ТЪРГОВИЩките ни буболечета, правят снежни човечета!

  • 32 580
  • 705
  •   1
Отговори
  • Мнения: 909

ДОБРЕ ДОШЛИ!!!



НАШИТЕ МАМИ:

mi6kata  fanimira  kikksy   eli_su   stefinka   Rally_and_Betty   babyscorpion   benito_79
mimoletka   LaMariposa   van4eto_02   ани станчева   ٠•● Dega ●•٠   isana84   InaD   borqna_82   cekita   Bory
lina1313   aneta_77   merydit   moted   krisi_bebeto   nellito   Dandi   mimosa   smile_baby   BacuTy   nunik   megan4o

НАШИТЕ РОЖДЕННИ ДНИ:




19.01.2000 - Християн на nellito
27.01.2008 - Стела на ٠•● Dega ●•٠
29.01.2008 - Станислава на Dandi


18.02.1982 - мама van4eto_02
23.02.1982 - мама borqna_82javascript:void(0);




05.04.2008 - Филип на Stefinka
13.04.1997 - Влади на LaMariposa
15.04.2000 - Кристина на InaD
18.04.2008 - Християн на aneta_77
21.04.1986 - мама stefinka
21.04.2008 - Елина на borqna_82
26.04.2009 - Александра на babyscorpion
28.04.1981 - мама mimoletka


07.05.2009 - Деян на ани станчева
10.05.2009 - Исмаил на eli_su
25.05.2009 - Андреа на krisi_bebeto
26.05.2009 - Николета на van4eto_02


01.06.1986 - мама cekita
08.06.2010 - Теодора на smile_baby
12.06.2005 - Ели на eli_su
18.06.2005 - Моника на nellito
19.06.1989 - krisi_bebeto
23.06.2008 - Любомир на InaD
27.06.2008 - Преслава на lina1313


06.07.2003 - Даниел на Dandi
21.07.2008 - Карин на fanimira
30.07 - мама InaD
31.07.1977 - мама eli_su


07.08.1984 - мама Сиси - isana84
22.08.2007 - Мирослав на cekita


14.09.2006 - Михаил на smile_baby
21.09.2008 - Далия на mimoletka


07.10.1976 - Мама Цвети - LaMariposa
09.10.2009 - Велиана на merydit
11.10          - See breeze
14.10.2008 - Сиана на isana84
20.10.2007 - Ники на krisi_bebeto


08.11.1976 - мама lina1313 /Галя/
10.11.1985 - мама babyscorpion
18.11.2008 - Марияна на LaMariposa
21.11.1978 - merydit


02.12.1979 - smile_baby




НАШЕТО АЛБУМЧЕ:
user: targovishte
pass: 2009


Предложения за заглавия на темата ни:
ТЪРГОВИЩките ни дечица, снежни топки правят със ръчица!-٠•● Dega ●•٠
ТЪРГОВИЩките ни дечица, весело се возят на шейница!
-٠•● Dega ●•٠
ТЪРГОВИЩките ни буболечета, правят снежни човечета!-smile_baby
ТЪРГОВИЩките ни деца, скачат весело в снега!-smile_baby
ТЪРГОВИЩкото  ни човече,Коледа очаква вече!-mimoletka
Започват коледните чудеса,за ТЪРГОВИЩЕнските деца!-mimoletka
Бяла пухкава зима,ще радва пак Търговищките ни деца!-merydit
В Търговище сняг пак е навалял,пързалките очакват своите деца!-merydit
Снежинки пак валят ,над приказният Търговищки кът!-merydit
Дядо Коледа на всяко Търговищко дете,подаръче ще донесе!-merydit
Навън вали вече сняг,Търговищките ни деца на пързалките ще излизат пак!-merydit

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:
Хващай си багажите, децата, за ТЪРГОВИЩЕ запрашвай със колата
ТЪРГОВИЩЕ, къде са твоите майки на бебоци?
Елате в ТЪРГОВИЩЕ на панаир!!!
Лятото дойде и ТЪРГОВИЩЕнчето се стяга за море!!!
Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!
Пухкава и бяла зима пак в ТЪРГОВИЩЕ ще имa!!!


Последна редакция: сб, 25 дек 2010, 09:58 от merydit

# 1
  • Мнения: 909
Колажчето със снимките ,ще го правя наново...за сега имах толкова време.
Ако искате качете нови снимки...,за да го обновим. Peace
Ла Марипоса ,моля те пак ми прати снимките на твоите дечица...в фейса. Peace Wink

# 2
  • Мнения: 1 080
Оп!
Мери, чудно, чудно е станало.
Бравос  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 60
Привет,много ни е хубава новата тема,бравос  Hug
За рожденните дни-аз съм на 06.04,а Емо-на 12.07.2010  Simple Smile
Ние от сряда с малчо сме в болница  Cry -кашля мъничето,има хрипове и малко сополки...
Дойдох си малко да си взема един душ,че там е едно..
и пак отивам при него,че едната баба ме замества докато ме няма.
Нядявам се бързо да се оправи малкото и скоро да сме си в нас ,ще пиша като се върнем

# 4
  • Мнения: 876
Вместо запис и аз ще си призная кога съм родена - 11.10, а Део вече е в списъка. И отивам да актуализирам снимките му в албума Peace

# 5
  • Мнения: 909
Меганчо...да се оправя бързо малчо....и да се прибирате у вас... Hug

Ще изчакам малко и ще видя кой е качил нови снимки ....,МОЛЯ ПИШЕТЕ ИМ ИМЕНАТА.....и тогава ще направя новият колаж. Peace

Отворих нов албум...,моля слагайте там снимката на детенце..... Peace
See breeze ,прехвърлих снимката на Део в албума... Peace

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 13:58 от merydit

# 6
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Здравейте и от мен в новата тема:)

# 7
# 8
  • Мнения: 22
Запис и от мен!  Hug
Мери, супер темичка си ни спретнала! Мерсииииии!   bouquet
Ако позволиш да отбележа, че в НАШИТЕ МАМИ май си забравила да впишеш Меган4о. Аз няма да слагам сега нови снимки. Ползвай предишните.  Нали от понеделник съм на работа и треска ме тресе. Но повече се притеснявам за яслата на малката. Дано всичко е наред!  Praynig
Меган4о, бързо да се оправя дребчо и да сте спокойни и здрави в къщи!   bouquet Hug
Стеф, дано и твоя хубавец оздравява бързо, че да не се разболееш ти накрая! Съчувствам ти, май вече всички деца са такива....  Hug
Приятни почивни дни, момичета!   bouquet

# 9
  • Мнения: 747
 bye
Запис в новата темичка. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 49
Браво, браво Меридит...мерси за хубавата темичка!!!  bouquet
Ей сега метнах малко нови снимки в албумчето Peace  ти си избери кои да сложиш Hug
Меганчо, бързо да се оправяте и да се прибирате!!! Стефинка, вие също да оздравявате!
ЛаМарипоса, с яслите както знаеш се минава през всички вируси в началото, няма как Sad  но дано покрай баткото малката има имунитет за някой от тях Praynig
На всички хубави почивни дни Hug

# 11
  • Мнения: 155
                                                   Привет мацки !

Мери  благодаря за новата тема        !!!

LaMariposa   желая ти успех в работата  Hug   . 

Другата седмица и Преслава тръгва отново на ясла  Sad   и на мен пак ми е гадно.

Меги  , Стефи  желая бързо  възстановяване на децата . 

Ние с Преслава  предната седмица лежахме в болницата .  Голям ужас преживяхме и двете , даже не искам да си спомням.  Три дни с много висока температура беше дребната , гнойна ангина , за която й предписаха антибиотик , от който пък направи алергична реакция   ooooh!    .  Вечерта в бърза помощ и на другия ден ни приеха в болницата. 

Там пък какъв ад и ужас е ........ Въобще не можаха да й включат система ...... Три сестри и една лекарка .........Мен ме накараха  да излизам от стаята , да не гледам   Cry    .  Детето вътре се дере "Мама , Мама "   , аз рева от вън.....   

Вечерта ни изместиха в отделна стая , сами , да не притесняваме другите , защото Преслава през цялото време ревеше .   

Върха на глупостта беше , като ми казаха , че щели да й правят скенер на мозъка , защото постоянно плачела   ooooh!    .    И това естествено с пълна упойка .   Ей побеснях направо   Twisted Evil    .  Те система не могат да й включат , камо ли абокат за пълна упойка , при това без да са и правили тест за поносимост  Shocked    ,  а бяхме там точно за алергична реакция .... 
 Та накрая отказах скенера и ни изписаха .  Ако искате вярвайте , само до като се прибрахме в нас  , детето се успокои .

Извинявайте , че се оплаквам пак , но ми беше преляла чашата буквално.

# 12
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Боже, lina1313, преживяли сте ад! Съжалявам много! Само като те чета се разтрепервам, ужас! Слава Богу, че вече сте добре и сте си у дома!

Стела също преди месец имаше гнойна ангина и знам какъв кошмарен ужас е! Налепите й бяха умопомрачително много и умопомрачително гнойни. Температурата не се повлияваше от нищо! На всичкото отгоре не даваше да й давам никакви лекарства! Не искам да си спомням как я държах в 3 през нощта, за да й вкарам АБ в устата, а тя да го повърне от рев. Абе....да не се повтаря най-добре!
А вас с какъв АБ лекуваха, че ми стана интересно това за алергичната реакция? Ще напишеш ли по-подробно, моля те. Praynig Извинявай, че те връщам към болезнена тема, ама... надявам се, че ще разбереш подбудите ми - не е любопитство, а и като се има предвид, че антибиограми не правят... ooooh!

п.с. А това със скенера е било кулминацията, несъмнено. ooooh!

------

п.с.2. Да се похваля (за разведряване малко) - днес водих Стела на куклен театър. Мнооооооого сме доволни! Не е за изпускане, да ви кажа. Всяка събота има, безплатен вход, няма голяма блъсканица, в удобно време е, не е досадно дълъг... абе, струва си, откъдето и да го погледнеш.
Ние днес гледахме Косе-босе, другата седмица пак сме там. И миналата зима ходихме, но като беше по-малка беше различно. Сега пригласяше на кучето, бау-кайки колкото и глас държи.  Crazy

------

п.с.3.  Crazy Днес съм по послеписите май. hahaha Нещо ме впечатли в албумчето, като го разглеждах, и искам да питам merydit конкретно, за това нейно "пиле в бутилка". В този си вид ли се пече? Така събира ли се във фурната? И какво е различното на този начин на приготвяне?
Много ме впечатли, както обикновено! bowuu

Последна редакция: сб, 11 сеп 2010, 17:50 от ٠•● Dega ●•٠

# 13
  • Мнения: 155
Дега  , личната лекарка ни предписа Аугментин .  Тя Преслава за първи път пие антибиотик , до сега не се е разболявала толкова сериозно.  По цялото й тяло имаше обрив , ужас.  Добре , че вечерта отидохме до Бърза помощ и дежурния лекар каза веднага да спрем антибиотика.

За температурата и при нас беше същото.  Три дни я поддържаше висока и от нищо не се повлияваше.  Бях се побъркала да не направи някой гърч . 

В болницата с триста зора и то на втория ден й сложиха урбазон венозно за самата алергична реакция  Close    .


Ооо това за Кукления театър е страхотна идея  Peace   . Обаче аз май ще поизчакам да порасне още малко Преслава , че сега не мога да я убедя да стои на едно място   Laughing   .

# 14
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мдааааа, явно лекарките ни са едни и същи. Thinking И ние пихме такова.

За стоенето - ще стои, опитай. Стела м.г. беше на 1,7 години,. като я заведох за първи път, а днес имаше две още по-малки, които не гъкнаха.

Общи условия

Активация на акаунт