Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 013
  • 710
  •   1
Отговори
# 180
# 181
# 182
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. Благодаря на всички.   bouquetБраво за новата тема на Starlight'.  bouquet Пиша на бързо и предварително се извинявам.Исках да кажа нещо на Рози.Тя ще си го разтълкува. По повод любовните трепети. Преди няколко години ходих на астролог. Много ми го бяха хвалили преди това. Аз ги приемам тези неща на майтап. Предварително си бях написала въпросите на един лист. Един от въпросите ми беше точно от любовен характер. Как ще ми се развият нещата с ..... Отговора му беше: От, тебе зависи. Е няма да ти казвам как се ядосах и в течение на разговора , го зададох още 2 пъти въпроса. Отговора същия. След 1 година някъде имах много голям проблем с въпросния човек. Бях оставила нещата на самотек. Каквото стане. Никаква инициатива от моя страна за нищо. Сетих се за думите, че от мене зависи. Помислих си какво точно искам. Разговарях с този човек, като му казах всичко и нещата наистина тръгнаха. Имам предвид ,че човек не трябва да ги оставя на самотек. Разчитах само на техниките.   

# 183
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Това е единственият път когато ще видим и преживеем това събитие

Тази година, юли има 5 петъка, 5 съботи и  5 недели . Това се случва веднъж на всеки 823 години.

А на 30 юли ще има още едно доста рядко явление - т. нар. Черна луна - второ новолуние в рамките на 1 месец. Случва се веднъж на 3 години. Много подходящ момент за работа върху кардинални житейски промени.

# 184
  • София
  • Мнения: 2 840
Много подходящ момент за работа върху кардинални житейски промени.
В смисъл?
Да искаме промени или да отработваме отношението си към вече настъпили такива?

# 185
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Както ти идва Simple Smile
Аз го приемам като по-ефективно творене сякаш...

# 186
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Много подходящ момент за работа върху кардинални житейски промени.
В смисъл?
Да искаме промени или да отработваме отношението си към вече настъпили такива?
Определено аз ще искам. Този година ми е искаща  Laughing Нали казват: Искаи и ще получиш.

# 187
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Много подходящ момент за работа върху кардинални житейски промени.
В смисъл?
Да искаме промени или да отработваме отношението си към вече настъпили такива?

The Black Moon is  a lesser known phase. It is similar to the Blue moon which is the second full moon in one lunar calendar month. The Black Moon is the second new/dark moon in a lunar calendar month. This phase is very good for using deep introspective magic and working on big life changes. This only occurs about every 3 years so it is more rare than the Blue moon. Out next Black moon will be on July 30th 2011.

Само това намерих засега. Ако науча нещо, ще споделям.

# 188
  • София
  • Мнения: 4 349
Бях го пуснала в старата тема, но сега го пускам и тук!


    10 правила за усмихнат ден


1. Сутринта се събудете с мисълта - днес ще е един прекрасен ден! Ако ви е трудно да го направите - оставете си листче с този надпис на нощното шкафче и си прочетете написаното веднага след събуждането!

2. Поставете си лист с голяма усмивка на него до кафеварката или някъде в кухнята, където ще го видите още сутринта!

3. Нарисувайте усмивка с паста за зъби на огледалото в банята - така и другите в дома ви ще имат повод за сутрешна голяма усмивка!

4. Облечете се в жълто или в други любими ваши ярки цветове! Дори да се налага да сте в черно или сиво заради служебни ангажименти - поставете си ярки обувки, шалче или гердан и обеци!

5. Хапнете нещо леко за закуска - не оставайте без закуска, нито пък преяждайте с нещо тежко. Плод сутрин или чаша портокалов фреш ще са сигурна гаранция за голяма доза свежест и повод за добро настроение и през деня!

6. Походете пеша или ако можете да си го позволите - направете крос в квартала или минете на фитнес за около час преди работа. Раздвижването със сигурност ще се отрази прекрасно на тонуса ви и ще сте по-усмихнати за целия ден!

7. Преди да излезете от дома или на път за работа си повторете няколко пъти колко хубав ще е този ваш ден! Ако успеете - разсмейте се на глас, нищо че ще изглеждате странно отстрани. Може дори да си разкажете виц или да го кажете на непознатите в автобуса.

8. Когато влезете в училище или на работното място поздравете всички с едно голямо "Добро утро" и още по-голяма усмивка! Това е сигурен знак за хубав ден и гарантирано ще получите много усмивки обратно!

9. Изпратете SMS  на някого, когото обичате само с една виртуална усмивка, ей така, без повод. Може да изпратите няколко - на всички приятели и приятелки!

10. Сложете си "усмихнат" парфюм - нарочете някой от ароматите, който обичате като "усмихнат" и винаги, когато си слагате от него си казвайте, че ще сте по-усмихнати! И ще бъдете!

С пожелания за много усмихнат и успешен ден!

         

# 189
  • Мнения: 1 422
Много подходящ момент за работа върху кардинални житейски промени.
В смисъл?
Да искаме промени или да отработваме отношението си към вече настъпили такива?
Определено аз ще искам. Този година ми е искаща  Laughing Нали казват: Искаи и ще получиш.

На мен пък ми е "действаща"  newsm51

# 190
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Много подходящ момент за работа върху кардинални житейски промени.
В смисъл?
Да искаме промени или да отработваме отношението си към вече настъпили такива?
Определено аз ще искам. Този година ми е искаща  Laughing Нали казват: Искаи и ще получиш.

На мен пък ми е "действаща"  newsm51
Айде де.Ще се похвалиш после.

# 191
  • Мнения: 3 416
Рози и аз пратих на 8 човека. Сега чакам парите Mr. Green

# 192
  • Мнения: 1 422
Момичета, ние тук сме специалистки по визуализацията.... Влизаме виртуално във ваната и се представяме, че листенцата от рози се превръщат в парички, които полепват по нас, а??

Хем вода, хем здраве, хем удоволствие, хем парички....



Вокси, официално го освобождаваме от визуализацията - тя ще е само за женички. М?

# 193
  • София
  • Мнения: 3 648
Една притча, която ми изпрати бившия, но не разбрах защо :

Крал Артур бил пленен в една битка и враговете му казали:

- Има само един начин да избегнеш смъртта, която те очаква. Трябва да отговориш на един въпрос. Но той е изключително труден. За сметка на това ще имаш цяла година да намериш отговора. Сега ще те пуснем, а ти ни дай своята рицарска дума, че ако не откриеш отговора, ще се върнеш, за да бъдеш посечен. И така, въпросът е: Какво най-много искат жените?

Върнал се крал Артур в своето кралство, разпитал всички жени там, но никоя не успяла да му даде смислен отговор. Вече се бил отчаял, когато един старец го посъветвал:

- Иди в старата гора, потърси вещицата, която живее там. Тя знае отговора, но и цената, която ще поиска, е изключително висока.

Крал Артур отишъл при вещицата и тя му казала:

- Да, зная отговора, но ако искаш и ти да го научиш, ще трябва да се ожениш за мен.

Погледнал Артур ужасната вещица, гърбава, мръсна, дрипава и само с един зъб в устата и рекъл:

- Не - по-добре да умра.

Но всички рицари от кръглата маса го замолили да се съгласи, защото иначе кралството ще загине. Отстъпил крал Артур на молбите, съгласил се и вещицата му открила отговора:

- Жените - казала му тя - най-много от всичко искат сами да управляват живота си и да не им се пречи на свободата.

Това бил верният отговор и Артур спасил живота си, но трябвало да плати ужасната цена. На сватбата редом с блестящия рицар се мъдрела вещицата, която воняла нетърпимо, оригвала се и лапала с ръце от изисканите блюда. Но кралят бил истински рицар и нито веднъж не показал, че това му е неприятно. Настъпила първата брачна нощ, но когато Артур влязъл в спалнята, неочаквано видял в леглото прекрасна млада девойка, а от вещицата нямало и следа.

- Какво става тук? - попитал Артур, а девойката отговорила:

- Задето се ожени за мен и ме търпя на сватбата, ще ти направя подарък - половината денонощие ще бъда вещица, а половината - девойка. Остава ти да избереш кога да съм вещица - през деня или през нощта?

Замислил се Артур - какво да избере? Да го виждат през деня редом с прекрасна девойка, а през нощта да трябва да спи с вещица, или обратното? След това казал:

- Ти сама избери кога каква да бъдеш.

Усмихнала се девойката и рекла:

- Защото зачиташ волята ми и прояви уважение към мен - през цялото време ще бъда девойка.

И така те заживели щастливо до дълбоки старини.

# 194
  • София
  • Мнения: 3 648
cutie, аз съм като теб, но вече ще станат две години от фактическата раздяла и немога да го преодолея. Непрекъснато имам съмнения по въпроса дали не трябва пак да се съберем, след нова година съм по-добре от преди, но...чат пат изпадам в кризи. Та ако искаш пиши ми.

Общи условия

Активация на акаунт