Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 705
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 33 400
Мелда много отдавна трябваше да остави Харун намира. А сега да падне до там да се прави на бременна вече беше върха от нейна страна. Не видя ли,че Харун обича Еда и че ще си имат бебе. Да не остане по назад реши и тя да е "бременна" сякаш ще промени нещата...  Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 526
  • Мнения: 33 400
Aбе мацки , защо се тревожите толкова. newsm78  bouquet Ясно е че Харун ще избере Мелда - какви пирчини ли ???
1. Има гледаемост и съответно сюжета се променя, какво по-лесно от това да поставят симпатягата Хару да избира отново между двете сестри
2. Никой от семействата им ,като изключим Мелда и Тюркян ,незнае за тяхната любов ,да не говорим за дете. Тюркян все още не е прочела дневникът ,макар че бей Хару лично и го връчи,но тя е прекалено заета да кълне и да заплашва ,за да седне и да разбере.
3. Въпросът за дълга
4. Не се знае въобще дали ще е с нея. Според мен ще се отдръпне от Еда , за да разбере Мелда дали лъже за своята бременнот и дали се опитва да ги манипулира
5. Така или иначе всички знаят официално ,че Еда е с Толга - да не говорим,когато разберат ,че са братя (Хару и Толга )
6.А как ще реагира Еда ,като разбере че сестра й е бременна от Харун ??? Да не мислите ,че ще му се хввърли на врата... Тя ще се почувства обидена,излъгана, наранена - а отгоре на това е и ГОРДА
7. Най-големият сблъсък предстои - Две сестри ,срещу двама братя - конфликтът е ясен .
8.Тепърва трябва да се разбере от двете семейства,че Харун обича Еда - реакции, обиди още разкрити тайни...
9. Толга ,като разбере ,че детето ,което чака Еда е на Харунчо  ooooh! ooooh! ooooh!
Съжалявам за дългия пост, разсъждавам си над сюжета.   bouquet
Свиквайте с мисълта ,че Еда и Харун скоро няма да са заедно ,колкото и да ни се иска.
Ще стане ТРАГЕДИЯ !!!!

# 527
съгласна съм за трагедията,  CrySad вероятно филма няма да свърши скоро и ще се заплита още, няма да се учудя ако снимката със сватбените рокли се окаже истина колкото и да не ми се иска това #Cussing out

# 528
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Мисля,че остават най-много 15 серии до края.Няма накъде повече да се заплита newsm78 Дано Мелда се излекува от лудостта си и накрая постъпи правилно! Praynig Praynig

# 529
Мисля,че остават най-много 15 серии до края.Няма накъде повече да се заплита newsm78 Дано Мелда се излекува от лудостта си и накрая постъпи правилно! Praynig Praynig

дано си права и накрая всичко да е наред , но няма безболезнен изход от тази ситуация, все накои ще страда.....

# 530
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Мисля,че остават най-много 15 серии до края.Няма накъде повече да се заплита newsm78 Дано Мелда се излекува от лудостта си и накрая постъпи правилно! Praynig Praynig

дано си права и накрая всичко да е наред , но няма безболезнен изход от тази ситуация, все накои ще страда.....
newsm10 newsm10 newsm10

# 531
честно казано много ми се иска да има хубав край, което ще е логично при тази голяма любов ,но има и много мъка, да не споменавам за родителите" консерви" при които не виждам как ще стане просветлението.. Crazy

# 532
  • Мнения: 1 321
Момичета а има ли субтитри на 19еп. 5 част.... newsm78.
Благодаря предварително.

# 533
Момичета а има ли субтитри на 19еп. 5 част.... newsm78.
Благодаря предварително.


мисля ще още няма

# 534
  • Мнения: 0
Да не забравяме и Бурак, Бату и тяхните тайни ,и изчезналите брат , сестра на Бату. Севал сащо ще се появи от някъде. Еми Ферда къде я забравяте ? И там ще пламне нещо между нея и онзи с катинарчето. Thinking  Абе има доста да се развива сериала.

# 535
разсъждавайки си за предстоящия 31 епизод си мисля ,че Еда трудно ще приеме ,че сестра и също е бременна и тя ще е тази която ще отблъсне Харун, защото досега дори ида е бил с Мелда, Харун  и тялом и духом винаги е бил с Еда Heart Eyes, а при тази ситуация тя ще се почувства предадена и много наранена и то с право #Cussing out

# 536
  • Мнения: 38
при положение че в Турция дават по 1 серия на седмица доста време има до финала там , дори и да го завършат едва ли в България първо ще видим финал
Май към лятото може да очакваме развръзка newsm78

# 537
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Надявам се и на Туркян да и дойде малко ум в главата!

# 538
  • Мнения: 38
ами тя Еда постоянно отблъсква Харун, ама той не се отказва Grinning

# 539
  • Мнения: 0
Ако действието се развива толкова бавно може въобще и в Турция да не го видят лятото. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт