не е с притчов оттенък.

И на мен ми я подариха тази седмица, но нещо не ми е до Куелю, предишната му книга нещо хич не ми допадна. Но ще я почна скоро, пък да видим.

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
catty m , не искам да те отчайвам, но и тази не е нещо особено. Laughing

# 3
  • Мнения: 572
Аз да си кажа, че още си очаквам доставката от Пингвините и съм безкрайно разочарована.Почти 2 седмици ни вест, ни кост от тях, а са писали, че допълнително ще ме уведомят колко време ще отнеме доставката на книгите ми  #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Заплюла съм съм си Aлхимикът на Maйкъл Скoт, някакви отзиви?

Между другото все се каня да поздравя Василиса Умница за "Тина и половина"   smile3501
Моята тийнка я изгълта с голям интерес и явно доста я впечатли, защото пожела да обсъдим някои неща от книгата /тя иначе не обича да обсъждаме прочетени книги/  Grinning


Що се отнася до Пингвините - ако си поръчала повече от една книга и някоя от тях липсва в момента, не те предупреждават за липсата, нито ти доставят наличните книги, ами те си решават да чакат докато получат липсващата  ooooh!

# 5
  • Мнения: 5 370
Аз да си кажа, че още си очаквам доставката от Пингвините и съм безкрайно разочарована.Почти 2 седмици ни вест, ни кост от тях, а са писали, че допълнително ще ме уведомят колко време ще отнеме доставката на книгите ми  #2gunfire
Две сме.
Въпреки че там работят мои много близки, май и аз вече няма да правя поръчка там.
Барем едно мейлче да засилеха.....след като ми казаха, че най-сетне книгата я имало, а аз им отговорих, че Я ИСКАМ.

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз да си кажа, че още си очаквам доставката от Пингвините и съм безкрайно разочарована.Почти 2 седмици ни вест, ни кост от тях, а са писали, че допълнително ще ме уведомят колко време ще отнеме доставката на книгите ми  #2gunfire

Нямаш ли къде да звъннеш да ги попиташ какво става, кога да очакваш поръчката си? Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 6 277
Аз да си кажа, че още си очаквам доставката от Пингвините и съм безкрайно разочарована.Почти 2 седмици ни вест, ни кост от тях, а са писали, че допълнително ще ме уведомят колко време ще отнеме доставката на книгите ми  #2gunfire

Това е много гадно, и аз последния път чаках от един сайт близо седмица, писах им 3-4 мейла, на които не благоволиха да отговорят, нито да ми звъннат по телефона. За сега най-коректни и бързи са book.store.bg , два пъти съм поръчвала от тях и за 1-2 дена ги доставят.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 024
Предпочитам да си купувам книги лично, не да ги получавам с доставка...
Око да види, ръка да пипне.  Mr. Green

Последните ми книги:
"Шутът и убиецът - книга 3: Съдбата на Шута", Робин Хоб: http://books.svetove.com/c/p-p/m-37/id-29269/%D1%88%D1%83%D1%82% … 5%D0%BE%D0%B1.htm
Очарована съм! Изчетох я на един дъх...


и "Нов живoт", Oрхaн Пaмук: http://www.book.store.bg/c/p-p/m-104/id-21643/nov-zhivot-orhan-p … amp;latconvused=0
Ееее, не ми хареса. Това е първата на Памук, която ми попада и май ще е последната. Нещо не е в мой стил. Много ми е отвлечена... Wink

# 9
  • Мнения: 572
Amidala, ами то по тая логика мога да си чакам месец. В кой век живеем все пак? Както и да е. Писах им малко нервен имейл... дано получа поне отговор.

Не тази вечер, Жозефина, ти колко време вече чакаш книгата?

# 10
  • Мнения: 1 985
Лу, благодаря за новата тема!    bouquet
В момента чета "Дървото на Юда" на Арчибалд Кронин! Бях чувала само хубави отзиви и бях много доволна,като я открих в библиотеката на свеки! Наистина е увлекателна и с усилие си налагам да чета по 10-ина страници вечер, за да си удължа удоволствието! Сигурно е форма на мазохизъм, защото съм много любопитна как ще приключи! Wink
След това ме очакват тези Да видим дали и аз ще съм на мнението на Василиса за втората книга! Confused

# 11
  • Мнения: 5 370
Amidala, ами то по тая логика мога да си чакам месец. В кой век живеем все пак? Както и да е. Писах им малко нервен имейл... дано получа поне отговор.

Не тази вечер, Жозефина, ти колко време вече чакаш книгата?
Илето, ако кажа 3 седмици-няма да излъжа. Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами при мен така се получи, чаках две седмици, накрая им вдигнах скандал по телефона, те ми казаха, че едната книга липсвала ... и отказах поръчката  Tired

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Рей Бредбъри - Париж завинаги.

# 14
  • София
  • Мнения: 406
Прочетох ''Хиляда сияйни слънца" и дълго време ще я помня.Очарована съм от нея Grinning В момента чета "Четецът",но ми върви много бавно и някак досадно  ooooh!
Някой има ли отзиви за тази

 

Общи условия

Активация на акаунт