Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 318
  • 641
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Веднага ще се възползвам от тази оферта за Кларинс! Simple Smile

# 616
# 617
# 618
# 619
# 620
  • Мнения: 648
 Здравейте! Някой поръчвал ли е скоро от сайта? Пускат ли кодове за намаление? Аз се насочих към бялата козметика на Кларанс, защото е чувствително по- евтина в сравнение с Бг

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Здравейте! Някой поръчвал ли е скоро от сайта? Пускат ли кодове за намаление? Аз се насочих към бялата козметика на Кларанс, защото е чувствително по- евтина в сравнение с Бг

Не пускат кодове, но често намалят с по 10-15% доста голяма част от артикулите.

# 622
  • Мнения: 648
Ясно, благодаря  Hug За колко време горе долу идват и няма компромис с качеството... Извинявам се за многото въпроси, но нещата които искам да поръчам са няколко и съответно стойността е по- голяма  Embarassed

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
За около седмица пристигат.
Всичко е ОК със сайта, поръчвала съм много пъти, и скъпи неща.  Peace

# 624
# 625
# 626
  • Мнения: 166
Отдавна не бях поръчвала от този сайт и преди седмица се отчетох с един крем за лице с 50+ фактор на Авен.
Очарована съм от бързината,дойде в пощата за 4 дни  Party
Междуградски пратки ми се бавят повече...
Доволна съм  Peace

# 627
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Записвам се и аз, за съжаление Feelunique вече не предлагат Clarins, а не мога без любимите продукти.
В този сайт има ли възможност за избор на любима марка, която се ползва с постоянна отстъпка?
И има ли същите ограничения за поръчка на парфюми и спрейове?

# 628
  • In transit
  • Мнения: 11 868
Записвам се и аз, за съжаление Feelunique вече не предлагат Clarins, а не мога без любимите продукти.
В този сайт има ли възможност за избор на любима марка, която се ползва с постоянна отстъпка?
И има ли същите ограничения за поръчка на парфюми и спрейове?
ограниченията важат и тук, иначе кларанс се предлагат на добри цени. Виж и тук, също предлагат Кларанс: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=591472.0

# 629
  • Русе
  • Мнения: 621
Привет, в началото на юни хванах промо -20% на всичко. Имате ли поглед регулярно ли пускат такова намаление или е бил единично. Напълнила съм коша с неща за 50-60 паунда, чудя се да чакам или не.

Общи условия

Активация на акаунт