Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 851 094
  • 2 312
  •   2
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 357
Комбинацията от 5 и 7 е чудесна. А разтворени във вода е вариант, при който детето ви не би искало да ги приема като бонбони. В момента една позната майка ги дава на дъщеря си също тийнеджърка и е доволна от резултата.

# 1 411
  • Мнения: 31 669
Аз преди време използвах за отслабване комбинацията и за месец смъкнах 4 кг, но поради това, че не са много евтини ги спрях. Има значение как се пият, трябва да се спазва инструкцията. Да се смучат, да не се пие кафе преди и след приемането, ментови лукчета или чай, и тн.

# 1 412
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Elora Danan, може ли да споделиш точната комбинация?

# 1 413
  • Мнения: 31 669
Ами отдавна беше и мога и да ги бъркам. Мисля, че са 10,9 и 5

# 1 414
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
По колко, колко пъти?

# 1 415
  • Мнения: 31 669
Ами не помня много добре. Може би по пет хапчета от всяко. Май беше сутрин от едното пет, обед от второто, вечер от третото. Смучат се. Някъде в нета има инструкция.

# 1 416
  • Варна
  • Мнения: 669
Ще я потърсим, благодаря!  Peace

# 1 417
  • Варна
  • Мнения: 170
Elora Danan, може ли да споделиш точната комбинация?
Не съм Елора, но ето:)
сол №10 - Сутрин
сол №5  Обяд
сол №9  Вечер
Разтворете по 5 таблетки в гореща вода до пълното им разтваряне. Така полученият разтвор се изпива, докато все още е топъл на бавни глътки.
 
Друг начин на прием е директното им разтваряне в устата. Те се приемат без да се пипат много с ръце, под езика и се изчаква пълното им разтваряне в устата.
 Hug

# 1 418
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Много благодарим! Изчислих, че така "терапията" за отслабване излиза около 50 лв. на месец. Не е малко, но нямам представа другите средства за отслабване по аптеките на какви цени са и предполагам, че струват доста повече (примерно Витаслим и т.н.).

Между другото да споделя, че в аптеки Ремедиум в София засега съм открила най-ниските цени на солите - 8,15 лв. за малката опаковка, спрямо 8,33 лв. в Марешки.

# 1 419
  • Варна
  • Мнения: 170
Много благодарим! Изчислих, че така "терапията" за отслабване излиза около 50 лв. на месец. Не е малко, но нямам представа другите средства за отслабване по аптеките на какви цени са и предполагам, че струват доста повече (примерно Витаслим и т.н.).

Между другото да споделя, че в аптеки Ремедиум в София засега съм открила най-ниските цени на солите - 8,15 лв. за малката опаковка, спрямо 8,33 лв. в Марешки.
А в Германия са 10 пъти по-евтини  Flutter Ако искаш пиши ми на лични

# 1 420
  • Мнения: 2 431
Може да се поровите няколко страници назад в темата, пуснала съм линк за поръчка от Германия, действително са много по-евтини.
А тук в БГ във верига аптеки Subra мисля, че са по-евтини и от Ремедиум - 200 бр. са към 15 лева.

# 1 421
  • Мнения: 350
Аз купувам ШС от аптеки Гален на цена 8 лв за 80 бр в опаковка.

# 1 422
  • Мнения: 4 370
Взех ШС номер 10 срещу нощно напикаване при дете. Мога ли да я давам самостоятелно или трябва да е в комбинация с други соли, за да има резултат?

# 1 423
  • Мнения: 2 732
Някой знае ли какво е това D6 или D12 и т.н което го пише по шишенцата ?
Има ли някаква комбинация за запек при детенце ?

# 1 424
  • Мнения: 2 431
Някой знае ли какво е това D6 или D12 и т.н което го пише по шишенцата ?
Има ли някаква комбинация за запек при детенце ?

D6 и D12 са тип разреждане - някои соли са с едно, а другите са с другото разреждане в зависимост от това какво е съдържанието на съответната сол в човешкия организъм.

Общи условия

Активация на акаунт