Добри фризьорски курсове в София?

  • 75 079
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте момичета!
Моля,ако някой е карал или е чувал за добър фризьорски курс в София,да сподели впечатления.
Полудях на тази тема,но не мога да се ориентирам към конкретно място.Така ,че ще ви бъда много благодарна ,ако споделите мнения.
Поздрави!

# 1
  • София
  • Мнения: 16 038
Препоръчвам курсове в Арт академия Арлет. Работят и с бюрото по труда, програмата с ваучери.
След успешно завършване може да останеш на работа при тях. Участват в мтого филми, продукции, реалти формати.

# 2
  • Мнения: 125
Сега ще им разгледам сайта.Благодаря за мнението  bouquet.

# 3
  • Мнения: 133
   Няма ли други интересни места  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2
Препоръчвам фризьорска академия Стефан.
познавам методиката от Франция,а в България  са също много добри.
Според мен имат най-добрата фризьорска програма- теория 40% :60% практика .
Обучението принципно е 6 месеца  но завършваш,когато си усвоил професията , а не когато изтече времето.

ВСички обучавани там се "пристрастяват " към stephan и наистина съм имала съм удоволствието да се докосна до тях- според тях( така и преподават) фризьорството е изкуство, красота, а не елементарно кълцане на коса. :party каквото трqбва да е отношението към всяка професия!
Относно реализацията мисля че почти всички завършили работят в добри,  елитни салони.
Най-много (и вярна Laughing) информация ще получиш на място.Можеш да ги посетиш ,дори цял ден да присъстваш на лекции/практика, без никакви ангажименти.

Моят съвет:
-прегледай много възможности, прегледай ги в интерент -програми, цени, реализация./Минимум500-600 часа са нужни, за да се усвои една професия (дори тогава е в началото) така че тези по 100 часа курсове ги забрави ако искаш да научиш нещо!
-отсей най-добрите, посети ги на място, разбери всичко,огледай залите, разпитай преподаватели, ученици
-гледай във форуми,
-Какъв документ ти издават - свидетелство / удостоверение или някаква си нищо не значеща грамота
-провери в НАПОО-дали са лицнзирани(т.е дали се признава дипомата)-
-не плащай предварително, освен ако няма  нотариално заверен договор


Успех.

http://www.stephan.bg

facebook.com: Academy Stephan

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 22:16 от slance09

# 5
  • Мнения: 133
  Много ти благодаря   bouquet точно това ми трябва. А дали имасх представа като цена..може и на лични  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2
  Много ти благодаря   bouquet точно това ми трябва. А дали имасх представа като цена..може и на лични  Simple Smile

Писах ти. Grinning

# 7
# 8
  • Мнения: 4
Здравейте. Утре започвам фризьорски курс в София в Национална школа по фризьорство и козметика при стилист Боби Иванов. Моля, ако някой има впечатления за школата или за Боби Иванов да ги сподели.

# 9
  • Мнения: 164
Здравейте. Утре започвам фризьорски курс в София в Национална школа по фризьорство и козметика при стилист Боби Иванов. Моля, ако някой има впечатления за школата или за Боби Иванов да ги сподели.
Аз ходих на място там да видя как седят нещата преди около един месец тъй като и аз търся добър фризьорски курс но не мога да ти кажа дали е добре или зле тъй като не се записах .Сега ще ми е интересно ти да споделиш като го почнеш курса дали си заслужава да се кара там

# 10
  • Мнения: 4
Защо не се записа. Нещо не ти хареса . Аз не съм от София и нямам никаква информация нито за тази школа нито за стилиста. Утре отивам за да видя какви са условията. Спрях се на тях, защото исках да започна курс след Нова година. Разгледах сайта им и ми хареса, но ако някой има повече информация ще ми бъде от полза.

# 11
  • Мнения: 164
конкретна причина да не се запиша няма ,просто все още изчаквам ,но ако се запишеш там или някъде другаде пиши как

# 12
  • Мнения: 3
Здравейте,
някой знае ли нещо за курсовете по фризьорство в ЦПО "Рапакс"? Насочила съм се към тях, но ако някой има конкретни впечатления, ще съм благодарна ако ги сподели. Тези в Арлет и академия Стефан са близо 2 000 лв., което ми се струва много.

# 13
  • Мнения: 164
Здравейте. Утре започвам фризьорски курс в София в Национална школа по фризьорство и козметика при стилист Боби Иванов. Моля, ако някой има впечатления за школата или за Боби Иванов да ги сподели.
                                                                                                                                                           Какво стана,записа ли се на курса

# 14
  • Мнения: 133
здравейте,
моля за актуална информация и отзиви по темата

Общи условия

Активация на акаунт