Ако можем да помогнем на Павел и майка му

  • 13 829
  • 190
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 138
аз утре минавам през стара загора Wink а вечерта съм в хасково. дъл да не се срещнем и да ти дам миксера newsm78..........
хм, явно е странна. и аз на моето дете трудно обувам вече носени обувки, но понякога го правя. много уважавам геокс, а не ми се дават всеки път по 50 евро за един чифт, дето ситната го носи по един сезон......
взимам от ибей и после бам в пералнята...........
свят широк, хора всякакви........в германия не е срамно да обличаш себе си и семейството си от секънд хенд шоп. немецът е практична личност.
ама у нас малко нещата са наопаки. склонни сме да ядем некачествена храна, но дрехите, макар и от илиянци, трябва да са нови........

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 12:21 от matakosmata

# 91
  • Мнения: 2 584
Здравейте,
Занесоха им пасатор, когато изписахме Павката от болницата, но нямат миксер. Все ще и влезе в работа, щом не го ползваш. Както вече съм писала не веднъж, майката е доста особенна и странна. Мисля, че няма да му обуе маратонки втора употреба.
Две седмици не е много време, стига компа да е хубав. Не си струва да му носим някой, който е морално остарял.
На ЛС ще дам телефонът си, ако ви трябва, мога да им го занеса или каквото друго е нужно.
Хубав уикенд,
Мариана Simple Smile))

това означава ли да не нося нищо, за нея съм отделила 4 панталона и 2 чифта дънки, блузи, обувки в момента няма при мен
за Павел намерих дебела грейка, блузи, и 1 чифт дънки ( нови с етикет са) но другите дрехи са запазени обличани са малко, изпрала съм всички
ако няма да ги носи майката, няма смисъл другата събота като ходя в Пловдив да ги нося тогава

# 92
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ЛАРА КРОФТ (rut) ако имаш възножност по влака, носи ги  Peace аз си говорих последния път с нея и тя разбра
че дрехите не ги изравяме по кошовите, а са наши и добре изпрани  Crossing Arms
пасатор наистина има, но и от миксер едва ли ще откаже  Hug
marimadlen гледам че си поела щафетата с отговорите в темата  Hug Благодаря ти, че нещо на мен времето напоследък ми е кът  Sad

Момичета още веднъж ви благодаря за големите сърца и желанието да помогнете!
  bouquet

# 93
  • Мнения: 2 584
добре Ани ще ги донеса, а ако не ги иска ще намериш на кого да ги дадеш Hug

# 94
  • Мнения: 35
От дрехите мисля, че няма да се откаже, особенно щом са хубави. За обувките само имах в предвид. Освен това, Ани-antom винаги има на кого да даде нещо, ако остане.
matakosmata, няма проблем да се видим утре. Просто трябва да се уговорим къде и кога. Аз така или иначе скоро ще отида до Пловдив. И да забявя предаването с няколко дни, едва ли ще е фатално Simple Smile Ние нали сме в скйп връзка, да се чуем там?
И аз БЛАГОДАРЯ от все сърце на всички ВИ!!!

 Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 4 138
става. хайде на скайп.....

# 96
  • Мнения: 8
Относно компютъра - съжалявам, че не съм се доизяснила  Blush, пари няма да трябват, компютъра не е нов, но е хубав като характеристики. Просто няма да мога да го взема тази седмица. Веднага щом е при мен ще пиша и мога да го пратя по куриер до Пловдив или някоя от вас да го занесе при възможност  Grinning

# 97
  • Мнения: 4 138
aaaaaaaaaaaaaa, твърде добре, значи можем да ползваме парите за друго...........има ли монитор. давайте идеи за какво да употребим парите..........
антом предложи да подсигурим на семейството почивка на море за догодина........само че до догодина има много време, а 200 лева са си 200 лева. е, без парите за салам Wink.

# 98
  • Мнения: 403
Може с част от парите да предплатите интернета ,който ще им пуснат ,а с другата част да купите  друго нещо необходимо за тях  bouquet

# 99
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Може с част от парите да предплатите интернета ,който ще им пуснат ,а с другата част да купите  друго нещо необходимо за тях  bouquet

и аз си мислих за същото, защото комп. със интернет си е добра комбина  Peace ще питам
относно монитора violenza писа че има
Ако решите все пак да се вземе компютър, аз имам един свободен монитор Самсунг и с удоволствие ще го дам .
Нека все пак antom се включи с предложение  Peace

matakosmata  Joy салама е най сигурен  Peace даже може и да се дублира, Мис Лутър Мюнхенски вкуснотии ще праща  Peace

# 100
  • Мнения: 4 138
в, той и саламът е от нея де Wink.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Обаче мога да пратя нещата само до София, има ли кой да ги вzеме и zанесе до Пловдив?

    
Мис Лутър,  ако може човека да ги достави до бул Г.М Димитров в София, аз ще имам грижата да дойдат до Пловдив Peace
antom, монитор и две тонколонки имам свободни Hug
Според мен Павката и майка му  имат нужда от хранителни продукти, може и нещо трайно консервирано, защото с тези доходи със сигурност гладуват
antom, ако ходиш другата седмица ми звънни, че съм приготвиха някои пакетирани храни, а ще взема и кренвирши Mr. Green

# 102
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
violenza обожавам компаниите  , тъй че със сигурност ще ти звънна  Peace

# 103
  • Мнения: 35
Два дни ме нямаше и вие сте свършили чудеса! Браво на вас!!!
Имахме среща вчера с matakosmata, но в последния момент решиха да пътуват по друг път, а не през Стара Загора и не можах да взема миксера и каквото друго имаше. Чухме се само по телефона и се уговорихме да уточним как и кога ще ги вземем. Тя пътува към Мюнхен, където живее.
Пак искам да кажа мисля, че откакто сме пуснали тази тема с Ani_Ani, без храна не са останали. Идва зима и тя със сигурност няма да има пари за ток! Ще студуват!!! Просто трябва да и се вземе абонатния номер и който и да е може да и плаща тока, в който и да е клон на Енергото, включително и от Стара Загора с тези 200 лева. Тя предполагам е свикнала да го икономисва и ще стигнат за около 3-4 месеца. Това е, казвайте какво мислите.
Усмихната седмица,
 М Simple Smile))

# 104
  • Мнения: 35
П.П. Това с интернета също е добра идея, но е по-малък харч и мога да опитам да накарам вуйчото и дядото да го поемат, ако кажете.
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт