МАРТенско дете игриво - грее, като слънцето щастливо!

  • 9 062
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 288
Бодливка Hug Вярно съм една истеричка като ми се спи,ама най-зле ставам Алекс като се разкисели и не спира да мрънка и реве. ooooh! А днес е чудо!Все си викам по-спокойно трябва да я карам,да не се нервя и аз,ама съм един нервак по принцип,че много ми е трудно. Tired
То затова детИто ми е такова-да ме научи на малко здрави нерви и спокойствие,че винаги са ми липсвали.Забелязала съм,не знам що,ама от каквото бягам или каквото ми е било най-трудно за преодоляване,все такова ми се случва.Сякаш,за да израсте човек малко... Rolling Eyes

# 286
  • София
  • Мнения: 49
Ха добър ден и от нас Simple Smile
Да се похваля, че за пръв път мойто принцес спа цяла нощ, от 11 до 8.30  Party
cvetka-koketka и аз съм със страшни болки, миличкия всяка вечер ме разтрива. Кърмя още и не смея да се мазотя, но имаме позната масажистка, та като ми остане време ще си запиша час. Между другото миличкия ми развива, че било нещо мускулно  Thinking
dobro_nastroenie, ние купихме от лабиринт, но с поръчка, защото не ни хареса дамаската на мострата. Та от 1680лв стъпи на 2150лв  Shocked , щото искахме и кожа тук таме, но си струва парите, а и няма човек, който да е седнал и да не му се прище да полегне Joy , много е удобен  Peace
Дърта маймуна, кой знае татко му на Илийката какви шишчета му врътка, като те няма  Wink
Tony_st, внимавайте с клавиатурите, щото на един познат малката му повърнала в/у клавиатурата на лаптопа и той не проработи повече.
Дойде време и майката да отиде на преглед, има ли кърмещи мами, чиито цикъл още липсва?

# 287
  • София
  • Мнения: 5 285
Здравейте и от нас. Мойто диване вчера каква я свърши шантава... към 19.30 хапна и заспа - ок, прави го понякога, но малко след това се пробуди, дохапна и откърти здраво... както си беше по бодито, с което бяхме на разходка... я да стане, я да стане, ама не стана и накрая го увихме в една хавлиена кърпа мека и го оставихме в креватчето... и се събуди чак в 6.30 ч. тази сутрин... Какво му стана на туй дете - не знам...


Днес пък ще минем през Айко, дано да има одеала за пикник, защото като гледах как всички бебоци обичат на земята - ще е супер да има е едно, на което да си играя Рая в двора.

Ще следя какво ще кажеш, че и ние ще търсим одеало Simple Smile


Дойде време и майката да отиде на преглед, има ли кърмещи мами, чиито цикъл още липсва?

Има, има...

# 288
  • Мнения: 63
 АлЕкС-мама честита ви проходилка.Ето я и наща
Никол много се кефи и тръгна веднага ама махнахме играчките от пред,че се опитва да ги налапа и се ядосва.
На Никол главичката също е по топла ама е нормално.
Тази нощ на половин час са ме дигали голям задух беше. #Cussing out
Какво ще правим с този запек тя само на кърма като е ака на 2 дена пък като и давам и пюре е ад под небето.Изписаха ни едно прахче да слагам в млякото за да ака ама като свикне с него какво ще правим. Това с дебелото черво е много деликатна работа беееее.

# 289
  • Мнения: 74
Какво ще правим с този запек тя само на кърма като е ака на 2 дена пък като и давам и пюре е ад под небето.Изписаха ни едно прахче да слагам в млякото за да ака ама като свикне с него какво ще правим. Това с дебелото черво е много деликатна работа беееее.

Сок от сливи и ела да видиш какво става,даже на разстройстов бие.И аз изпих малко и мене ме хвана Embarassed


 Скъсах е от писане и пак ще забравя нещо. А-а-а, да, Натсти, благодаря за бурканчетата и да те питам ти защо си се оженила в прогимназията бе, девойко? Ми, изглеждаш по-малка от сина ми, а бебе гледаш. Grinning

Мерси мерси  bowuu,ама аз не съм се женила, но ще ставам на 25 след 2 месеца - може би защото съм много клъощава така изглежда- най редовно ми искат лична карта като си купувам цигари, ама трябва да ги спра ,че те адски много вредят на младостта  Rolling Eyes

имам едно въпросче,крачета на децата,под коляното,кривички ли са ви,нашите май доста са изкривени,дали защото са ни по-слабички краката и се забелязваповече ли newsm78 днес сме на консултация и ще видим доки к'во ще каже Thinking


 Hug о тъкмо се чудех дека сте.Ама какво се притесняваш , човека може да става футболист  Laughing
Той е доста дълъг и не е пухкав , затова така може да изглежда.Питай педито на следв консултация.

# 290

Общи условия

Активация на акаунт