Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 3

  • 34 583
  • 262
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Скоро и аз не съм разглеждала този сайт.... Rolling Eyes

# 226
  • близо до морето
  • Мнения: 85
И аз да се запиша в темата, че има страхотни обувки и скоро смятам и аз да се възползвам.  Flutter

# 227
  • Мнения: 685
Аз пък от седмица се каня да дам отзиви за получените от мен обувки и все не остава време, но сега:
1. - сладурски  Heart Eyes отговарят си на номерацията, като уточнявам: нося 39/40 номер обувки по принцип, по-скоро залагам на 40ка, от Шух вземам 7! Та, тези са ми дори широки и на каишката ще трябва да и сложа още 1 дупка, но по-добре от това да са ми малки  Laughing

2. - малко демоде е вероятно токът, но пък е супер удобен и стабилен, особено за човек, като мен, който не е 50 кг  Joy
Мн удобни, носят на танци - изпробвани. 40 номер= 7

3. - сладурски хлепки, кракът ляга в подметката, мн удобни изглеждат. 40 номер= 7

4. - много нежни и красиви. Но или те са объркали или са уголемени безкрайно много баш тоз модел, защото рок&дог все умалени ми се падат, а тези хем са номер 6, хем са 41 номер (само те са неуспешни и вероятно ще ги пращам за продажба).

5. - доста бабешки изглеждат, на живо са по-добре, обаче пък са мн удобни и широки, според мен са за широк крак 7=40+малко аванс дори

6.  Heart Eyes много красиви и още по-високи  Joy такива май не съм носила никога, ама токът е...обаче пък така са направени, че да са удобни, не съм ги носила, освен вкъщи, но не са като на тънък ток уморяващи краката Wink 7=40, отзад са с ципче.

Повечето са спечелени мн изгодно на търгове, така че съм доволна  Party

# 228
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Някой беше дал линк към сайт за кодове, но не мога да го открия. А си харесах обущета  Crossing Arms Пфуу, 15 паунда доставка.

# 229
  • Мнения: 685
Тайс, проти ги до английски адрес, излизат доста по-изгодно, ако ги поръчаш на адрес на превозвач и ти ги доставят до Б-я така, верно малко по-бавно ще е, ама...

# 230
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Тайс, проти ги до английски адрес, излизат доста по-изгодно, ако ги поръчаш на адрес на превозвач и ти ги доставят до Б-я така, верно малко по-бавно ще е, ама...
Благодаря ти Ани, така ще правя.

# 231
  • близо до морето
  • Мнения: 85
И аз да се похваля!  Party Току що спечелих първите си обувки от ибей на Schuhstore, голяма тръпка е!  Crazy Обаче другите ги изгубих а пък тях исках повече!  Tired Надявам се след 2 дена изтича другия търг за същите дано се включа успешно.  Praynig

# 232
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Да си се запиша и тук и отивам да се обуча как се пазари от Schuhstore.

# 233
  • Мнения: 131
привет,на тази марка обуките отговарят ли си,аз нося 39 и мисля да поръчам тези 6-ца
http://www2.schuh.co.uk/womens-natural-schuh-baker-2-buck/1431221450
мерси

# 234
  • Мнения: 4
Да, отговарят си

# 235
  • София
  • Мнения: 48
Аз имам 5 чифта обувки марка schuh и някой си отговарят други не. Имам велурени боти, които отговарят на номера си. Но имам два чифта елеганти обувки, които са ми малки, а са същия номер, както и два чифта отворени чехли, които ми стават, но като че ли пръстите ми излизат прекалено напред. Определено, ако си купувам отново бих взела един по голям номер.

# 236
  • Мнения: 685
 newsm78 Погледнах линка на Креми...да не би да има някаква прИмоция за БД от тук, че такова ми се вижда  Rolling Eyes

# 237
  • Мнения: 1
Момичета нали приемат бг карти Embarassed

# 238
  • Мнения: 2 229
Защо е толкова назад темата, никой ли не поръчва вече от там? Simple Smile

# 239
  • Мнения: 685
Вероятно поръчват повече от ибей, понякога там изпадат изгодни оферти на фирмата Wink

Общи условия

Активация на акаунт