Има ли такива, които са се справили с проблема - мазна коса

  • 43 581
  • 153
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 418
така че можеш да пробваш маски с касия и амла.


а от къде точно се сдобиваш с тези чудесии?
преди да пробваш, се запознай с темата Simple Smile
там има доста рецепти, линкове и идеи

# 46
  • България
  • Мнения: 490
момичета използвате ли зехтин за маски?

# 47
  • Мнения: 0
Да основно зехтин и мед използвам

# 48
  • София
  • Мнения: 5 484
момичета използвате ли зехтин за маски?
Да и други масла блъскам вътре

# 49
  • Мнения: 1 282
И аз моята я мия всеки ден. Решение не съм намерила.
Ползвах сух шампоан на Клоран. Хубава работа върши, но си докарах страхотен косопад с него.  ooooh! Не бих повторила повече.  Tired
Сигурна ли си, че косопадът е точно от сухия щампоан?
За този сух шампоан четох, че е подходящ за светли коси, защото на тъмни личи и затова не съм го пробвала догега. 
Моята е тъмна и си го ползвам. Просто трябва да се пръска по по- малко и отдалече.
Сигурна съм! Peace Сухият шампоан запушва порите и косъма не диша. Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
изполвах шампоана на Милва с катран в неделя вечерта, след изсушаването нанесох пяна за коса и изсуших с четка, Косата седеше с обем и със специфичен блясък. Тъй като вчера пътувах цял ден (при пътуване в малки затворени средства винаги ми се омазнява по- бързо), и днес имам среща с клиенти, снощи отново я измих. Ще изчакам резултата до утре и ще споделя.
Шампоана има неприятен мирис само докато косата е мокра, после изчезва.

Моята коса се омазнява и доста по-бързо, когато напр. готвя и парата отива в косата, когато гладя със силна пара.
Също така съм забелязала, че когато не нанеса пяна или не я изсуша с четка, още по-бързо се омазнява.

# 51
  • Мнения: 1 759
gabrielade, чакам да потвърдиш и ти дали Милва-та действа,не че съм успяла да го намеря още Crossing Arms

преди да пробваш, се запознай с темата Simple Smile
там има доста рецепти, линкове и идеи

да,да,прочетох!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Да се отчета и днес след ползването на  Милвата с катран. Последно косата я измих в понеделник вечерта и я изсуших с четка, но без пяна. Вчера  (вторник) вечерта вече си личеше, че се е омазнила. Реших да я оставя без миене и днес, но тази сутрин като станах и погледнах как лъщеше в огледалото, не се стърпях и я измих отново. За съжаление не стана така лъскава и чиста, както предния път.
Смятам да продължа да го използвам шампоана до свършването на тубата (200мл, но под формата на желе и отива доста от шампоана при едно миене) и да видя действието след известно време.
Въпрос към останалите момичета, ползвали Милва- кога се забеляза положителен резултат при вашите коси?

# 53
  • Мнения: 3
В момента последната новост при лечението на мазен скалп е био сярата.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 786
В момента последната новост при лечението на мазен скалп е био сярата.

Roshavka, какво представлява тази био сяра?  Каква процедура се прави с нея? Ако разполагаш с повече информация, моля сподели.

# 55
  • Мнения: 3
В момента последната новост при лечението на мазен скалп е био сярата.

Roshavka, какво представлява тази био сяра?  Каква процедура се прави с нея? Ако разполагаш с повече информация, моля сподели.

Натуралната био сяра

Как действа- Био Сярата действа анти- бактериално, антисептично и против гъбички. Естествено елиминира гъбичките причиняващи пърхот.  Нормализира състоянието на скалпа и има регулираща функция. Помага при пърхот и проблеми със скалпа като омазняване, раздразнение. Не предизвиква реакции за разлика от ментола и някои други съставки, използвани при производството на козметика.
Като съставка е подходяща за лечение на сух, раздразнен скалп, псероазис, себорея и различни екземи.

Намира се в съставките на различни продукти за кожа като кремове, маски.. не само в продуктите за коса.
Често срещано е и в състава на продуктите за лечение на акне.

Комбира се в продуктите с колаген и различни минерали и масла, за да се омекоти действието му и кожата да бъде максимално предпазена.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 786
В момента последната новост при лечението на мазен скалп е био сярата.

Roshavka, какво представлява тази био сяра?  Каква процедура се прави с нея? Ако разполагаш с повече информация, моля сподели.

Натуралната био сяра

Как действа- Био Сярата действа анти- бактериално, антисептично и против гъбички. Естествено елиминира гъбичките причиняващи пърхот.  Нормализира състоянието на скалпа и има регулираща функция. Помага при пърхот и проблеми със скалпа като омазняване, раздразнение. Не предизвиква реакции за разлика от ментола и някои други съставки, използвани при производството на козметика.
Като съставка е подходяща за лечение на сух, раздразнен скалп, псероазис, себорея и различни екземи.

Намира се в съставките на различни продукти за кожа като кремове, маски.. не само в продуктите за коса.
Често срещано е и в състава на продуктите за лечение на акне.

Комбира се в продуктите с колаген и различни минерали и масла, за да се омекоти действието му и кожата да бъде максимално предпазена.




Благодаря за изчерпателния отговор!
Къде се предлага като продукт? Извършват лис е процедури във фризьорски салони с нея?
И ако може малко информация дали от опит споделяш за нея, или просто си чувала?

# 57
  • Мнения: 9
Боядисваш се, и си избираш подходящи продукти след консултация с фризьор. В добрите салони продават професионални. Може да ги пробваш преди това.

# 58
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Да се отчета и днес след ползването на  Милвата с катран. Последно косата я измих в понеделник вечерта и я изсуших с четка, но без пяна. Вчера  (вторник) вечерта вече си личеше, че се е омазнила. Реших да я оставя без миене и днес, но тази сутрин като станах и погледнах как лъщеше в огледалото, не се стърпях и я измих отново. За съжаление не стана така лъскава и чиста, както предния път.
Смятам да продължа да го използвам шампоана до свършването на тубата (200мл, но под формата на желе и отива доста от шампоана при едно миене) и да видя действието след известно време.
Въпрос към останалите момичета, ползвали Милва- кога се забеляза положителен резултат при вашите коси?

Ще изчакам за отзиви и тогава ще го гкупувам  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 10 320
Ще следя темата с интерес, пробвала съм безброй продукти, от Керастаз до Милва, при мен ефекта е до второто измиване  Sick

Сухия шампоан измива много добре, но при мен докарва пърхот, използвам само в  много краен случай.

Общи условия

Активация на акаунт