Къде във Варна подстригват хубаво?2

  • 212 184
  • 875
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Ивелина от Art Action Peace От доста време само тя ме постригва и съм много доволна. Една от малкото фризьорки,които разбират от думите"Махни ми само 2 пръста от косата" Laughing Иначе и аз се интересувам от този Кристиян Милев. Искам да ида да се боядисам при него, но ме е страх да не ми каже няква страховита сума. Някой който е ходил при него да каже колко горе долу взима. Joy
Писах Ви на лични Simple Smile

# 721
  • Мнения: 519
На мен ми се случи същото,само че при една девойка от екипа на Кина Кудева....исках да ми отреже косата,за да я даря и да ми направи френска черта.Е да отряза я....само с френската черта не можа да се справи.. Simple Smile
А може ли да споделиш коя от двете точно Peace

# 722
  • Варна
  • Мнения: 610
Ивелина от Art Action Peace От доста време само тя ме постригва и съм много доволна. Една от малкото фризьорки,които разбират от думите"Махни ми само 2 пръста от косата" Laughing Иначе и аз се интересувам от този Кристиян Милев. Искам да ида да се боядисам при него, но ме е страх да не ми каже няква страховита сума. Някой който е ходил при него да каже колко горе долу взима. Joy
Писах Ви на лични Simple Smile




 Ако е за Кристиян Милев и аз се интересувам  Peace

# 723
  • Мнения: 1
Здравейте, дами! Бихте ли ми препоръчали добър фризьор във Варна, който да може и да боядисва. Аз дълго време ходих при една дама на Чаталджа и бях много доволна, но тя вече не работи като фризьор и сега съм в търсене на заместник. Майка ми ходи при Катя, която има салон на Трошевското пазарчето , но искам да чуя мнението и на други боядисващи се. Влади от VR студио е много хвален. Може да ме информирате и за цени на боядисване (омбре) и подстригване. Благодаря предварително!!

# 724
  • Мнения: 387
При този Влади от много време вече не ходя. Не го препоръчвам.

# 725
  • Мнения: 102
На мен ми се случи същото,само че при една девойка от екипа на Кина Кудева....исках да ми отреже косата,за да я даря и да ми направи френска черта.Е да отряза я....само с френската черта не можа да се справи.. Simple Smile
А може ли да споделиш коя от двете точно Peace
една висока със дълга коса на кичури май беше

# 726
  • Варна
  • Мнения: 948
Има ли още някой, който да препоръчва този Влади?
По мое мнение това момче е доста е неориентирано.

# 727
  • Мнения: 1 387
Има ли още някой, който да препоръчва този Влади?
По мое мнение това момче е доста е неориентирано.

дефинирай неориентирано......

# 728
  • Варна
  • Мнения: 948
Има ли още някой, който да препоръчва този Влади?
По мое мнение това момче е доста е неориентирано.

дефинирай неориентирано......
Какво има да дефинирам - объркал е професията.

# 729
  • София
  • Мнения: 30 187
Наложи ми се преди време смяна на цвят и подстригване в града. Приятелка ми препоръча А. Самоходова. Отидох при нея, защото нямах време да търся други фризьори. Справи се жената много, много добре.

# 730
  • Мнения: 510
Моля, препоръчайте ми някой, който може да направи точно тази прическа на сина ми. Или поне да съм сигурна,че няма да изглежда като Джим Кери от филма "От глупав по- глупав"

# 731
  • Мнения: 566
Ивелина от Art Action Peace От доста време само тя ме постригва и съм много доволна. Една от малкото фризьорки,които разбират от думите"Махни ми само 2 пръста от косата" Laughing Иначе и аз се интересувам от този Кристиян Милев. Искам да ида да се боядисам при него, но ме е страх да не ми каже няква страховита сума. Някой който е ходил при него да каже колко горе долу взима. Joy
Писах Ви на лични Simple Smile




 Ако е за Кристиян Милев и аз се интересувам  Peace

Когато ходих при Кристиян Милев на балеаж, косата ми беше малко под раменете след подстрижката, естествената ми коса е светло кестенява. Взе ми 120 лева за балеаж и подстригване. Колкото по-дълга, гъста и тъмна е косата, толкова повече се вдига цената.

# 732
  • Мнения: 17 408
Че не е приятно - не е - и аз не съм доволна от ВЛАДИСЛАВ РАДЕВ Studio VR ,твърде много филира и изтънява,на чуплива и не много гъста коса не стои хич добре.Но пък само коса е все пак,ще порасне,чак такива драми са малко пресилени,гледай оптимистично и позитивно напред и успех с намирането на подходящия фризьор  Peace

Не и ако косата е афро тип, филирана от същество, набедено за фризьор.  Дори коса без особености, окепазене след посещение в салон, може да докара всеки до депресия. Не е дреха, да я свалиш.
Има драма, и то голяма, моля ви се, не така.
Напоследък искам  мъж, някакви идеи? Чудя се за този, с топлата ножица...

# 733
  • Варна
  • Мнения: 610
A.P.,благодаря и на теб  Hug
Разбрах ,че за боя е добър,а за подстригване доволна ли си?
Иначе моята коса е руса ,естествена 8-ца и не е от най-гъстите  Sad
То цената вече не ми е толкова от значение.Искам най-сетне да съм добре подстригана,направена и щастлива,че съм намерила моя човек.
Като видя жена с хубава прическа на улицата и ми идва да я спра и да я питам къде ходи на фризьор.Ама вече ще започна да го правя.
Много ме е страх от тези посещения и все отлагам.По-спокойна се чувствам,когато ходя на зъболекар  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 600
Моля, препоръчайте ми някой, който може да направи точно тази прическа на сина ми. Или поне да съм сигурна,че няма да изглежда като Джим Кери от филма "От глупав по- глупав"



Ето нещо подобно,само че е по къс вариянт https://www.facebook.com/BeautySalonIveli/posts/1354130564617554
Можеш да покажете снимката на желата прическа,мисля,че ще останете доволни.

Общи условия

Активация на акаунт