90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №108

  • 30 782
  • 759
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 629
Здравейте момичета! Hug
Отчитам се за първия си белтъчен ден- З- банан, О- 3 кюфтета, салата домати и краставици с малко зехтин, В- 2 кюфтета + салатата от обяд. Момичета бихте ли ми отговорили дали ще се забави доста свалянето на килограми, ако следобяд към 16 и 30 часа хапвам по един плод, тъй като имам проблем със стомаха и на 3-4 часа трябва да хапвам за да не ме боли. Още нещо- къде мога да намеря тази рецепта за салата с кубети? newsm78
Аз през първия цикъл хапвах плод всеки ден, после свикнах с глада и спрях. Тогава свалих най-много килограми. А салата с кубетите е моя измислена. Режеш няколко домата и слагаш едно пакетче кубети каквото си поискаш вътре. Подправяш и изчакваш кубетите да попият малко за да омекнат. Може и краставици и лук и каквото си поискаш да сложиш. Става вкусно и главното ядене е зеленчук с малко въглехидрат.

# 361
  • Мнения: 0
ПРОСТО ХАРИ,филийките бяха ръжени и то малки.Незнаех, че трябва да се избягва хляба в бобовия WinkАма как да ям яхния без хляб,нещо немога EmbarassedПредпочитам в белтъчния да не ям или с картофи и ориз не ям,но със супички и течни ястия немога.Ама щом казвате,че това пречи ще се постарая да не се повтаря Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Иначе днес въглехидрати:З-кафе и сок от грейпфурт,О-патладжани и чушки поляти с доматен сос и 2 филии хляб пълнозърнест,В-малко брускети,сладолед и лента шоколад

# 362
  • Мнения: 0
Dai4eto, scrye- благодаря ви момичета! Лека вечер на всички!

# 363
  • Мнения: 1 711
Мегън, аз без хляб не мога да се наям и ям по една филия всяко хранене, каквото и да става.Знам, че някога не е режимно, но това е по моя преценка. Simple Smile

# 364
  • Мнения: 1 629
Мегън погледни на първата страница и виж, че в бобовия може да се хапва хляб.  Но, както и Хари ти е препоръчала - за по-бързи резултати го избягвай, но не е грешка.

# 365
  • Мнения: 6 051
Просто Хари ти и с филия хляб отслабна и постигна страхотни резултати.
Имаш хубава преценка.  Peace
Аз хляб почти не ям, само във въглехидратен и то не винаги хляб, но и сухари. Peace

# 366
  • Мнения: 0
фрикасе яли ли сте през белтъчен ?

# 367
  • Мнения: 1 777
фрикасе яли ли сте през белтъчен ?
Aз лично не бих яла.Има смесване на няколко вида белтък.

# 368
  • Мнения: 0
жалко много ми се ядеше  Sad

# 369
  • София
  • Мнения: 3 414
Завърнах ме се от среща,режимни даже и на заведение Naughty няма провали ли се.
Утре съм доматено краставичен и ядки със стафиди/в краен случай/
Забелязала съм че през белтъчния и въглехидратния няма такъв звяр в корема ми към 21-22ч.
Хари ти и хляб ли ядеше Shocked и такъв резулта,браво

# 370
  • Мнения: 1 711
Пети, реших да не се обаждам за фрикасето, заради предишната ми рецепта. Joy Joy Знаех, че ще се включиш.  bouquet
Ядях хляб, не пиех вода, лунувах! Joy Joy Въобще ще се самоизключа от фиданския отбор. Embarassed

# 371
  • Мнения: 0
е обади се

# 372
  • Мнения: 6 051
фрикасе яли ли сте през белтъчен ?
Аз отдавна му се точа и ще си направя в скоро време. Не мисля,че е голяма грешка!
Бяло пилешко месо, брашно, вода, бульон... newsm78 къде има смесване на белтъци не знам. Може би Pety го прави по различн начин.  newsm78

# 373
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз слагам,мляко и яйца,а това брашно не е за този ден,не е ли така?Аз питам защото ям само във въглехитратния

# 374
  • Мнения: 1 711
Щом позволяват по филийка за обяд, значи може с малко брашно.Аз съм чувала за фрикасе застроено с кисело мляко и яйце и тогава наистина стават много белтъците.Въпрос на рецепта е.  chef

Общи условия

Активация на акаунт