БАБА И ВНУЧЕ! :)

  • 32 432
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утроооо! Hug



Отивам да работя, че малко стана Party
При нас днес е хладно и облачно, ще се диша нормарно Mr. Green

Хубав ден на всички!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 740
      Добро утро момичета! Влизам да видя какво става.Аз тук не пиша-знаете защо.Моята бонбонка е в командировка при другата баба.Когато тръгнаха ми каза"Чао,бабо Яйо"Ще остане там до края на месеца.Имам надежда в бъдеще да имам какво да пиша тук и аз,като вас.За сега ще ви помаля да стискате палци и да пращате положителна енергия,без да питате за какво.Друг път ще кажа!
     Приятен ден със сладките внучета!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Това диване Медунчо от сутринта пак ме побърка явно днес ще е пак щур ден  Mr. Green
Мастерче ЧАКАМ ОТГОВОР  newsm78 Heart Eyes
Жаки хаде още днес и не остана мила почивката си е почивка  Hug
Тука не спахме цяла нощ такава задуха и горещина  ooooh! ,явно където е валяло при повечето от вас и всичката жега в полето дойде. Peaceи сега пак е същото ...

ЯЖКА радвам се че ни намери и smile3505 
Вики ще си дойде и тогава и на тебе ще ти се разпусне душичката.

# 63
  • Мнения: 7 387
                Здравейте,бабетки-кокетки!Ей,ма на и мен!Нещо не съм на кеф и трудно пиша,ама да се отчета. Laughing Опитват се да шикалкавят експертите,ама мъжа ми ги засили,че ще съди и държавата и в нашия съд и в европейския.Само ми е гадно,че започнаха разговор пред Мимето,а ние винаги я пазим от такива разговори.
               Мастърче,Жаки  Hug Hug Hug Двете ми сладки наборчета!!! Hug Hug Hug
               Зиче,той Медун си знае работата  Laughing баба да е пъргава и оправна и си я държи все под напрежение,да не се отпуска. Laughing Така ще си е все млада и пъргава бабка! Peace
               Яжке,колкото имам положителна енергия ти я пращам и стискам яко палци ! Дано е това ,за което си мисля  Laughing и дано най-сетне се успокоиш и ти!И да пишеш повече тук! Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИЯ еййййй мамка имммм #2gunfire #2gunfire нищо свястно няма в тази наша държава бее  Crossing Arms
И в крайна сметка дадоха ли и някаква експертиза или не newsm78
Защо не ги спряхте или изведете детето навън като говарят пред нея какво като са експерти  Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 7 387
             Зиче,те трябва да напишат експертизата до септември и да я представят на делото.Така ,че ще е готова,но взеха да правят квалификации,а това се прави от съда.Мъжът ми рече,че на делото изобщо няма да ги жали и ще ги подложи на разпит и тримата.Принципно са добронамерени към нас,но явно бягат от конфликт с колегите.Успях да дръпна Мими и тя си говори с едната невроложка докато ние спорихме с другите двама.Адвокатите искат да влачат и да гонят давност,но ние сме решени и особено деди,че ще ги гони до дупка.Като го питаха какво цели с делото нашия отговори ,че ще ги тормози и след като е успял да призове по това дело 37-38 доктори и почти толкова експерти явно ще се замислят поне половината дали да дрънчат пари с повод и без повод.
            Даже си говорим ,че изобщо няма да ни бъде трудно да осъдим държавата в Страсбург.Те и без това все отрицателни доклади пишат за съдебната система.Е,ако се наложи и там ще ходим.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добре че мъжа ти поне си оправя всичко и не чака някой друг и да ги натиска там за да възтържествува справедливоста.
Както казваш и в Страсбург ако трябва ги съдете ,все пак става въпрос за дете бе мамка имммм

# 67
  • Мнения: 7 387
                   Сега спора е дали е средна или тежка телесна увреда.И доцентката вика - не мога да пиша на това дете ,че ръката е осакатена и чете от една книжка ,че тежка е увредата когато е загубено напълно движението.И моя колкото е кротък и има вид на божа кравичка толкова е опасен когато го засегнеш.Бе чешит си е!Аз си го знам та като го видя и губя говор за да приключи спора,ама те нали не го познават,че като ги понесе...малееее!Накрая им рече пишете каквото искате,аз със съда ще се разправям и каквото и да решат ще обжалвам.А на вън ми каза ,че ако трябва ще съди и експертите за невярна експертиза и ще ги разпитва без пощада.Ами те не предполагат с кого си имат работа.Той за децата е ......а бе какво да ти обяснявам нали гледам и вие как им треперите та ще ме разбереш!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Да Диди напълно ви разбирам и ние сме същите със зъби и нокти позим децата си ама и сме си прави де нали за това сме ги създали за да си ги пазим и децата а и от там внуците си  Hug

# 69
  • Мнения: 4
ЕЕЕ внуците са по мили от децата.
Греша ли newsm78  :Дидка тия глупаци са за разстрел.
Зиче е права че в тая държава нищо не е на ред.
Но ви е ще успеете.
Мими го жаслужава .
Зиче какво прави Медун сладун.
Как е принцеса Вики.
Снощи моят малкият Дани лежи с баща си на леглото и му вика.
Тате пишаната ми е много голяма.
Зета казва със смях на тати гордоста.
Нашето момче отговаря не гордостта аз съм Дани. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 70
  • Мнения: 7 387
                   Мониии,тия дечица се раждат не с висше ,ами с докторат  Laughing всичко знаят и ги нареждат като по книга.
                  Зетя заведе Неда и Ран в П-к ,че е отпуск 2-3 дни и пак съм яхнала метлата като знам мрънкането ,че и девера се включил.Днес им чух случайно един разговор и няма да казвам на дъщерята,че ще побеснее.Тя и без това каза,че крака и няма да стъпи там.Като знам какви са сладурковци и колко лесно се гледат направо съм.... afwitch Вярно,че са палави,но не са капризни.На Неда като и направя забележка ме поглежда като лисичка и вика - Обещавам,Диди...много те обичам.Ран пък се удари и докато видя какво е той вече ми казва - Нищо ще ми мине.Като ги няма при нас и деня ми се обърква  Laughing а с тях времето лети!

# 71
  • Мнения: 4
Добро утро.
Лек ден ви желая.

# 72
  • Мнения: 549
Ха,къде сте били JoyДобро утро.
Заповядайте на закуска
Лек и спокоен ден.

# 73
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро и от мен!  Hug Hug Hug Hug
Пиша само отвреме навреме,че много зор тука при нас  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Зиче....Не ме мислете мене....Ще почивам на оня свят!  Tired Tired Tired

# 74
  • Видин
  • Мнения: 961
Гутен сабахлем!

Аз вчера не сколасах и днес пак съм на работа.
Разбархме се с шефа, че ще си взема деня  по нататък.

Дидка, не всички са така всеотдайни към внучетата, както теб,Зичето, Монито и т.н.
Някой гледат да не си нарушават спокойствието, макър че и аз не ги разбирам тия хора.

Мони, Дани много ме разсмя с "пишаната" Joy Joy Joy

Зиче, къде си ?Правиш закуска на бандата ли? Wink Hug

Аз отивам да си доработя.
Хубав ден ви желая!



Мастерчееее Hug Heart Eyes :

Общи условия

Активация на акаунт