КГБ = Клуб на Готините Баби - 78 :)

  • 20 679
  • 449
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 998
 

добро утро  приятелки !


Не съм чела нищо от петък.
Ще чета по-късничко.

Желая на всички приятна и спокойна седмица Hug Hug Hug

# 76
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Хубав ден и успешна нова седмица!

# 77
  • Мнения: 549
Добро утро и от мен.
 Гъбка,благодаря за кафенцето.
Спокойна седмица.Днеска е 15 юни, последният учубен ден/за по- големите ученици/.
Желая ви весела ваканция дечица,а на госпожите/които излизат в отпуск/-лека отпуска.

# 78
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 7 386

                      
ЛЕК ДЕН И СПОКОЙНА СЕДМИЦА ВИ ЖЕЛАЯ,МОМИЧЕТА!!!

                          Благодаря за кИфенцето!Аз вече чакам отпуската,остават ми пет работни дни!Само тази седмица!! newsm44 newsm44 newsm44

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕЕЕЕ ДИДИЯ да минава тази седмица за да понечинеш и ти най после поне от работното си място.Въпреки че у вас си е детска градина  Joy Joy
МАСТЕРЧЕЕЕЕЕЕЕЕ ха далти бог добро  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Heart Eyes
ГЪБЧЕ ти пак ли беше уикенда на трастиката  newsm78 Mr. Green Mr. Green
ЖАБЧЕ как са испанците  newsm78

# 81
  • Мнения: 549
Момичета, нуждая се от вашия съвет.
В петък излязаха списъците на приетите първолаци  в кварталното ни у-ще.Моят син/Бобо/ фигурира  в два списъка,при две различни г-жи/г-жа Петкова и г-жа Ралчева/.И двете г-жи са добри,усмихнати,кадърни и си държат на дечицата си.И двете г-жи са със стаж.Като визуално ги гледам г-жа Петкова е малко по възрастна от г-жа Ралчева.Познавам дечица на г-жа Петкова на които им е преподавала,които са останали доволна от нея/а са различен випуск/. Записването при г-жа Ралчева става много трудно/но Боби е приет и при нея/.

Паралелката на г-жа Петкова е компютърна -изучават:
ЗИП/задължително избираема подготовка/- английски
-математика
-информационни технологии/т.е. компютри/
Като говорих с г-жа Петкова по телефона  и я попитах:"Виждам че паралелката Ви е компютърна,това значи ли че дечицата в първи клас  няма да изучават бълг. и литература?"-г-жата ми отговори да не се притеснявам ще намира време да изучават бълг./както досега са правили с предишните випуски/ като от втори клас започват да го изучават  по подробно/. При тази г-жа има приети 2 момиченца които Боби/синът ми/ ги познава,който са добри и умни дечица.В тази паралелка преобладават момчетата-12 на брой/от който никой не познаваме/,момичетата са 10/от тях познаваме само двечките.


В паралелката на г-жа Ралчева  изучават:
ЗИП-английски
-бълг.ез и литература
-математика
Там преобладават момичетата/16 на брой от които 4 познаваме. И  четерите са доста палави и властни дечица/
Момчетата са само 10 наброй.

И двете паралелки  са на целодневен режим/сутрин на у-ще,а слетобяд на занималня/

И сега се чудя при коя г-жа да си запиша детето,като и двете са  добри.
Който иска може да ми даде съвет или да си изкаже своето мнение/все пак сте неутрални/.Решение трябва да взема утре до обяд.В 18ч. съм на род.среща.



 

# 82
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Светле , от това което чета , аз бих
избрала Ралчева.  Peace

Зиче , испанците са почернели , добре са и дребния е
най-щастлив.  Hug

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Светле всичко е много относително за тези неща.Детето може да се чуства по добре в непознатата обстановка ,не се знае  newsm78 Всичко зависи от госпожата как ще предразположи детето да се впише в обстановката.
Тъй че аз ако съм бих попитала той къде иска и ще се съобразя с неговото мнение. Peace Peace

ЖАБЧЕ РАДВАМ СЕ ЗА МАЛКИЯ НЕКА ДЕТЕТО СЕ НАЛОДУВА И ДА МУ Е ХУБАВО Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 7 386
                        Светле,зависи какво искаш да изучава детето ти.При първата госпожа /май беше Петкова/ насоката е информационни технология и това е за сметка на хуманитарните науки.След това в класовете разликата задълбава.При втората насоката е езиково обучение,което не изключва и технологиите,но са застъпени в по-малък обем.Така,че ти решаваш какво изучава детето ти.Ние сме се ориентирали към езиковото обучение и утре сме на родителска среща и ще видим какво точно ще ни кажат.Не знаем коя госпожа какво ще води и на място ще преценяваме.Учедва ме ,че детето ти фигурира в двата списъка! newsm78

# 85
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета!

Прочетох новата темичка, която е страхотна както винаги!
Зиче, все по-голяма майсторка ставаш! Peace



Ние бяхме на село събота и неделя и зотава не съм се вясвала.Там ми е прохладно и много спокойно.

Мони, със Зичето винаги има какво да си говориш, а за гостоприемстовото и вече съм казала, че е страхотна! Peace Hug

Таня, добре дошла в групата!Тук винаги е приятно да побъбриш!



Светле, наистина първо трябва да решиш какво предпочиташ да изучава детето.
Аз бих избрала езиковото обучение! Peace

Уж четох ама забравих какво още и на кого щях да пиша Crazy
Хубва и успешен ден на всички!  bouquet


# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 614
bugi6  хайде слизай от черешата и идвай при нас  Hug Hug Hug Hug Hug
и ти за  нашата черга като гледам   Mr. GreenHug Hug Hug Hug

ЖАКИ БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ХУБАВИТЕ ДУМИ ЧАК СЕ  Blush Blush Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 1 197
Здравейте и от мен. Hug Hug Hug

Много се радвам че тук намирам добри и толкова весели хора. Вчера изпратихме зет ми. Той тръгна с колата и повечето багаж. И сега се приготвяме за пътуването на дъщеря ми и детето.
Тя ще пътува със самолет и по този повод някой ако знае да ми каже в ръчния багаж какво може да носи. В смисъл вода колко храна за детето и така.
 За снимка ще пратя но незнам къде и как.
 За сега това е от мен.
     bouquet  bouquet  bouquet

# 88
  • Мнения: 5 001
bugi6 ДОБРЕ ДОШЛА И ОТ МЕН !!!  Hug Hug Hug Hug
 newsm51 newsm51 newsm51

# 89
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
bugi6 , нищо като храна не дават да се качва в самолета.
Единствено това което си закупил от фришопа.
Но , обърнете се към компанията с която ще лети и кажете ,
че е бебе , те най-добре ще ви кажат какво може.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт