Лещи за очи -3

  • 103 684
  • 1 057
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 22 436
Може би зависи и какъв е диоптъра.
Моят е -8.0 и лещите бяха наистина доста дебели и твърди.

# 1 051
  • Мнения: 1 336
Нося почти всеки ден цветни (+ диоптър). Реших, че като така или иначе нося диоптрични от години, малко промяна ще ми се отрази добре. То пък все, че ми хареса -- придават  много красив нюанс (не ползвам коренно различен цвят), плюс блясък. Mr. Green
Моите са Freshlook Colorblends и с нищо не ги намирам за по-различни, по-дебели или по-неудобни от нормалните. Свикнах с тях от раз.
http://www.lens.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0 … %BE%D1%8F-82.html
Тези ли са? Можеш ли да споделиш какъв цвят са ти очите и лещите? Също и диоптъра? И правят ли окото по-голямо?
Благодаря ти предварително   bouquet

# 1 052
  • Мнения: 650

П.П. Ако има 3-месечни цветни, ще си вземем едни за "гъзария" за някой купон, за някоя неделя с приятели......ти поне я познаваш малката - няма да ми се размине току-така! Wink

Ами така ще направим, ще презчислим диоптера и само в сфери, т.е без астигматичната корекция и ще ги ползва само при случаи.
Някой по-горе е писал за Fresh Look, месечни са, но пък ще са й удобни и имат красиви цветове.

# 1 053
  • София
  • Мнения: 841

П.П. Ако има 3-месечни цветни, ще си вземем едни за "гъзария" за някой купон, за някоя неделя с приятели......ти поне я познаваш малката - няма да ми се размине току-така! Wink

Ами така ще направим, ще презчислим диоптера и само в сфери, т.е без астигматичната корекция и ще ги ползва само при случаи.
Някой по-горе е писал за Fresh Look, месечни са, но пък ще са й удобни и имат красиви цветове.
Благодаря ти, Жени!Предавам ти дословно думите на малката:"Знаех си, че Жени ще ми влезе в положението!Може да се разчита на тази кака!".Толкова сериозна беше, че умрях от смях, имах чувството, че и реши някакъв много тежък проблем!
Очаквай ни другата седмица по някое време, ако не предпочете да те посети сама! Simple SmileТрябва да поръчваме и нормални лещи, днес сложи вторите и имаме само една резерва вече!
Много целувки от цялото семейство! Hug

# 1 054
  • Мнения: 650
mimchoni, на кака Жени може да разчита винаги  Hug
Щом не съм `леля`, още повече  Joy Joy Joy

# 1 055
  • Мнения: 1 336
Аз реших да си взема силикон хидрогелни и пробвах тези: http://www.lensmarket.bg/AIR-OPTIX-AQUA-%D0%95%D0%B4%D0%BD%D0%BE … D0%B5%D1%89%D0%B8
Слагам ги сутрин и ги махам преди сън, но вечер усещам едно замъгляване и изсъхване на лещата. Също и Събота и Неделя ако дремна следобед след това пак същото. Въобще ми се струват по-зле от тримесечните на Б и Л, а пише че може да не се махат до 6 денонощия.
Другите силикон хидрогелни по-добри ли са и какви ползвате?

# 1 056
  • Мнения: 650

Слагам ги сутрин и ги махам преди сън, но вечер усещам едно замъгляване и изсъхване на лещата. Също и Събота и Неделя ако дремна следобед след това пак същото.

Когато лещите се носят продължително през деня (примерно повече от 12 часа) е нормално да се усеща сухота дори и при този вид лещи.
След спане усещането също е нормално, но то би трябвало да изчезне до половин час след ставането от сън.
Ползвайте изкуствени сълзи при такива случаи, ще се почувствате по-добре. Може да закупите Systane ultra например  Peace
Air optix имат и по-добър вариант на лещи, който може е добре да опитате - air optix night & day

# 1 057

Общи условия

Активация на акаунт