Израел 44

  • 23 121
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 526


Flowers Four Leaf Clover За тези, които проявяват интерес, това са предните ни теми:


... свързано с живота ни тук:
Празници в Израел (на руски език)

Рождени дни и годишнини за честитене на пишещите в тази тема  newsm67


Рецепти от Израел и приятели

Иврит - да се опитаме да го научим онлайн  

В топлите дни охлаждаме на морето и се разведряваме със сладки приказки! Присъединявайте се!

# 1
  • Мнения: 232
Тали,благодаря за темата!  bouquet

Тоз дето го изтипосала Петя,го искам за партньор по танци! Joy JoyЕгати тюлена,ама и хич не се притеснява! Laughing

Ай,първа да не повярва човек!Тигри,мигри-тоз път Ви изпреварих!

# 2
# 3
  • Мнения: 310
Момичета да се похваля дръпнах си от Замундата /да я има до 120 дано/ та си дръпнах два диска "стриптииз аеробика" на Кармен Електра и в събота разучавах какво що та днес съм като разглобена  Laughing, но доволна

# 4
  • Мнения: 232
Момичета да се похваля дръпнах си от Замундата /да я има до 120 дано/ та си дръпнах два диска "стриптииз аеробика" на Кармен Електра и в събота разучавах какво що та днес съм като разглобена  Laughing, но доволна
Да се готви твоя мъж! Mr. Green

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Тали   bouquet
Разписвам се и вместо Ина Laughing специални поздрави изпраща на всички Hug Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 7 881
Ади и аз да се курдисам.

Туканката подухва ветрец та съм се развихрил и правя изварени питки и свинско с кимион и къри. После ша ви сипна да си хапнете по хладинка.

# 7
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мъргамяу! Отново първи! Няма ли кой да ме отмени? Наина, поне веднъж, а?  Wink
Аз ходих да взема тигърчето от детската градина, а пък вие пак не можете да ме изпреварите!

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Тали и Мента  Hug
Забравих да се похваля:Днес изпращах писмо(истинско)и картички(истински) от реална поща  bowuu Беше веселба трябваше да си взема номерче и да седна да изчакам,ноооооо нали да не си прецакам почивката от Улпана реших да обясня на охраната,че за първи път съм в поща и имам нужда от помощ да си купя марки и плик  Blush Като скочи тоя човек като хукна пред мен,за къде са писмата?-ето тези пликове ти трябват!Дръпна ми парите от ръцете купи ми пликове от машината,ходи до касата да пита къде се купуват марки,подаде ми номерчето и ме настани да седна  Grinning От там жената на касата-учтива,аз два пъти по учтива  Mr. Green Даде ми тя марките и аз я питам къде да пусна писмата  Blush Тя се усмихна и вика аз ги вземам,аз като идиот нищо не знам  Blush Усмихнах се,благодарих и си заминах по живо по здраво.Та вече имам опит и с пощите  Mr. Green
Мента,идваме с Мимкиса с различни влакове значи тя ще пристигне в 2 часа а аз ще пристигна с този в 1,30 само можеш ли отново да ми кажеш в колко часа тръгва от Лев аМифрац,че обърнах цялата тема и не виждам къде беше постнала разписанието.Иначе ще се справя сама няма страшно-Мерказ мога и да го прочета и да го разбера като го чуя  Joy а ако се загубя ще звънна на Вик за съвет как се процедира  Joy
Тиги до сега те чаках да се разпишеш  Mr. Green
Дядо Хаджи аз свинското ще го уважа ама за другите незнам,но съм сигурна,че няма да се разсърдят ако го видят на снимка в темичката  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 7 881
...
Дядо Хаджи аз свинското ще го уважа ама за другите незнам,но съм сигурна,че няма да се разсърдят ако го видят на снимка в темичката  Hug

Еми то точно пък свинското не стигна до снимките. А иначе поне от питките може да си похапнете:

      
[Снимките за линкове към по-големи изображения]

# 10
  • Мнения: 1 526
А как обичам такива питки! Супер са! Изглеждат така мекички, с хрупкава коричка, така апетитни... мммммммммммм!

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
На мен ми се ядат Добружанки...Кога ли ще се престраша да направя  newsm78
Много вкусно изглеждат тези питчици  Grinning

# 12
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На мен ми се ядат Добружанки...Кога ли ще се престраша да направя  newsm78
Много вкусно изглеждат тези питчици  Grinning
по лесно нещо от Добруджанките не знам newsm78 давай смело, ще се получат Peace
Дядо Хаджия, започвам вече да завиждам на съпругата ти и на цялото ти семейство Laughing такива питки си направил Laughingпризнавам те за главен  chef

# 13
  • Мнения: 2 952
 ooooh! Стига бе ! Какви са тия обещания за свинско , а няма нищо! То поне на снимка да го видим  Joy .Аз  от  сума ти години не съм яла пържолка , май от детските  Joy Все на мъжове дето не уважават свинското попадам  Joy hahaha И аз нали добро дете , съвестно , не ща да ядосвам лъвовете  hahaha Joy Ох , верно разсмях се   Twisted Evil ... Чесно - не ми липсва много . Признавам си веднъж  тая зима като си бях сама в БГ (без деца и лъв) си гризнах аз от една пържола свинска от крайчето.Ми те наЩе  - кат' съм сама и се хвърлили да ме изненадват с пържоли.Хубаво, че ги прегорили та не  цвърчаха много! В моя чест  един вид -  да живеЙ свободата демек  Joy  ooooh! Ох ... Какво да ги правиш ! Връщам се аз от  среща ( с приятелка де) - омирисали къщата на свински пържоли  Joy.За всеки случай направили настрана и 2 пилешки ама   смигат такива  newsm53 smile3506 .Много са ми мили - ще ги изям (наЩе , не пържолите) . Освен това май май на Саги (и на Шахар , ама тя си мълчи  Mr. Green) са му се харесали едни свински кебабчета  на едно место, щото като минавахме от там веднъж (аз , децата и майка) и Саги дърпа нататък : Има (мамо) , йеш  шам машеу таиииииииим (има там нещо  вкусно)  hahaha Joy И майка  ме гледа и вика : " ат роца гам?  newsm53"(искаш ли и ти) Викам й :"майко , дай да говорим с кодове !"  Joy Ох .... Отплеснах се  ooooh! ... Иначе извън шегата - особено когато лЪвСкото тяло е с нас  сме много стриктни и майка даже не се  шегува с нищо прасешко  Sunglasses ... Мир да има ! Майтап да става ! 

Хайде на новата тема  -  с лека ръка и с настроение ! Аз иначе се прибрах без ник'ви произшествия тая  вечер с колата. С к'ва скорост паркирам  ooooh! -  на  котарака му се вие  свят .Додоето ти кажа нещо и си  вече паркирала , ми немога да реагирам  ooooh! ...Фанал се за главата и мига .Мигаш, не мигаш нЪл паркирах аз както трябва ! К'во искаш ти !  Flutter

# 14
  • София
  • Мнения: 7 881
Божкееее вече твърдо съм уверен, че всички евреи си говорят само с кодове, особено след като прочетох последния пост на Петя.

Ами Петенце, то понеже свинското си беше по принцип приготвено за студено ястие. Нарязано на ленти и после извъртяно в актифрая с кимион, шарена сол и смарагдла (това е подправка, едно таквоз като трева ама с аромат на чесън). Да не мислиш че нещо сериозно.

Обаче направих го аз и хайде хоп в йенското да си хортува там и се захванах с питките. Бе гледам аз по едно време, че синът и дъщерята няма няма току дойдат па се заинтересуват дали съм добре, па има ли проблеми, па не знам какво си. Чак на огледалото ходих да се гледам нали нещо да не би да има. И по едно време кога гледам ми тя йенската чиния празна.  Laughing

Аз щото за пръв път го правя това чудо и викам дай там ще извъртя към 300 грама за начало.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 21:30 от дядо хаджия

Общи условия

Активация на акаунт