фейсбук

  • 282 755
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 28
Давай рефреш .. Предполагам ,че е от интернета ти .

# 856
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Давай рефреш .. Предполагам ,че е от интернета ти .


Не е от това, дадох рестарт на интернет връзката, дори и през адм. инструменти (на Близу съм)

# 857
  • Мнения: 3 497
lenny_pld, и при мен е така от снощи.

# 858
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lenny_pld, и при мен е така от снощи.

maxi68, при мен се оправи - оказа се, че причината е в доставчика - Blizoo

# 859
  • Мнения: 3 497
И при мен вече няма проблеми.

# 860
  • Мнения: X
Можете ли да ми кажете, има ли начин да оттегля покана, която съм изпратила?

# 861
  • Мнения: X
Оттеглям и питането, че и поканата. Разбрах как става Simple Smile

# 862
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Хронологията в чата може ли да се трие?

# 863
  • Мнения: 2 401
Може ли да се забрани на буката да препоръчва мои приятели на други в листа ми? Принципно съм си ги скрила.

# 864
  • Мнения: 136
Всеки ден приятелите ми намаляват с по един . И получавам съобщения блокирала ли съм , изтрила ли съм , да не съм се обидила нещо . А аз не съм направила нищо . Що тъй става ?
 Често пъти пъти системата ми дава Operacion aborted и трябва да рефрешвам по хиляди пъти , това от вирус ли е ?

# 865
  • Мнения: 2 229
Оттеглям и питането, че и поканата. Разбрах как става Simple Smile

как? защото можех да го правя преди, но сега не става по същия начин.

# 866
  • Мнения: X
Отваряш профила на човека, на когото си отправила поканата, и горе до името му си пише" поканата е изпратена", което значи, че той я е получил, но нито я е приел, нито я е отказал. Както ти е отворен профила му, в левия долен ъгъл на екрана има опция" оттегли поканата". Кликваш там и ти е оттеглена поканата.

# 867
  • Мнения: 2 229
Отваряш профила на човека, на когото си отправила поканата, и горе до името му си пише" поканата е изпратена", което значи, че той я е получил, но нито я е приел, нито я е отказал. Както ти е отворен профила му, в левия долен ъгъл на екрана има опция" оттегли поканата". Кликваш там и ти е оттеглена поканата.

идеално, благодаря!!  Mr. Green

# 868
  • Мнения: 4 306
Възможно е да е коментирано, но е много дълга темата и нямам възможност да чета назад.
Моля ви, ако знаете защо получавам смс-и по нощите да си потвърждавам акаунта във Фейсбук?

# 869
  • Мнения: 2 229
Възможно е да е коментирано, но е много дълга темата и нямам възможност да чета назад.
Моля ви, ако знаете защо получавам смс-и по нощите да си потвърждавам акаунта във Фейсбук?

 Shocked Shocked Shocked
никаква идея, но не бих си дала телефона във фб..

Общи условия

Активация на акаунт