Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 359
  • 774
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 239
Оххх.. нещо май имам нужда от промяна Simple Smile) Препоръчайте някой добър фризьор в бритоните например,за София става въпрос.  Sunglasses

# 631
  • Мнения: 2 431
Маги Ранкова в "Куклите", "Младост"1.  Hug

# 632
  • гр.София
  • Мнения: 210
Черен списък- салон Сиси стил във студенски град.Изключително мръсно и нехигиенично,дори инструментите не си почистват.Също така има много неприятна миризма в целият салон.Фризьорките не се държат добре с клиентите и са много некадърни.

# 633
  • Мнения: 390
Още една препоръка от мен за Иван от Чиликови. Наистина много голям професионалист!

# 634
  • Мнения: 205
За черния списък- Тиара в Борово. Име на фризьор и маникюристка незнайни и ще си останат такива. Обстановка също неприятна, рецепционистка приличаща на стара мадам. Абе квартална бръснарница, за мъжко може и да става.
Отзиви за салон Ноухау, за Руско? Някой?

# 635
  • Мнения: 42
Здравейте пиша с малко закъснение,
искам да споделя с Вас щастието си   bouquet
Ако някои е следял проблемната ми история с радост тя приключи  Grinning
Преборих се с мита, че ако не отида на "професионален" фризьор не мога да постигна желания професионален резултат. (сложила съм професионален в кавички, защото според мен, тази дума трябва да се заслужи, а не да разчита на салона)
Това което направих след дълго мислене беше, че си купих сама боя Иноа,
в два нюанса - за корена 6 а за дължината 6.13 с 6% оксидант.
По препоръка на Sahasrara на която и БЛАГОДАРЯ, отидох в фризьорския салон "Куклите" в Младост 1 при фризьорката Маги. Много съм доволна от момичето, любезна, мила, най-важното ме изслуша много внимателно и ме посъветва за това какво да направиме. След което ме боядиса и стана перфектно. От 19 октомври до сега цвета е наситен, еднакъв по цялата дължина и с никакво чувствително увреждане на косата. Още не мога да повярвам, че излязох от салона с по малко от 20 лева и изглеждах по този начин, по които не можаха да постигнат уж елитните както ги споменах в миналите си постове фризьори в центъра на София.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 636
  • Мнения: 2 431
Здравейте пиша с малко закъснение,
искам да споделя с Вас щастието си   bouquet
Ако някои е следял проблемната ми история с радост тя приключи  Grinning
Преборих се с мита, че ако не отида на "професионален" фризьор не мога да постигна желания професионален резултат. (сложила съм професионален в кавички, защото според мен, тази дума трябва да се заслужи, а не да разчита на салона)
Това което направих след дълго мислене беше, че си купих сама боя Иноа,
в два нюанса - за корена 6 а за дължината 6.13 с 6% оксидант.
По препоръка на Sahasrara на която и БЛАГОДАРЯ, отидох в фризьорския салон "Куклите" в Младост 1 при фризьорката Маги. Много съм доволна от момичето, любезна, мила, най-важното ме изслуша много внимателно и ме посъветва за това какво да направиме. След което ме боядиса и стана перфектно. От 19 октомври до сега цвета е наситен, еднакъв по цялата дължина и с никакво чувствително увреждане на косата. Още не мога да повярвам, че излязох от салона с по малко от 20 лева и изглеждах по този начин, по които не можаха да постигнат уж елитните както ги споменах в миналите си постове фризьори в центъра на София.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Hug Много се радвам! Така обичам хората да са щастливи!  Hug

# 637
  • Мнения: 238
Здравейте пиша с малко закъснение,
искам да споделя с Вас щастието си   bouquet
Ако някои е следял проблемната ми история с радост тя приключи  Grinning
Преборих се с мита, че ако не отида на "професионален" фризьор не мога да постигна желания професионален резултат. (сложила съм професионален в кавички, защото според мен, тази дума трябва да се заслужи, а не да разчита на салона)
Това което направих след дълго мислене беше, че си купих сама боя Иноа,
в два нюанса - за корена 6 а за дължината 6.13 с 6% оксидант.
По препоръка на Sahasrara на която и БЛАГОДАРЯ, отидох в фризьорския салон "Куклите" в Младост 1 при фризьорката Маги. Много съм доволна от момичето, любезна, мила, най-важното ме изслуша много внимателно и ме посъветва за това какво да направиме. След което ме боядиса и стана перфектно. От 19 октомври до сега цвета е наситен, еднакъв по цялата дължина и с никакво чувствително увреждане на косата. Още не мога да повярвам, че излязох от салона с по малко от 20 лева и изглеждах по този начин, по които не можаха да постигнат уж елитните както ги споменах в миналите си постове фризьори в центъра на София.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Hug Много се радвам! Така обичам хората да са щастливи!  Hug

Супер, много се радвам! И аз отдавна съм го разконспирирала този мит Hug  bouquet

Понеже живея на две места, имам две фризьорки, които посещавам, едната от които прави измиване и сешоар за.... 8лв. Но го прави така, че като излезеш от салона, се чувстваш все едно излизаш от най-скъпия, по един час си играе! И салонът им е препълнен по всяко време на деня! Така се работи!  Peace

# 638
  • Мнения: 648
А, значи можело сешоар да се направи и за по-малко от 20-25лв. Тия фризьори не разбират ли, че е по-добре да смъкнат малко цените и така да си увеличат клиентелата и да печелят от оборот, а не от надути цени.
Изобщо някой може ли да ми каже как се прави ценообразуването във фриз.салони? Какво количество шампоан, колко вода и колко ток се употребява при едно измиване и изсушаване, че да струва над 20лв? Естествено, че се заплаща и труда, но сумите са просто фантастични.

# 639
  • Мнения: 2 431
Lindie   bouquet Heart Eyes

А за ценообразуването - да, всеки различно си цени труда - 5 лева на час ли, 10 ли, 100 ли... Grinning Въпросът е ние колко им го оценяваме. И, разбира се, дали фризьорите си правят изводите като не се върнем.

# 640
  • Мнения: 205
а ценообразуването на това, че се учат на нашите глави и за наша сметка как да го направим.
Вече да ви кажа ми е писнало от некадърници в сферата на услугите, не само фризьори, а всякакви

# 641
  • Мнения: 2 431
Това казвам - наш е изборът какви пари и на кого ще дадем.  Peace

# 642
  • София
  • Мнения: 11 707
Ценообразуването не зависи ли от собственика/чката на салона?Има такива,на които собствениците не са фризьори.
Но е факт,че в БГ не само в областта на фризьорството,а и в много други сфери се гони печалба от високи цени,а не от оборот.

# 643
  • Мнения: 2 431
Ценообразуването не зависи ли от собственика/чката на салона?Има такива,на които собствениците не са фризьори.
Но е факт,че в БГ не само в областта на фризьорството,а и в много други сфери се гони печалба от високи цени,а не от оборот.

Е, зависи, естествено. Съгласна съм, че не винаги собствениците са фризьори, ама не са и магистър-финансисти всичките!  Joy

# 644
  • Мнения: 238
Ценообразуването зависи от много неща. Според мен трябва да зависи от разходите: наеми, ток, вода, материали, амортизация на уредите и оборудването, включва се и личния труд на фризьора- например 20лв на час, а след това се добавя и съответната надценка- печалба.  Но в конктертния салон със сешоар за 8лв наемът е много нисък, защото мястото е много малко, а и е краен квартал, не ти издават касови бележки и не работят с най-добрите продукти. Но пък салончето им е пълно и работят много добре, въпреки че са претоварени от работа. Да не говорим, че имат виждане за нещата и правят хубави неща. Според мен, благодарение на това, че не се стремят към измислен престиж и не са алчни, са напипали точната формула за добър и сигурен малък бизнес, който да устоява на всякакви икономически сътресения.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт