СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 26 086
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не знаех, че има ясли толкова от рано Crazy Дано се адаптира бързо и и хареса. Иначе работа и да искам скоро няма да помириша Mr. Green С две малки деца никой няма да ме наеме, та ще си висим в къщи поне още 2 години подозирам. Пъл после ще съм дърта за хубава длъжност, та работата с кариерата пропада, но каквото такова.
Тъкмо приспах единия, другия се събуди. Никога няма да успея да си изгладя дрехите Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 414
Моя приятелка си пусна детето на ясла,нямаше още годинка,не искаха много-много,но е приятелка на директорката и я приеха,ма тя взима доста голяма заплата,та бързаше да се връща....
А аз няма за нищо на света да се върна на старата работа,та ще му мисля и аз септември живот и здраве къде и какво ще работя... newsm78
Искам хубава работа с малко часове и много пари hahaha

# 722
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 Навън не е за хора...
Арчита, тая службица съм си я заплюла аз!  hahaha
 Кой ще пуска новата тема? На мен не ми се отдава...Пробвах веднъж, да съм сигурна...Та мисълта ми е да посвием фермана там. Има хора, които даже не познавам...Има и обидени...Та що да не остане само колажа. Ния си се знаем, кои сме.

# 723
  • Мнения: 5 026
Та мисълта ми е да посвием фермана там. Има хора, които даже не познавам...Има и обидени...Та що да не остане само колажа. Ния си се знаем, кои сме.
Цвета нали го посви преди време, имА "що мъ отписахтеее...?"  Whistling

Аз съм майка-откачалка, призната съм от приятелки   Crazy Не мой се разделя с бебето си на такава възраст...то щото не се е наложило , де , че тогава друга песен ще запея...

Агуто, добре писа, че да взема и аз да извадя сокоизтисквачката, да прибера робота (Свил не яде пасирано вече)

# 724
  • Мнения: 414
Кришка,те били 2 свободните места за тая длъжност Joy
Надинке,сетих се беше споменала преди няколко дена че си яхнала метлата....

# 725
  • Мнения: 1 046
Вече не я яхам, после се сърдиха на Цвета, не ща пак да обвиняват други.
Аз съм за - да останат само 15-ината човека, които пишем или само хората, чиито деца висят на колажа...

# 726
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз съм за идеята да си остане сма околажа и да се подменя от време на време. Ама нема да го свърша пак аз, че после пак ще чета фермани на лични
Габи още яде само гладко пасирано Crazy Не ми пречи де, ама да измрънкам

# 727
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Бъзззлиии!  Laughing
 Тамън ще чуем вести от непишещите!
 Арчита, колежке!!!

# 728
  • Мнения: 1 046
От мен ако зависи бих направила първата страница съвсем постна . Родени са ....бебета, първото, което откри сезона се роди на ..., последното, което закри е на дата...Ако някой проявява интерес към майките да пише в темата, а децата ни са на стената на гордостта и толкова........Имате късмет, че не съм правила никога подобно упражнение, иначе отдавна да съм ви осакатила темата  Naughty

# 729
  • Мнения: 5 026
От мен ако зависи бих направила първата страница съвсем постна . Родени са ....бебета, първото, което откри сезона се роди на ..., последното, което закри е на дата...Ако някой проявява интерес към майките да пише в темата, а децата ни са на стената на гордостта и толкова........Имате късмет, че не съм правила никога подобно упражнение, иначе отдавна да съм ви осакатила темата  Naughty
Че винаги има 1 път, действай  Peace има си бутонче нова тема..дъра-бъра и оп...ади, почвай я  Peace

# 730
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Давай,  Надина, с тебе сме !!!
 Братчеда ще се казва Любомир. Е, аз бях за Митко, но и Любчо е сладко!

# 731
  • Мнения: 1 046
Любомир, по-готино е (не за друго, но ще имаме заедно имен ден  smile3533 (това, че каза, че ти липсват големите жълти човечета))

За темата, за 5 години у форума, нема сега да се излагаме  Crazy

# 732
  • Мнения: 5 026
За темата, за 5 години у форума, нема сега да се излагаме  Crazy
Срамежливка такава  Flutter

Айдее, мятайте сее  Wink  После ще пресявам....

Общи условия

Активация на акаунт