някой от вас търсил ли е сестра си?

  • 2 571
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 249
Сега писах до МВР на емейла им и да видим дали ще ми отговорят.Нямаше сайт нито на Белозем нито на Хисаря.Писах на майка ми ЕГН-то та да видим
какво за хисаря???koi tyrsish tam-mislq 4e moga da pomogna-imam baba tam i poznavam mnogo hora

# 16
  • Мнения: 4 324
Белозем е в община Раковски, за какво ти е Хисаря ????

Имам колеги от Белозем - обаче не знам какво да питам. Знаеш ли поне дали е осиновена или е при някой ваш роднина? Кога и е рожденната дата?

# 17
  • Мнения: 109
Искам да споделя с вас какво ми се случи Shocked.Бях писала до МВР-Пресцентър София на мейла им ,че искам а намеря сестра си.Те изровили по ЕГН-то на майка ми всички видове бракове и деца.Оказа се ,че сестра ми не фигурира и ме питаха от къде знам за нея( Crazyкриминална полиция идваха в къщи Crazy).Аз им обясних ,че баща ми е познавал бащата на Кремена,която е 78-ми набор .Той се казвал Иван.Дядото на Кремена се казвал Георги и е бил полицай на гара Филипово гр.Пловдив.Даже те неможаха да ми помогнат ooooh!.Може би е осиновена или се крие?Майка ми не е имала брак с този Иван.Сестра ми е била на 2 годивки като съм се родила аз.Тя е била родена в гр.Хисаря.Дали не я познавате с тези родители,които ви написах Cry

# 18
  • Мнения: 1 100
Защо не отидеш до гара Филипово-Пловдив Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт