Къде в Пловдив???-17

  • 54 675
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 216
някой знае ли къде в пловдив боядисват дрехи-искам да си боядисам зимното палто,което е бяло да го направя черно Simple Smileи да спомена само че не е кожено,а вълнено-ще съм Ви благодарна много за отговора Hug

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 11:22 от KLUM

# 736
  • Мнения: 216
Момичета, откъде мога да си купя хубав сак за спорт - за спортен екип и един чифт маратонки - т.е да не е от огромните. Струва ли си да проверя в аутлета, който е към Коматево или ... ?!
писали сме по едно и също време Laughing-провери там имаше много хубави спорти сакове,а за маратонките можеш да видиш и в аутлета на Ленинград-Адидаса

# 737
  • Мнения: 19
Здравейте! Да попитам,знаете ли колко струва проявяването на снимки(стандартните 9/13)? Не съм вадила скоро и нямам представа за цената.Предварително благодаря!  bouquet
Аз вчера получих моите от Фотобокса и съм много доволна от качеството и цената-109 снимки размер 10/15+календар колаж стенен +доставката 28 лева.Съжалявам,че толкова късно разбрах за сайта.Има и тема,ако ти се занимава прелисти я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532446.0

# 738
  • Мнения: 19
Момичета, откъде мога да си купя хубав сак за спорт - за спортен екип и един чифт маратонки - т.е да не е от огромните. Струва ли си да проверя в аутлета, който е към Коматево или ... ?!
писали сме по едно и също време Laughing-провери там имаше много хубави спорти сакове,а за маратонките можеш да видиш и в аутлета на Ленинград-Адидаса
Има ново зареждане в аутлета на АДИДАС на Ленинград-имаше и сакове

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Момичета, някой знае ли къде мога да мамеря официална рокля под наем в града?

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Време е за НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт