Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 6

  • 220 529
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
Искам да се включа само за да ви кажа за мен как мина всичко!
Около 1 год sлед раждането на детето ми  /беше преди 14 год/ ,  пих един антибиотик ей така к ато смаолечение, нямах време за лекар и хоп  - ето ги!! Но не знаех какво е това, отивам на лекар и добре, че късмета беше с мен! Попаднах на една изключителна лекарка - Д-р Ризова от Торакс на Възраждане! Та тя, след като ме прегледа само, веднага ми каза какво ми е, но направи всички изследвания и потвърди диагнозата!
Лекувах се 3 или 4 месеца  - не си спомням,  с Низорал - по схема, назначена от Д-р Ризова - по 2т, по 1т, после през ден,... Много дълго продъжи си спомням, чак ми писна! Не знам имаше ли още нещо към Низорала за този няколкомесечен период,.. не си спомням! Но тя тогава ми каза, че била на някакъв Конгрес за гинеколози във Франция и там споделили опит , че тази схема е успешна! Е, и при мен успя схемата!
И тя ме предупреди - шом взема антибиотик и да чета има ли стр ефекти - гъбички, и да пия и Низорал. И сега като ходя при тази невероятна лекарка на контролните гинекологични прегледи, тя мепита как съм като види, че съм имала такъв проблем... Е, ЧУКАМ НА ДЪРВО!!!!

Та затова като видях temata  реших да ви споедял опита си - тя ме спаси с тази схема!

Наложи ми се да пия антибиотик миналата зима, споделих сличната и си исках Низорала !А тя ми каза, че има Биогая - добавя това, което "изяжда" антибиотика и така не позволява да се появят гъбички !ДА, стана без Низорал, но аз през всичките 7 дни търсех нарочнo и със страх симптомите!,..

# 76
  • София
  • Мнения: 1 541
запис , ако чуя нещо ще помагам Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 541
eто включвам се с помощта си ... Laughing
обадих се на една приятелка гинеколог - и казах така ... и така...
тя каза : една туба Shocked ГИНАЗОЛ ( ако съм правилно чула де- предполагам - да ) се слага във влагалището - това е - ако някои има опит с този лек да сподели  Rolling Eyes.
успех!

# 78
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз преди месец ми изписаха гиназол,мисля че помогна,на контрола не съм ходила,но нямам течение,но и нещо през устата ми изписаха,но в момента незнам как се казваше.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 311
eто включвам се с помощта си ... Laughing
обадих се на една приятелка гинеколог - и казах така ... и така...
тя каза : една туба Shocked ГИНАЗОЛ ( ако съм правилно чула де- предполагам - да ) се слага във влагалището - това е - ако някои има опит с този лек да сподели  Rolling Eyes.
успех!
Гиназола ..една туба  Grinning е за еднократна употреба и според мен трябват поне две през три дни да се сложат + нещо друго,аз съм взимала  Низорал и още нещо не се сещам.  Peace

# 80
  • Мнения: 1 196
Днес моята акушерка ми сподели какво все казвал гинеколога,който е с доста добра репутация.
Всеки ден да се изяжда по половин кисело мляко,домашно заквасено.Лактобацила действал при тези наши проблеми чудодейно и всички гъби и течения изчезвали.
Чудя се ако е някое от купешките млека,дали пак няма да има същото действие.Наскоро купих някакво ново мляко на Мегле,което пише,че съдържа лактобацила булгарикус.Беше много хубаво.За детето го взех,но може и аз да започна редовна консумация на мляко! Grinning

# 81
  • София
  • Мнения: 1 311
Със сигурност няма да ти навреди,напоследък и аз гледам да ям повече кисело мляко от обикновено но стомахът ми не го понася много.  Sick

# 82
  • Мнения: 4 546
Със сигурност няма да ти навреди,напоследък и аз гледам да ям повече кисело мляко от обикновено но стомахът ми не го понася много.  Sick
значи може да е истинско, каква марка е? и аз се насилвам с киселото мляко  Laughing

# 83
  • Мнения: 487
Като чета за тия гадини направо ми се плаши  окото ShockedЗавъдих си гъбите преди около 2 и половина години.От тогава досега са ми гостували 4-5 пъти.От вчера пак са ми на гости.Вече дори на лекар не ходя щото явно смисъл няма.Взех по старата рецепта която ми изписаха последният път да си слагам гино-певарил и да пия микомакс.Днес обаче цикълът ми дойде и ще продължа след това.Ако и след този курс няма резултат тръгвам да ходя на хомеопат,въпреки че съм скептична.Водя детето на такъв и нещо...Може да пробвам и рецептите с чесън,масла и каквото още там има защото тази напаст е на път да разруши сексуалния ми живот а от там и брака ми.Преди си мислех че хайде бременност,после умора и недоспиване с бебето,и затова все желание нямам,ама сега като чета се светвам че има връзка с тия гадини,щом и други се оплакват.

# 84
  • Мнения: 4 546
аз да питам низорал глобули не видях, а някой беше писал, че е слагал влагалищно  Rolling Eyes хапчетата, които се пият и се слагат едни и същи ли са?

аз май само това не съм взимала, та може да поправя тая грешка  Crazy

# 85
  • София
  • Мнения: 1 311
Мисля че няма,провери в аптеката но аз за първи път чувам.  Peace

# 86
  • Мнения: 1 196
Вчера си взех едно кисело мляко Верея екстра 3 %,на което пише че е с лактобацилус булгарикус.От 300гр. е.
А и както писах,има едно мляко на мегле,пише същото. Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 96
Вчера си взех едно кисело мляко Верея екстра 3 %,на което пише че е с лактобацилус булгарикус.От 300гр. е.
А и както писах,има едно мляко на мегле,пише същото. Rolling Eyes
Това, че пише така не означава почти нищо. Малко ли се говореше за това кисело мляко, както и за сиренето, колко е вярно написаното със съдържанието-не се знае.

# 88
  • Мнения: 33
Запис да следя темата  Peace

# 89
  • Мнения: 1 196
Вчера си взех едно кисело мляко Верея екстра 3 %,на което пише че е с лактобацилус булгарикус.От 300гр. е.
А и както писах,има едно мляко на мегле,пише същото. Rolling Eyes
Това, че пише така не означава почти нищо. Малко ли се говореше за това кисело мляко, както и за сиренето, колко е вярно написаното със съдържанието-не се знае.

Така е,но как да седна да си заквасвам мляко вкъщи.Само това ми липсва! ooooh!
ама като заиграе тоягата и това ще стане Joy

Общи условия

Активация на акаунт