Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 528
  • 792
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 171
Spring, можеш ли да ми дадеш някакви координати на доктора? Аз знам, че е най-известен и добър в тази област, потърсих в нета, но четох, че е доста зает човек, а и в момента е директор на унив.болница в Пловдив.

Благодаря ти предварително

curse

Бих ти препоръчала първо консултация с добър УНГ специалист, а след това да помисилш за операция, ако се налага такава. Като добър пластичен унг хирург бих ти препоръчала д-р Карен Джамбазов - работи в частна клиника в Пловдив, а също и в болница Синумед в Пловдив. Страхотен специалист е!

Успех!

П.П. Преди 3-4 години операция при него можеше да се направи по здравната каса и струваше на пациента само 1000 лв.

# 511
  • Мнения: 30
Здравейте,

Има ли хора, които са ходили при д-р Иван Йорданов от Софиямед или пък д-р Евгени Грозданов пак оттам? Споделете мнения дали са внимателни и дали обръщат внимание на пациентите?

# 512
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Дами, отдавна никой не е писал отзиви за доктор Боримир Фурнаджиев - искам да попитам за по-пресни мнения за него - чета добри неща в нета, но от вас тук по-добър критерий няма.

# 513
  • Мнения: 547
В София мед не ходете лично мнение ама тва е,Фурнаджиев го забравете изобщо.

# 514
  • София
  • Мнения: 796
Някой дали може да препоръча добър специалист за много тежък случай....? Става дума за остър серозен отит на средно ухо и загуба на слуха. Търся по възможност най-добрия....

# 515
  • Мнения: 42

Ето телефона Едрев в кабинета на ул."Зайчар" - 0899595337
Но преглежда само във вторник между 10ч. и 13ч.
Когато се обаждах в средата на месеца за час ми казаха на 28 февруари(т.е. за днес), така че се обърнах към друг лекар.


Информацията е от миналата зима, но гледам табелата с телефона на кабинета още е на входа на сградата (всяка сутрин минавам оттам).

Звънях в Св.Пантелеймон за др. Едрев и казаха, че при тях само оперира и ми дадоха този номер 0899 345 285.

# 516
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте! Някой има ли идея дали измерването на слуха може да мине по здравна каса? Чудя се да се занимавам ли изобщо с направление от личната или направо да търся някой на частно...

# 517
  • Мнения: 547
Разбира се,че може да се отиде на аудиограма и тампанометрия с направение за УНГ,на частно е от 20 до 50 лева прегледа зависи къде е.

# 518
  • Мнения: 32
Imeto na doktorkata v Tokuda e Georgieva. Boleduvam chesto ot dihatelni infektsiim za meset i polovina--3. Georgieva neprekusnato otkloniavashe molbata mi za izsledvane na sekret ot gurloto, izpisa mi niakolko razlichni antibiotika, i oshte mnogo drugi lekartsva. Lecheniata biaha absolutno neefektivni i infektsiite se vrushtat pak. Obshtoto mi vpechatlenie e, che neprekusnato me vrushta, za da plashtam i me tupche s nenuzhni lekastva, bez da potursi isinskite prichini za problema.
И аз искам да изразя огромното си разочарование от това безочливо и некомпетентно същество -д-р  Георгиева УНГ в Токуда! НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТАЗИ НЕКАДЪРНИЦА! ОПРОПАСТИ ЗДРАВЕТО НА ДЕТЕТО МИ! Не можа да диагностицира една обикновена алергична кашлица! Помолихме я за гърлен секрет... нямало нужда, все нещо щяло да излезе... ами пусни го бе, да видим какво ще излезе, да видим каква ще е антибиограмата и кой АБ ще е подходящ, ако въобще трябва такъв!!! Напраска ни гадния антибиотик (от който вследствие детенце получи страхотни болки в корема) и без да ни изпрати на каквито и да било други изследвания (кръв, урина) ни каза да си ходим! Естествено, влошихме се , стигнахме и до лежане в болница от неправилното й лечение! От многото пък лекарства от там, натовариха важни органи на детенцето, като черен дроб, жлъчка и дебело черво! И до днес изчистваме пораженията върху тези органи с билколечение и Слава Богу вървим към подобрение! Искам с този пост да предпазя и други майки и дечица! Не ходете при тази изключително некомпетентна личност, сбъркала професията си Георгиева! АБ се изписват след направени изследвания - гърлен с-т, кръв, урина .... а не просто така, да отбиеме номера! Няма ли съвест тази жена, не знае ли до какво може да доведе това....!!! Без коментар! Моята грашка беше, че я послушахме, но тя така ни наплаши тогава - "Ако не започнете АБ веднага, детето ви ще вдигне тези дни температура и ще стане ангина". А ние отидохме при нея с кашлица от цъфтящи тревички, с леко червено гърло, без други каквито и да било странични оплаквания! След цялата одисея, болници и т.н., когато минахме и през още няколко лекари - те се хванаха за главата, като разбраха какво е изписвала тая непрокопсаница! Как въобще може, се чудя, такъв човек да работи в болница като Токуда! Това безочливо създание не е за уволнение, а е за един як и здрав пердах! Дано случайно мъжът ми не я срещна някъде!

# 519
  • Мнения: 603
Някой ходил ли е наскоро при проф. Едрев или доц. Тодоров ( баща)?

# 520
  • Мнения: 12
Здравейте,

Аз също търся мнения за д-р Грозданов в Софиямед. Предстои ми септопластика. Щях да я правя в ИСУЛ, но останах силно разочарована от отношението на доц. Тоддоров (син) и сега търся алтернативи. От Софиямед като среда и отношение всичките ми познати са много доволни.

# 521
  • Мнения: 547
София мед нямат УНГ отделение само кабинети за преглед.

# 522
  • Мнения: 12
Всъщност имат, днес ме изписаха след септопластика. Оперира ме д-р Йорданов,  завеждащ отделението. Тампоните ми свали д-р Грозданов. И двамата ми направиха много добро впечатление, бяха много внимателни.

# 523
  • София
  • Мнения: 796
Доц. Спиридон Тодоров ми направи много добро впечатление. Тъй като моето заболяване се оказа автоимунно и много рядко, специалистите с какъвто и да било опит с него за рядкост и за мен остава много малък избор.... Confused
Някой имал ли е проблеми с него? Видях по-горе негативен коментар. Peace

# 524
  • Мнения: 513
Здравейте,
детенце ми е на 4 години и спи с отворена уста, хърка като спо, говори носово...искам да я закарам на специалист УНГ, Прочетох много мнения.
 
Не знам къде да я заведа. Някои мами споменаха билкови лечения. Може ли малко повече информация.

Благодаря:)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт