Весела седмичка 7-13.11

  • 2 310
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Аууууууу, много спите днес, даже Хера я няма Laughing На мен се пада честта zа пръв път да пусна седмичната темичка.
Пожелавам ви успеШна, емоционална и мноого весела ноемврийска седмичка   Grinning

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аууууууу, много спите днес, даже Хера я няма Laughing На мен се пада честта zа пръв път да пусна седмичната темичка.
Пожелавам ви успеШна, емоционална и мноого весела ноемврийска седмичка   Grinning
Хера е тук...и внимавайте щото ви гледа Mr. Green Ами реших малко да оставя някой друг да я пусне.
Хайде да ни е на късмет тази седмица момичета. Стискам палци на всички и нека коледния дъжд от бебета продължи Hug Направете лавина от бебета...пожелавам ви го от все сърце и дано пометете и мен с лавината Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 951
Хера, аz сега видях, че В съседния форум ти си я пуснала темичката, дано това да zначи че окончателно се преместваШ там  Praynig, а zаЩо не и при мамите  Wink

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хера, аz сега видях, че В съседния форум ти си я пуснала темичката, дано това да zначи че окончателно се преместваШ там  Praynig, а zаЩо не и при мамите  Wink
Как бе...аз съм си тука Mr. Green Но пиша и в двата форума. Иначе благодаря за пожеланията да ви се връщата стократно Hug А това от кой форум си за мен няма значение..важното е за мен, че са обединени от една идея - бебче Blush

# 4
  • Мнения: 1 029
И аз желая успешна седмичка на всички и повече хубави новинки!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен, момичета! И аз ви желая щастлива и плодотворна седмица Grinning Аз след 6 дни си чакам цикъла, гони ме вълчи глад eat и съм болна yu5 На вас желая преди всичко да сте здравички! И да ме радвате с добри новини Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
Пак се разписвам, за да кача темичката малко по-нагоре ще ме извините Иначе нищо ново при мен, освен, че бърша сополивия си нос, кашлям и прескачам от форум на форум. Някой да е пропуснал да се похвали с нещо?

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, мили момичета.Успех на всички през новата седмица.Мен днес ме боцнаха и сега ще чакам за резултати.Дано вече са влезли в норма проклетите хормони.Lea, оздравявай по-бързо, пък и не се знае лелката може да те пропусне този път(дано, дано) Wink

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Добре, че Хера ме поправи, като блея още така ще да е.
Весела седмица и приятни емоции.
На болните- топли чайчета и много кърпички и къш на болестите.
Пета, успех с хормоните

Последна редакция: пн, 07 ное 2005, 13:04 от Ва

# 9
  • София
  • Мнения: 4 272
Пета, успех и от мен!
Точно този месец при мен нищо няма да е станало.  Въобще не ме болят гърдите.
Предпочитам да стискам палци за тези, за които има надежда този месец. То при мен е ясно, че след година и половина неуспешни опити, пак трябва да започвам с изследванията. Явно имам  сериозен проблем.

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Леа, може би наистина има проблем, но докато не отидеш на лекар няма да разбереш дали е сериозен, искам да кажа, че може да се окаже някое лесно разрешимо малко проблемче

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Леа, може би наистина има проблем, но докато не отидеш на лекар няма да разбереш дали е сериозен, искам да кажа, че може да се окаже някое лесно разрешимо малко проблемче
Дано, Ва! Да е отстраним проблема, пък малък, голям - Божа работа. Досега заради разходите по ремонта отлагах ходенето на лекар, но вече приключихме и като ми мине лелката, ще бързам да правя всякакви видове изследвания. И по-честичко ще пиша тук, за да докладвам какво става.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Лека и весела седмичка и от мен момичета Grinning
Цяла седмица се борих с една пуста ангина, но сега май вече съм добре Grinning
Да се похваля Grinning - миналата седмичка ходих на фоликуметрия - имах ову на 12 - 13-ти ден. И действахме точно когато трябва Embarassed. Дофторът спомена, че другия месец можем да пробваме с инсеминация. Не ми е правена снимка за проходимост. Да настоявам да ми я направят преди това, нали newsm78.

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Хей Лекси, страхотно за овуто, ама хайде да няма нужда от инсеминация Wink
Да, посискай си снимка, защото предполагам ще те стимулират

# 14
  • Мнения: 1 029
Успех и тук,Лекси! Hug
Лея,дано е нещо мъничко! Hug
Аз утре съм на хормони,урина и ПКК,мъжлето на микробиология и антиограма.Да видим откъде са тези бактерии.И да започваме да ги лекуваме и двамата.
По-следващата седмица мисля да отидем и при д-р Конова.Искам да направим и генетични и имунологични изследвания. 
Още веднъж желая успешна седмичка на всички ви!  bouquet

# 15
  • Мнения: 1 320
Дойде ми, дойде ми...леле, толкова се радвам! /кой ли би помислил, че мога да напиша такова нещо! Simple Smile/. Това ми е първият цикъл след лапароскопията, в други ден съм на доктор да начертаем новите планове иииии...дай боже за последно да се радвам, че виждам Червената армия Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 010
Здравейте и от мен.
Аз съм dendy, промених си ника, защото мисля, че този по-вече ми приляга! bowuu . Вярвам, че победата е близо!!!
Пожелавам на Всички Ви само хубави новини и приятни емоции, на чакащите и тръпнещите в тоалетната  EFP, а после  newsm44 и  newsm68 и  Wine Glass
Скорошно оздравяване на болните, по-вече яснота в проблема или липсата му при други.
Момиче, споделяме радостта ти, дано това да е последната ти радост от този вид, а следващият месец да бъде от  fertilization
danidan   и мен утре ще ме боцкат, ще си правя кръвна картина, кръвна захар ще изследвам, щото много ми се вие все свят и пр. Взех си днес и направление за ендокринолог.
И за накрая да питам пак нещо  Mr. Green - ми нали пия противозачатъчни / пак да поясня / та вече 11 ден и  не мерех тоз месец БТ, но в4ера и днес от4етох и то твърде висока - 37.20 - та от какво може да е това?  Crazy
Благодаря Ви за отговора  Mr. Green

Айде мацарунки  hahaha

# 17
  • Мнения: 1 951
Peta, danidan и dendy и аz стискам палци zа хормоните (съответно иzследванията), дано всичко е ОК.
lea, на теб бърzо оzдравяване и оЩе другия месец всичко да се иzясни.
Лекси, браво zа овулацията и ха дано да не се налага инсеминация.
Момиче, ха дано ти е последната подобна радост zа следваЩите 9 месеца  Laughing

# 18
  • Мнения: 856
Момичета, пожелавам ви успешна седмица, много добри резултати и двойни чертички Hug
Можете ли да ми кажете, дали мога да си купя Dostinex без рецепта в България? На мен ми го изписахя вчера тук, но под различно име и по доста по-различна схема, от тази която съм чела във форума. Аз реших, че пак е някое местно лекарство с ужасни станични дейтвия и дори мислех да не го пия. Чак като се прибрах и потърсих инфо в Интернет установих, че са ми изписали Dostinex. Обаче имам само за един цикъл, а не ми се тръгва веднага по лекари като се прибера в България. Мога да проверя тукашния ми лекар дали няма да ми изпише за още 2 цикъла, но предпочитам да си спестя раходката до клиниката, ако мога да си го купя у нас без рецепта.

# 19
  • Мнения: 1 320
Мър, няма никакъв проблем да си купиш Достинекса без рецепта. Цената му е 15 лв за едно хапче, обаче милият /той ми ги купува/ ги е намерил и по 10 лв. съвсем случайно в някаква аптека на Графа. В софия това. Ще го питам къде точно и ще пиша пак.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А за какво пиете Достинекс момичета?

# 21
  • Мнения: 856
Мър, няма никакъв проблем да си купиш Достинекса без рецепта. Цената му е 15 лв за едно хапче, обаче милият /той ми ги купува/ ги е намерил и по 10 лв. съвсем случайно в някаква аптека на Графа. В софия това. Ще го питам къде точно и ще пиша пак.
Благодаря ти за инфото. Малко е скъпичко това лекарство, така че ако ми кажаш коя е аптеката на Графа, ще съм ти благодарна. На мен тук ми излиза по около 3-4 лв. за хапче, защото касата поема част от стойността му. Май все пак е добре да попитам доктора си дали не може да ми го изпише за няколко цикъла (въпреки че вече се сбогувахме).
Хера, за завишен пролактин.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хера, за завишен пролактин.
Благодаря за светването Мър Blush Аз като не съм в тази област лекуваща се, та ми стана интересно де. Успех и на теб и на Момиче  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 320
Мър, аптеката е на кръстовището на Графа и Шишман-на тротоара срещу църквата. Това е една малка аптечка, чиято витрина е заета преди всичко от козметични продукти. До нея има малко магазинче за разни тенджерки и тем подобни джунжурии. Диагонално е магазин за обувки. Ще я намериш. Simple Smile
Скъпичко е лекарството, да. Аз си го купувам все по две таблетки-така по-трудно му усещам цената в момента Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 716
Има две аптеки на Графа, между Славейков и пл. Гарибалди.
По-евтини в София аз не знам.
Провери и в двете.
Аз сега отивам натам, таке че ще проверя и ще пиша.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен Grinning Аз вече преборвам вируса. чувствително по-добре съм от вчера.
Момиче, и аз от все сърце ти желая, с план или без план, другия месец да не дочакаш лелката!
Лекси, поздравления за овулацията! Хайде и ти да ни зарадваш!
Днес съм в приповдигнато настроение, защото не се чувствам парцал като вчера. На всички желая да сте много здрави, да се пазите от гадните вируси и да се хвалите с добри новини  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 612
Здравейте момичета!
Не пиша много, но редовно Ви чета!
Хайде успех на всички и много хубави емоции!
За протокола:
Вчера си пуснах изследване на влагалищен секрет за посявка да видим има ли нещо. Много се надявам всичко да е наред з-о в края на месеца почваме вече стимулацията.
Много Ви обичам всички!

# 27
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, момичета. newsm45 Резултатите от изследванията ми никак не са добре.Тестостерона и DHEA-S пак са достааааа над горната граница. smile3511.Ендокриноложката ми изписа Dehydrocortison-някой пил ли е такова, а също и ми каза да продължавам с Метформина и Парлодела.И така пак три месеца newsm45.Каза ми че въобще няма смисъл да започвам с ин витрото, защото с тези високи стойности на тестостерона е обречено на неуспех.Според вас така ли е ?Кака мислите вие? Моля ви погледнете ми и графиката и ми кажете имам ли овулация, защото според мен има, ама с тези високи нива на тестостерона май не би трябвало да има.Объркана съм и отчаяна.Единственото хубаво нещо за момента е че поне пролактина ми е влязъл в норма.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Peta, на мен графиката ти ми изглежда двуфазна. Дамо скоро се оправи тестостерона

# 29
  • Мнения: 856
Lilia, стискам палци за добри резултати, успешна стимулацията и най-хубавия коледен подарък !
Пета, графиката ти е хубава, имаш си ову. Не се отчайвай и не се ядосвай, нали знаеш че не е добре за пролактина. За съжаление не мога да ти помогна с информация, за лекарството, което са ти изписали, но искарено се надявам да регулира хормоните ти.

# 30
Момичета, искам да ви питам - знае ли някой какъв е максималения срок за пиене на Достинекса?
Аз го пия вече 7 месеца, наистина ми регулира Пролактина, даже успях и да забременея миналия месец, но го загубих в 5 г.с.  Cry

Интересното беше, че като разбрах, че съм бременна спрях да пия Достинекса, питах ендокринолога и Владимиров, двамата казаха да го спра веднага.

После ходих при Генов и той ми се скара, че не можело така и че е много опасно да не пия нищо за Пролактина.

Тъй като не е доказано още дали Достинекса не вреди на плода, той ми предписа да го заменя с Парлодел и да го пия до 7я месец.
Същото нещо и за метформина/сиофора и него пия заради инсулиноватат резистентност.

И така след прегледа пих Парлодел и на следващата сутрин прокървих и след 1 ден плодният сак падна.  Sad

Не мога да престана да се обвинявам, че нещо сбърках с тези хапчета и това провокирах загубата на бебто. А го чаках цели 2 години.

Сега се чудя колко време да го пия този Достинекс и ако стане пак какво да правя, за да е успешна бременноста   Rolling Eyes
 
Позитивната страна на цялата история е, че Сиофора и Достинекса помагат наистина за предизвикаване на овулациятаSimple Smile
 

# 31
  • Мнения: 133
Здравейте момичета!!!!
Много съм щастлива-СТАНАХ ВУЙНА на прекрасно момиченце,което тежи 3,500 и е дълго 52см.
Невероятна е!
Успех на всички и дано господ да даде на всички ни такава радост!!!

# 32
  • Мнения: 856
Момичета, искам да ви питам - знае ли някой какъв е максималения срок за пиене на Достинекса?
Аз го пия вече 7 месеца, наистина ми регулира Пролактина, даже успях и да забременея миналия месец, но го загубих в 5 г.с.  Cry
Елви, вчера четох разни статии за Достинекс и попаднах на интересна инфомация. В една от тях пишеше, че Достинекса трябва да се спре след като в продължение на 6 месеца нивото на пролактина е в референтните граници. Четох още че при плануване на бременност, трябва д се преустанови употребата на лекарството. Ако Достинекс се пие за стимуриране на овулацията, след установяването на такава, също трябва да се пракрати вземането на лекарството. Истината е че това лекарство е относително ново и все още не са известни всичките му действия и станични ефекти.
На мен лично ми го изписаха само за първата фаза на цикъла, на 1ви и 8 ми ден от цикъла. След това не трябва да го пия. Ако ми дойде М, пак по същата схема, но не трябва да го вземам след овуто.
Ето ти една статия http://www.biopsychiatry.com/cabergoline.htm
Не знам доколко съм ти била полезна. Все пак лекаря ти трябва да прецени дали да го спреш и с какво можеш да ги замениш.
Пожелавам ти успешна бременност следващия път  Hug

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 00:50 от Mur

# 33
Mur, много мерси за статията и за хубавите пожелания   bouquet

Всичко е много сложно с тези хормони, а и е много трудно с лекарите - всеки казва различно - да се чудиш на кой да вярваш.  newsm78

Силно се надявам скоро да открия добър ендокринолог, който да каже какво, колко и до кога да пия.  #Crazy

# 34
  • Мнения: 1 320
Eлви и Мър,
В листовката на достинекса наистина пише, че трябва да се спре един месец преди планувано бебеправене. Аз говорих с моя доктор до кога да го пия и той каза да го спра при първия положителен тест. Потвърди, че това наистина е ново лекарство и няма правени изследвания как се отразява на бременността, за разлика от парлодела. И аз сега продължавам да си го пия, въпреки че вече пролактина ми е в норма, поне беше при последните изследвания.

# 35
Значи Достинекс се пие до забременяване и после какво?

Трябва ли да се пие Парлодел? Защото пролактина много се покачва по време на бременността...

Аз вече се опарих и косата ми настръхва при мисълта за тази дилема  Sick

# 36
  • Мнения: 856
Елви, много ми се иска да мога да ти отговоря на въпроса, но за съжеление наистина не знам какво се прави при забременяване. Аз започвам да пия Достинекс от този месец и нямам никакъв опит. Защо не попиташ в мамешкия форум. Там сигурно има момичета, които са минали по този път и могат да споделят техния опит. Ако попадна на инфо по въпроса, ще ти пиша.

# 37
  • Мнения: 1 320
елви, не зная. като му дойде времето ще питам. по принцип по време на бременността наистина скача пролактина, но това е в реда на нещата, този хормон е свързан с кърамата. ама сега не се сещам точно каква беше връзката. парлодела не пречел на бременността, но аз избрах достинекса, защото четох, че има по-малко и почти никакви странични ефекти. и да, чувствам се идеално-няма гадене, няма виене на свят. като забременея ще го мисля-доктора ще каже какво да правя.
 

# 38
  • Мнения: 1 419
Честито на щастливата вуйна !   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 951
Пета, браво zа пролактина, дано и другите неЩА скоро ги вкараШ в норма.

Сабрина, честита племенничка, да ти е жива и zдрава и много да я глеzиШ Grinning

Елви, и аz като Момиче пиех Достинекс и дори след като ми влеzе в норма пролактина продължих да го пия, само ми намалиха доzата. Но какво става при евентуална бременност и аz не мога да кажа.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 959
Елви, Достинекса се пие до установяване на бременност.
На мен лекарят ми беше казал, че е по -ново лекарство и няма достатъчно изследвания за влиянието му през бременността, затова се спира.
Аз лично познавам едно момиче, вече е мама, която постъпи точно така - спря лекарството, като установиха бременност, и нямаше проблеми.

# 41
  • Мнения: 1 029
Сабрина,честита племеничка!Живи и здрави и да порасне голяма!
 newsm18 Tada  animal085 smile3535 newsm57 kyllmg
Пета,хайде вече всичко да е в ред по-скоро,отколкото очакваш! Hug
Успешна оставаща седмичка на всички! thumbsup

# 42
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ви за подкрепата момичета newsm51.Успех и късмет и на всички вас и дано ви се случват само хубави неща EFP

# 43
  • Мнения: 147
Здравейте момичета
Много отдавна не съм писъла във форума.Но аз съм тук и това едвали е новина.
Много от момичетата ще се сетят като ми видят ника.На кратко за мен: Продължавам борбата за така желаното бебче.В сряда направих четвърта инсеминация , както се досещате след две седмици ще стане ясно какъв е резултата.Не се надявам на чудеса.Варианта е инвитро догодина.
Пожелавам ви много приятни почивни дни.
Поздрави

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Хей Доби Grinning
радвам се да те видя. Навествай ни по-често, дано следаващото включване е с добра новина!

# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Успех Доби Grinning мен ме чака първа инсеминация другия месец, ако не стане някое чудо.
Излязоха ми резултатите - и прогестеронът ми е в норма. Всичко уж наред, а...

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лекси, дано да не се стигне, просто питанка едно момиче така пишеше в дир-а, всичко ок , а не става и не става и се оказа, че имат проблеми с антиспермални антитела.
Дано всичко да е ок

# 47
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момичета, утре съм на изследвания при доц.Конова-пожелайте ми късмет.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Успех Пета, аз ще ходя може би след 2 седмици тама, след като излязат и генетичните изследвания

# 49
  • Мнения: 1 951
Успех, Пета,

Доби, и на тебе стискам палци. Ние с теб сме явно сродни дуШи, и аz декември или януари Ще правя четвърта инсеминация и ако е неуспеШна - догодина инвитро.

# 50
  • Мнения: 1 029
Успех,Пета,успех и на Доби,Марински,Лекси и Ва!И на всички,които не изредих стискам палци! Hug
И аз ще ходя след две седмици за изследвания,при Конова.Хайде дано се случат чудеса,по Коледа! Hug 

# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, ...... проблеми с антиспермални антитела.
Ва, за да се установи това, морфологията при мъжа ми ли трябва да се изследва или нещо при мен newsm78. И хламидия не сме изслеидвали. Дали трябва и как става?
Данидан, присъединявам се към Коледните пожелания Wink
Пета, стискам ти палци всичко да е на ред Praynig

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И хламидия не сме изслеидвали. Дали трябва и как става?..
Трябва да си изследвате хламидиите и на теб и на мъжкия фактор. С търсачката или в библиотека има теми...не ми се търси сега Blush Успех Лески и Ва и на всички момичета Hug

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лекси, задължително тествайте за хламидия.
Ето нещо за антиспермалните, като предварително искам да кажа, да не се шашкаш, не исках да те плаша, защото предполагам това не е проблем, но вече знам, че нещата едно по едно трябва да се отхвърлят
та ето линка->http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=128

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Извинявай Ва...ама за тези тестове ли става въпрос
Имунологични тестове:
1. MAR (норма отрицателен)
2. Immunobead (норма отрицателен)

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Не сме правили Херка такива и не ги знам как се изписват точно

# 58
  • София
  • Мнения: 7 242
Ва, не ме шашкаш, а много ми помагаш   bouquet Още повече, че и двете са преодолими. Търся причина - специално за хламидия ще си направя изследвания на своя глава в Цибалаб.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не сме правили Херка такива и не ги знам как се изписват точно
Аз вече взех да забравям Embarassed На нашите спермограми май са правени такива работи ама от де да помня...уф трябва да проверя.
Мерсаж все пак Ва Hug

# 60
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лекси и аз така си ги изследвах, защото тогава се лутах от лекар на лекар и никой не ми каза да ги направя, но а зпрочетох колко серизони могат да са нещата и ги направих.
Като съм тръгнала да пиша да се похваля: миналата седмица ходихме до Плевен за едни антитела и генетични изследвания и доц. Конова ми каза да си направя ехография на щитовидна жлеза, за да можем явно да разберем защо са ми едните антитела положителни. Резултат е, че според доктора имам прекрасна щитовидна жлеза- отдъхнах си.
А днес трябваше да се обадя до Плевен да попитам за генетичните изследвания дали материала се развива- ами развива се и след около 2 седмици ще имам резултат и от тях.
Ми отчетох се и аз bowuu bowuu

# 61
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Херичка, предполагам са ви правени, защото хвърляйки бегло око на материала пишеше за варикоцеле и такива разни изменения

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
. Резултат е, че според доктора имам прекрасна щитовидна жлеза- отдъхнах си.
Heart Eyes Heart Eyes Бравос Ва..само така и айде, че си чакам дъжда Crossing Arms Hug
И аз мисля, че Мели ги пуска...ама пусто ЕГН..ко ще правя незнам...остаряваме бавно и славно Mr. Green А те питах за тях защото и аз го прачетох и видях, че пише варикоцеле..пък на мен нали тва ми е темата та рекох да те запитам.

# 63
  • Мнения: 7 716
Ами положителен резултат. Почвайте лечение, че става бавно.

# 64
  • Мнения: 1 951
Имам едно въпросче, ама не ми се смейте ако е глупаво...  Embarassed
Ако предния месец цикъла иzкуствено се удължил с лекарства (утрогестан), вероятно ли е тоzи месец овулацията да е по рано от обикновенно? Или всичко е много относително и не могат да се правят такива zаклиучения?

Ва, браво zа добрите новини.
Данидан, не мога да помогна с информация, но дано бърzо ги иzлекувате теzи бактерии.

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 18:36 от Marinski

# 65
  • Мнения: 7 716
Данидан, това са бактерии и се лекуват. Просто ще се наложи да пропуснете един цикъл. Колкото по-рано започнеш - по-добре.

Марински, овулацията би трябвало да ти е по обичайното време.

# 66
Момичета пожелавм на всички Вас хубави и изпълнени с незабравими преживавания почивни дни Hug. Аз, следващата седмица няма да се появявам защото си взех отпуск да мина поредицата от изследвания и да поработим малко и за бебенце. Ще се опитам малко да отпусна душичка със сауничка, йога и лек спорт  Wink, да попроменя спалното помещение- свещи, възглавници, органза( ... да засиля интимната атмосвера Party) Абе малко RELAX, че то кой бебок  baby_neutral hahahaще иска да се появи при такива родители  Grinning. Е хаиде и искам като се върна вече да имаме хубави вести в клубчето Hug. В никакъв случай недейте да позволявате мъката, тъгата да ви налегнат  Naughty, място за отчаяни няма. Доскоро и успех на всички.   bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 029
Благодаря ви,лек ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт