КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 407
  • 757
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1
Един келтски кръст  Simple Smile
Ще имам ли връзка с този мъж

1- слънцето
2- асо жезли

3- 4 пентакли (отдолу)
4-9 пентакли
5-3 жезли (отгоре)
6-6пентакли
7-4 мечове
8- глупакът
9-7 мечове
10-паж жезли


Според мен доста го харесваш и май повече все още на физическо ниво   Wink, но като цяло си спокойна и изчакваща в момента. Тази 6 П в близко бъдеще ми е странна / имам проблеми с тази карта   Rolling Eyes /, за мен не е много добре, може би значи за чакаш някакъв жест или предложение, което, според мен, ще дойде, ще има възможност поне за начало, флирт може би, но малко по-нататък, след около месец. Поне при мен като редя Келтски кръст без да задавам определен период, просто като развитие на ситуацията - винаги позиция 6 ми показва нещата след около 7-10 дни, а поз.10 - около месец. Хайде дано!  Simple Smile

Можеш ли да погледнеш и моя келтски кръст, който пуснах тук по-рано? Интересен ми стана отговора ти на предишния въпрос в темата и ще се радвам да споделиш и за мен.  smile3506

# 466
  • Мнения: 0
Ох знам, че  не е нагледно така, но не знам как ги сложа картинките  Sad , а позициите съм ги написала, но може би пак не става много ясно - кръста го правя по схемата от Наръчника по Таро на Джоан Бънинг - там няма сигнификатор, и изглежда така:
 
                            5 -   Кралица М                                                      10 - 10 Ч / + Х Кол. на съдбата/

                                                                                                            9 - 5 Меч
    4 -  8Ж ОБ.       1-   VI -Lovers - ОБ.                 6 -   6 Ч  /+2Ч/          
                             2 -  XII - Обесеният - ОБ.                  
                                                                                                            8 - XIII Смърт / +3М/
                                                                                                            
                           3 - 9П ОБ.                                                                 7 - Паж М          

При този кръст поз. 3 и 5 са базисно ниво и ниво съзнание, а 4 и 6 - минало и бл.бъдеще.    

Ако някой ми каже как мога да кача снимки, ще съм много благодарна!
Благодаря Jassmin  Simple Smile
Тук някой не се решава да направи избор и ситуацията е затлачена...Много често с влюбени+обесен ми излиза, когато има трети човек намесен в ситуацията и човек изпитва страх да направи своя избор (винаги има намесен голяма доза морал). Някой е самотен, но за мен кралица мечове тук не символизира толкова студенина, колкото морал и принципи (свързвам я с императора) има голямо желание за комуникация и развитие, но нещата са се забавили и ще продължат да се бавят (още не смея да определям време в таро) 6 чаши за мен е мудна карта, но очевидно двамата са водили хубави разговори преди, някой сякаш линее по тях и ги търси отново и след като се падат в близко бъдеще вероятността да ги получи съществува. По паж мечове - мъжът или жената (не знам на кого си гледала) има много голям интерес към съответния човек от много време, и ще продължава да го наблюдава и да се интересува, но не явно, а прикрито. По 5 мечове се убеждавам, че има 3ти човек, защото за мен тази карта е страх от загуба в "битката", която ще подейства унизително, а битка може да се води, когато има повече от 2 лица. 10 чаши + колелото няма смисъл да го коментирам  Simple Smile Само като погледнеш картите и очакваш хубава прогноза за по-нататък. Нещата ще се развият бавно и мисля, че хем има много желание, хем много инат и принципи. XIII Смърт / +3М/ - някой ще е наранен и ще приключи окончателно с това.

# 467
  • Мнения: 1
Eskar, какво да ти кажа- страшна си! Като се има предвид, че нямаш реална представа за ситуацията /аз лично много мразя да гледам на една приятелка например дето почти никога не ми казва въпроса/ това, което си написала, е супер вярно. Аз съм жената, за която е гледането, за мъж, с който нещата все се въртят около любовта, но все някъде се спират. Не сме се виждали от няколко седмици и въпроса ми беше дали изобщо ще стане нашата връзка, но точно като любовна връзка. Така че 1-та карта на Об.Л-ци много ясно показваше ситуацията, и понеже за мен няма трети човек, тя много точно описваше мен тогава - неспокойна, неспособна да  приема този застой, постоянното ми питане какво да направя, за да се получат нещата. Карта 8 на смъртта описа много ясно ситуяцията като цяло и периода, а 5 Мечове определено ми е страх. И за ината, и за желанието си права, и то от двете страни със сигурност! Много интересно ми стана това за 6 Ч, а за 10Ч си права- няма нужда от коментар, а и в момента ми е толкова невероятна като отговор на въпроса ми, че... но пък досега Таро не ми е давало грешни отговори.
Благодаря ти !   bouquet
Ако ти се хвърлят карти за мен  - и по точно за него към мен някоя подребда, давай  Laughing Ще се радвам  smile3521

# 468
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте момичета,
Попитах дали жена ще забременее до 2 месеца. Картите са 4 жезли, Слънце и Светът. Според мен да. Какво мислите вие?



Изглеждат много хубави и последователни карти, за реализация на някакво желано събитие.

# 469
  • Мнения: 0
Eskar, какво да ти кажа- страшна си! Като се има предвид, че нямаш реална представа за ситуацията /аз лично много мразя да гледам на една приятелка например дето почти никога не ми казва въпроса/ това, което си написала, е супер вярно. Аз съм жената, за която е гледането, за мъж, с който нещата все се въртят около любовта, но все някъде се спират. Не сме се виждали от няколко седмици и въпроса ми беше дали изобщо ще стане нашата връзка, но точно като любовна връзка. Така че 1-та карта на Об.Л-ци много ясно показваше ситуацията, и понеже за мен няма трети човек, тя много точно описваше мен тогава - неспокойна, неспособна да  приема този застой, постоянното ми питане какво да направя, за да се получат нещата. Карта 8 на смъртта описа много ясно ситуяцията като цяло и периода, а 5 Мечове определено ми е страх. И за ината, и за желанието си права, и то от двете страни със сигурност! Много интересно ми стана това за 6 Ч, а за 10Ч си права- няма нужда от коментар, а и в момента ми е толкова невероятна като отговор на въпроса ми, че... но пък досега Таро не ми е давало грешни отговори.
Благодаря ти !   bouquet
Ако ти се хвърлят карти за мен  - и по точно за него към мен някоя подребда, давай  Laughing Ще се радвам  smile3521
Ще хвърля  Simple Smile Само напиши конкретен въпрос като имаш време

# 470
  • Мнения: 1
Ще хвърля  Simple Smile Само напиши конкретен въпрос като имаш време
Osnovnia vapros e dali toi ima izgledi da se razmarda i da napravi neshtata da se slu4vat, a ne samo da ziapa, kakto pravi naposledak. Tova me interesuva, a podredbata ostaviam na teb.
Mnogo ti blagodaria!!!  4akam s netarpenie, kakvoto i da izleze.  smile3506

# 471
  • Мнения: 0
Ще хвърля  Simple Smile Само напиши конкретен въпрос като имаш време
Osnovnia vapros e dali toi ima izgledi da se razmarda i da napravi neshtata da se slu4vat, a ne samo da ziapa, kakto pravi naposledak. Tova me interesuva, a podredbata ostaviam na teb.
Mnogo ti blagodaria!!!  4akam s netarpenie, kakvoto i da izleze.  smile3506
Ще се раздвижат ли нещата между вас?
Паднаха се интересни карти
светът + асо пентакли + 5 пентакли (обесения + 7 мечове+6 жезли)
На този етап няма да има раздвижване с тези 5 пентакли и обесения...  Светът + асо е интересна и силна комбинация, в случая за мен е приключване на даден етап.
Той ще те потърси ли?
рицар пентакли + паж пентакли+3жезли
Определено ДА, но ще има да си почакаш, този рицар е доста муден е картите като цяло  Laughing
.. Въпреки чакането това са много хубави карти!  Simple Smile Паж пентакли също много го харесвам за мен означава перспектива и ново начало, впускане в нещо ново и преустановяване.Изглежда като обновяване на отношенията. 3 жезли може би означава до 3 месеца?

# 472
  • Балчик
  • Мнения: 740
Здравейте на всички  Peace
моля за съвет и помощ : става въпрос
за подредба на картите Таро в тази последователност :
1.Рицар меча
2. Кралица меча
3.Паж чаши

а въпроса към Таро е сложна и неприятна ситуация в службата , за жена
се гледа.
Много благодаря. Peace

# 473
  • Мнения: 42
добър вечер приятели Heart Eyes

спондж боб - дамата трябва да държи добър тон,с ясна позиция . и нещата  ще се  върнат колкото се може в случая де, към по-добро.  Heart Eyes

# 474
  • Балчик
  • Мнения: 740
*МЕГИ* много ти благодаря  Hug

# 475
  • Мнения: 42
мъж се притеснява за работата, има такава но е не постоянна,как да кажа като при повикване.в този месец ще бъде ли ангажиран?

6 меча-справедливост-кралица жезли

тук  кралицата ми е обнадеждяваща,а справедливостта като собствена равносметка за работата която извършва,преоценка , именно и заради тези 6 меча,които търсят ново,по-добро,има желание,което да е на път към кралицата жезли.сега тази кралица-е приемам като развиваща се ситуация в добро и ангажираността на човека,все пак е жезъл ...
 има още нещо интересно според мен,нямаше да почна с тези 6 меча,а направо на кратко бих писала за кралицата,но като дневни карти за човека бяха - 8чаши -паж чаши -висша жрица.
та точно 8 чаши ме подканиха да пиша толкоз много ...  Simple Smile
 мисля че е добре да се погледнат и разни документи,или просто човека съди за нещо себе си...не му е лесно...

# 476
  • Мнения: 1


6 меча-справедливост-кралица жезли


Справдливостта тук мисля че е сързващото зено между бездействието и някаво действие, чрез ДЖ
Цитат
,но като дневни карти за човека бяха - 8чаши -паж чаши -висша жрица.

Меги, може ли ДЖ и Им-рицата да е жена занимваваща се с езотерика+ семейна такава?И да са разделени

# 477
  • Мнения: 0
Момичета,моля ви, помогнете ми с тези карти за деня
5 мечове + дявол+9 пентакли+слънце (крал мечове + 8 чаши+3чаши)
Изглеждат ужаснички ooooh!

# 478
  • Мнения: 42
eskar- динамичен ден.понякога и самовнушението играе роля и положителна и отрицателна. такаче гледай на теб да ти е добре в случая.

*

КК-  мъж пита за предстоящо дело -пари

сигн- справдливост
1-9меча
2-асо чаши/отшелник
3-5меча/висша жрица
4-8 жезли/6жезъла
5-9 пентакли
6-8 меча
7-паж меч/6чаши
8-кралицамеч/луна
9-умереност/паж жезли
10-9 жезли/рицар жезли

в подредбата личи притеснението по делеото, и незнаието  от това какво би могла да се яви при другата страна.  мисля че има  загадка на интрига там,нешо скрито, заради В.Ж- , 2 позиция ясно намеква  че този мъж не бива да е сам.и небив ада разчита само на ''мечове'' трябва ''жезли''- заради 9 и 10 позиции. неговата 7 е слаба в случая...

# 479
  • Мнения: 0
развитие на отношения
императорът + 2 жезли (обърната)+дяволът

Общи условия

Активация на акаунт