ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 24 214
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 219
Добре дошли в новата тема, здраве на всички !!!!


Предишни теми - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 и 33

списък и албум.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 00:52 от МерСедес

# 1
  • Мнения: 1 187
Цоп! МерСедес, благодаря за темата   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 262
И аз благодаря!  Hug Много си бърза!

# 3
  • София
  • Мнения: 5 792
Аз си ви чета, нищо че не пиша  Embarassed
 Hug нека да са здрави всички в тази тема!  Praynig

# 4
  • Мнения: 479
Хайде и аз да се включа на първа страница.  Mr. Green

Дано почивните дни да са приятни и слънчеви за всички. Болничките да оздравяват по-бързо  Hug.

# 5
  • Мнения: 5 393
Запис в новата тема. Благодаря, Мерседес     bouquet

Нека всички болни дечица да оздравеят възможно най-бързо и да не ги повтарят тези болести   Praynig

Приятни почивни дни на всички.

# 6
  • Мнения: 327
Мерцедес, благодаря за новата темичка!
И аз се присъединявам към пожеланията за много здраве на малките ни сладури! Hug

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
 МерСедес, Благодаря за новата тема!

Желая на всички интересен съботен ден!



В момента сканирам един учебник и още не съм стигнала до средата, но вече ми писна. А как ми се спи.... Дано да успея да приспя след обяд Жени, че и аз да дремна малко с нея. Последните седмици госпожицата въобще не иска да си ляга след обяда. Понякога надвечер заспива, защото е изморена, но по-често не спи през деня. Ако искам да я приспя трябва и аз да легна с нея. Само, че тогава и двете заспиваме и въобще не е удачно, ако имам много работа.

# 8
  • Мнения: 1 949
Здрасти и мерси за новата тема   bouquet

Мишленце, ще ви разгледам снимките Wink

Аз тази сутрин почнах АБ. Имах един от миналта година, който ми бяха предписвали за същото - загуба на глас и болки в гърлото. Преди да ми се накарате, да кажа, че АБ е слаб. Пише, че се изписва дори на бременни жени, т.е. че няма противопоказания да се приема по време на бременност (Дуомокс). Тази нощ се събудих към 3ч от болки в гърлото, по-точно ужасно парене. Все едно бяха запалили нещо в гърлото ми, нито можех да преглъщам, нито да поемам въздух нормално. Едва дочаках да стане 7 и да пийна първото хапче  Confused Криси е по-добре. Днес мисля да й давам още от сиропа за кашлица и утре го спирам, та да поутихне кашлицата, че се разкашля много от него, но пък тези секрети трябва да се отлепят някак от гърлото й. Ще я оставя само на чай и есберитокс.

Днес поизлязохме малко, ама при нас имаше мъгла, лека, ама все пак мъгла, и се прибраме набързо. След малко ако К заспи, ще поспя с нея или ще почета книга, но ще се помъча да не правя нищо друго като домакинска работа напр.
Жмото, всяка болест и мен ме кара да ставам параноична и те разбирам. Но успокой топлата, зимата така ще е явно.

Лек и хубав ден от мен  Hug

# 9
  • Мнения: 2 316
И аз да се запиша , мерси МерСедес за темичката  bouquet

Блаженни сте вие майките на спящите следобед деца.Любомира от 2,6 г. не спи следобед.Вчера например стана в 9.30 сутринта и заспа вечерта в 23ч.

Симба,дано се оправиш скоро. Hug

При нас времето е страхотно.Слънчево и топло.Моите хора излязоха сутринта и още не са се прибрали.
Ние с мъжкото тяло довечера ще ходим на кино ,да се отпусне  изтормозена ми от работа душа Crazy Party

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Наталия, както вече споменах, Жени в последно време не спи след обяд. Вечер не си ляга преди 23-24 часа, но сутринта обикновено е станала преди 8 часа, за съжаление на майка и.

# 11
  • Мнения: 1 187
Ако ви се гледа, вижте невероятните неща, които правят момичетата за базара http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432586.0

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Аурора, много интересни произведения! Възхищавам се на търпението ви и свободното ви време. Преди години, когато съм била по- свободна съм правила разни нещица за домашна употреба, но сега... А време за продажни количества как се намира...

Вижте на каква статия попаднах:

7 опасни замърсителя на въздуха у дома

# 13
  • Мнения: 284
Мерседес, благодаря за новата тема   bouquet!
Аурора,как е Илко?Невероятни неща са направили момичетата,завиждам им за търпението и умението  Peace.

Jmoto, как е Вики?
Мерседес,как е Дани?
Симба,според мен е добре,че си почнала АБ.
Преди обед излизахме,времето е слънчево и много приятно,след малко пак излизаме.
Стефи не спи следобед от две годишна.Но тя спи до 9-10ч.,вечер ляга към 23ч..И така си мечтая да се наспя следобед,ама няма  Tired.Мисля довечера да направя една торта,без яйца,ще я намажа със сладко и ще настържа шоколад,дано се получи.А иначе ми писна да се чудя кво да готвя,омръзна мииииииииии smile3511.

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Диана, миналата седмица правих с готови блатове от обикновени бисквити /четири блата от големи квадратни бисквити/. Блатовете не съдържат яйца, но имат Е-та. Пълнежът беше от настъргани карамелизирани ябълки, а отгоре сложих сметана на растителна основа.

Общи условия

Активация на акаунт