Здравейте!Казвам се Станислава Дичева от гр.Плевен и пиша от името на майка ми-Мирослава Александрова Василева,която е осиновена.Искаме да научим нещо за биологичните ни роднини просто ей така от любопитство,защото и на мен много пъти са ми задавали въпрос дали от училище свързано с рода и това винаги ме е карало да се замислям.Та така нашата история е следната-Майка ми-Мирослава е родена по акта за раждане който има на 7.08.1971г. и е носела името Мария.Осиновена от е от село Доброславци -там е имало дом за сираци.Когато баба я е взела е била мисля че на 20 дни-била е русолява,има родилен белег -над едното коляно петно,и впоследствие се оказва че има вродена луксация от което са последвали множество операции и какво ли не,но това са подробности.За биологичните ми баба и дядо знам че са от Елин Пелин-имали са и други деца и поради тази причина са изоставили мама и се казват Цветан Стефанов и Боряна.Знам също че преди години биологичната ми баба е идвала до Плевен до мястото където и в момента живеем за да разпита къде живее мама и в какви ръце е (по думи на съседи,които са я информирали).Това е информацията с която разполагам и ще се радвам да има резултати Simple Smile.

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 04:52 от tanichka1309