Мили мами, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки?

  • 5 845
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 713
Да,все още се чувствам много  обичана и желана. 

И аз така. Заедно сме от 9 години точно, женени от 3 г. Като се роди дечко беше доста трудно - изнервени,недоспали, въобще... карахме се доста по едно време. С времето се приспособихме към новия режим и така.  Grinning

# 46
  • Мнения: 571
Няма п;амъче при нас.Аз се стремя да получа близост...няма отговор
от 9г сме заедно и от 2 женени

# 47
  • Мнения: 2 448
Няма п;амъче при нас.Аз се стремя да получа близост...няма отговор
от 9г сме заедно и от 2 женени

Не е нарочно, но ми се набиха няколко такива твои отговори по 2 - 3 теми и като цъкнах на профила, само на 22? Девет години връзка? Вие от деца ли сте заедно? Чак ми стана жал за такива оплаквания в интимен план на тази възраст.  Tired

# 48
  • Мнения: 571
Ами аз бях на 14 а той на 26.............от тогава сме заедно

# 49
  • Мнения: 2 448
Да се взема в ръце този твой мъж, че след 1 - 2 години като свърши майчинството и тръгнеш на работа, такова младо гадже  Crazy , ще те загуби, ако тъй я кара.

# 50
  • Мнения: 0
Веднага предписвам универсалната панацея   Laughing - купи си вибратор
или куче
или и двете, така хем ще ти объщат внимание, хем ще си задоволена.

Некви други проблеми ако имаш питай, д-р Тричко, знае всичко   chef

# 51
  • Мнения: 6 713
Веднага предписвам универсалната панацея   Laughing - купи си вибратор
или куче
или и двете, така хем ще ти объщат внимание, хем ще си задоволена.

Некви други проблеми ако имаш питай, д-р Тричко, знае всичко   chef


Страхотно, да! С вибратора обаче какво точно ще си кажем след секс например?? Ако е еднократно, ей така за опита - ОК. Обаче не е ли по-добре да се общува емоционално и полово с човешко същество, а не с пластмаса......... newsm78

# 52
  • Мнения: X
  loveuuu Аз ДА, макар и след доста много години (няма да ги кажа колко са че...........) и от това съм много много щастлива  Two Hearts

# 53
  • Мнения: 686
Да,чувствам се желана и обичана.Показва ми го постоянно,дори когато съм изтощена от дългия ден с децата или изнервена от поредния битовизъм,винаги намира време да ми каже,че аз съм неговата принцеса и че ме обича Heart Eyes.

# 54
  • София
  • Мнения: 93
не,определено не се чувствам обичана,въпреки че често ми казва тези думи.Чувствам се като необходимо зло за да има детето му майка.Няма ги тези дребни неща,които без думи говорят за обич и грижа,всичко е само в името на детето(не,че не си обичам детето и не искам най-доброто за него),а моите нужди са третостепенни.Защо търпя ли?!Ами за да има детето ми семейство...Дали си струва?!Вече и аз не знам...

# 55
  • Мнения: 7 474
Да, мъжа ми е много любвеобвилен  Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 1 735
15год. заедно и от 8 женени,все още се чувствам обичана и желана.Даже скоро се мислех,колко ми е приятно,че ни пита как сме изкарали деня с детето,какво ще правим днес.Обажда ни се по 2-3 пъти през деня.Като оставим детето за малко при майка ми,идилията е 100%. Laughing

# 57
  • Мнения: 188
Да. Дано да продължи така.

# 58
  • Мнения: 261
момичета,браво на вас, при мен нещата за съжаление  не са точно такива, дори напротив - никога не съм се чувствала обичана и желана от съпругът си, по-скоро той ме приемаше за своя даденост,поне според мен, което за мен е много жалко, но сигурно вината е моя

# 59
  • Мнения: 419
Мили мами, с по едно и повече деца, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки и как те ви показват и доказват, че за тях все още означавате нещо?...
Аз и целият останал свят знаем, че съм жената на неговия живот (той дали се е усетил не съм сигурна  Mr. Green). Това ми е достатъчно. За 19 години никога не ми е казвал, че ме обича. И романтични жестове в общоприетия смисъл не е правил за мен.

Общи условия

Активация на акаунт