Тегобите на една домакинА или най-честите признаци на изтрещяване - 2

  • 79 349
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
не знам откъде са ги взели тези статистики, ама на мен ми остават 30 минути свободни само ако се събудя към5.30 Tired   Да не говорим снощи как щях да оставя детето да спи без памперс през нощта

# 676
  • Мнения: 70
На работа упорито продължавам да се опитвам да набирам тел. номера от елката. Редовно като съм в стаята на някоя колежка на излизане чукам по вратата ....и чакам някой да ми отговори "Влез" Mr. Green
Тва с колите явно е често явление. Веднъж мъжо ме чака на спирката и за малко мястото ми да изстине..качила се една женица и чака да я вози  Grinning

Ох , имай милост, моля те Joy

# 677
  • Мнения: 2 553
Ох и аз в кюпа  hahaha Редовният ми номер напоследък е да решавам да сипя вода от чешмата в кафето, което съм наляла току що от каната на кафемашината или да сложа празна чаша в микровълновата (още не ми се е случвало да я пускам). Последното беше, че се опитах да налея оцет вместо олио в тигана  Embarassed ooooh!

Оцет в тигана е направо супер пред моя опит да налея веро  Whistling

# 678
  • Мнения: 27
Майка ми преди години беше сложила захар в салатата и упорито твърдеше, че е сол и просто доматите били "сладки" . Е после стопли какво е направила, но ние останахме гладни, а тя си я хапна сладичка! От тогава мноооооого внимавам, да не би да се предава "по наследство"

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 644
Аз съм гарнирала доматите със сода. На вилата имаше 2 торбички едната сол, другата сода. Познайте как ми се зарадваха моите сладури като си замезиха с ракийката  hahaha

# 680
  • Мнения: 3 736
О, аз съм солила мусака със сода. Така ме беше яд после, толкова красива се беше получила, а пък неядивна.  ooooh!

# 681
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз съм солила със захар една кавърма, после я и посолих ама без ефект  Blush На мъжо казах че са сладки зеленчуците вътре, най-странното е че ми се върза  Joy

# 682
  • Мнения: 190
Ем да си призная  и аз   Crazy
Миналата седмица на  вилата  правих  крем  за малкия   , а там  захарта и  солта са сложени  във едни  буркани .И  вместо  захар  съм сложила  сол  TiredЕм бяха  дошли  наши приятели   и  през  целия ни предстой не спряха  да  ми се подиграват  Crazy , 4е  крема   е много  вкусен Crossing Arms   

# 683
  • Мнения: 22 867
..........Ем бяха  дошли  наши приятели   и  през  целия ни предстой не спряха  да  ми се подиграват  Crazy , 4е  крема   е много  вкусен Crossing Arms   



Една подобна случка, малко от преди години, но ме сетихте за нея с подслаждането и посоляването на каквото не трябва. Щяхме да ходим на гости на кръстниците, някакъв повод имаше, и свекърва ми направи кекс за подарък, който стана невероятен - голям, бухнал, красив. Наръси го целия с пудра захар, стана бял като снежинка, сложихме го на красив поднос и се понесохме. У кръстниците всички "ах и ох", хвалят кекса, златните ръце на свекървата и т.н. Ние естествено и предаваме похвалите, тя доволна и щастлива......И след време кръстницата ми разказва, как решила да подари кекса на своя гинеколог, имаше големи проблеми покрай задържането на децата, занесла го и тя много доволна, че е подарила нещо хубаво и домашно на доктора. Докато един ден той я питал кой е правил кекса, тя, малко смутено си признала, и тогава докторът и казал, че кексът целият е бил набухан със сол! Shocked Казвам го аз на свекърва ми, (ако е сега, не бих казала, но тогава толкоз ми бил акълът), тя изпулва очи, мълчи известно време, зачервява се цялата и като хуква в другата стая при свекъра........е, такъв скандал му спретна, че той бил крив, щото не гледал къде слага кутиите със сол и захар, та ето какво било станало, тя се изложила..........с една дума свекърът, горкия, го отнесе. А той толкова беше изумен, че дори дума не можа да обели. Така че не винаги завършват подобни случки с леки подигравки, може и по-лошо да е! Laughing

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 082
 Joy Joy
Сега се сетих, за едно кафе, което направих на баща ми още като девойка. Той по принцип, предпочита кафето да е слaдичко и аз щедро го почерпих с две лъжички "захар". Mr. Green Оказа се, че горчи от сол.
labrex, опасна ти е била свекито. hahaha

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 15:49 от antonia

# 685
  • Мнения: 22 867
Joy Joy
........Той по принцип, предпочита кафето да е следичко и аз щедро го почерпих с две лъжички "захар". Mr. Green Оказа се, че горчи от сол.
labrex, опасна ти е била свекито. hahaha

antonia, позна! Joy И, като гледам, добре солите, ама аз пък пих, т.е. не успях, половинката беше пръв, та кафе с лимонтозу, също добре "подсладено" с повечко. На почивка на морето, подредихме багажа и дечурлигата и решихме по едно кафенце да пийнем. Мъкнем си нес-кафето и уж захар съм взела в едно бурканче, ама то се оказа лимонтозу, нали такова зърнесто, та .........И ММ прави кафето, аз очаквам с нетърпение да пийна, той пръв вдига чашката и очите ще му изскочат, мълчи, стоя с отворена уста и най-после каза, че по-голяма гадост няма! Sick hahaha После все се майтапехме кой кого почерпил с кафе с лимонтозу! Grinning

# 686
  • Мнения: 0
Хахаха, много ме разсмивате!  Laughing
Аз имам проблеми с изсипването на водата от нещо сготвено в мивката- понеже няма как да държа гевгир с другата ръка. Та веднъж изсипвах водата от спагетите които бях направила, а тогавашния ми приятел беше умрял от глад. Разбира се всичко се изсипа в мивката, която беше момчешка=не особено чиста. Погледнах го, той нищо не беше разбрал а само каза- супер, готови са вече, с най-влажния поглед на света. Аз просто ги събрах обратно и му ги сипах. Аз не ядох:)
А на сегашния ми приятел правих спаначено пюре и трябваше да изсипя малко вода от тенджерата. Тя е с капак с малка дупчица и като изсипвам от нея, много се смея защото сеедно "пикае" И така взимам тенджерата ( а това е трети опит за пюре, преди да се науча) и ще изспивам водата. Казвам му- виж, сеедно е момченце и пишка! И той поглежда и в следващия момент капака се е изместил  и третия опит се пльокна в мивката...Това вече не го събрах Simple Smile Защото сегашния ми приятел много си го обичам ( и защото видя)

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 13:27 от Didkatadidka

# 687
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
А, ти май си от партията на бившият ми приятел, много обичаше да ми прави номерца. Чувала съм, че ако се разхълцаш, се взима лъжица пълна със захар и оцет, този същият приятел реши да ми го приложи, да види дали действа. Хълцам си аз, взимам с благодарност в погледа пълната лъжица от грижовните му ръце, и на екс, с отривист замах я налапвам. И щях да умра-пълна със сол и оцет, а беше късно за връщане.Simple Smile Излишно е да казвам, че забравих да хълцам и дълго време след това ако ми се случеше, само като се сетех и забравях да хълцам.
Не си мислете, че му се размина- една седмица след това осъмна с лакирани нокти на краката, и се досещате, че чак на работа, като го похвалили колегите за маникюра, се усетил. Е, ако беше зима, нямаше да има този ефект, но лятото, по джапанки...  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 172
Не си мислете, че му се размина- една седмица след това осъмна с лакирани нокти на краката, и се досещате, че чак на работа, като го похвалили колегите за маникюра, се усетил. Е, ако беше зима, нямаше да има този ефект, но лятото, по джапанки...  Mr. Green
Ето това е супер яко  Joy Обещавам да го изплагиатствам и да го приложа лятото...супер идейно е!   bouquet Joy

# 689
  • Мнения: 114
Не си мислете, че му се размина- една седмица след това осъмна с лакирани нокти на краката, и се досещате, че чак на работа, като го похвалили колегите за маникюра, се усетил. Е, ако беше зима, нямаше да има този ефект, но лятото, по джапанки...  Mr. Green

Много яко! Давай още отмъщения ... разревах се от смях!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт