Момичета искам да Ви кажа едно-май Вие се задълбочихте повече и от мен в тази тема.Ако неискате да Ви се оплаквам няма да го правя,но тогава не виждам смисъла от всичко това.Някой от Вас ми дадоха много добри и поучителни отговора и аз смятам,че имам напредък по отношение на бебеправенето.Който не е искал да не отговарял.Това е.Мисля,че сами се навивате,а аз просто исках някакъв съвет или поткрепа.Вие пречупвате питането ми и много го изкривявате.

Добре Мишка малко прекалихме особенно аз.Щото такива изрази мразя.но искам да ти кажа нещо.Понеже попаднах и на други твои теми,та си направих следния извод.Там ти пишеш че ако не е МаЖо ти,ти финансово си зле.Та си извадих извода понеже и аз съм имала такива моменти.Мисля че ти се претисняваш да проведеш с него такъв разговор,щото ако си тръгне ти къде отиваш.Помисли върху теб самата.Стани по стабилна.Работи и си гради живота сама.Пък който и да дийде в живота ти добре дошъл ако е разбира се човек.А не да пишеш че хич не ти се работи.Това е моя съвет  love001.